Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna moich koszmarów- można się pośmiać, im mniej wątka miłosnego, tym więcej śmiechu;] Nie ma się co spodziewać jakiegoś wyszukanego humoru, momentami takie American Pie, więc pewnie dla niektórych "lekkie" dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shoot'Em Up który jest dla mnie dobra komedią. Non stop akcja strzelanina super triki głównego bohatera dużo trupów poprostu przez cały film jest jadka.Gratis Monica Belluci :)

Świetnie sie to ogląda. Jeśli spodobał się Crank to Shoot'em up jest pozycją obowiązkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzystu Całkiem niezły choć posoka leje się strumieniami. Ładnie sfilmowane sceny bitew, choć niektóre zrobione trochę komiksowo-komputerowo. 7/10

Sry ale film jest na podstawie komiksu więc jaki powinien być ? książkowy ? :P Dlatego jest komiksowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shoot'Em Up który jest dla mnie dobra komedią. Non stop akcja strzelanina super triki głównego bohatera dużo trupów poprostu przez cały film jest jadka.Gratis Monica Belluci :)

Świetnie sie to ogląda. Jeśli spodobał się Crank to Shoot'em up jest pozycją obowiązkową.

Niekoniecznie, crank mi sie bardzo podobal, a to cos z trudem obejrzalem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem Triangle super film, polecicie jakies fajne azjatyckie filmy ?

( oprocz Kurosawy, Ki-duk Kim, Chan-wook Park, infernal affairs bo juz znam )

Ja sie przymierzam do obejrzenia Last Life in the Universe ;) Podobno niezly.

 

filmweb imdb

 

hmm, wlasciwie to juz wiem co dzisiaj obejrze B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am Legend -Akcja filmu rozgrywa się w scenerii zniszczonego Nowego Jorku. W wyniku tajemniczej zarazy ludzie na całym świecie zostali zamienieni w mutanty. Chorobie nie uległ jedynie główny bohater Robert Neville (Smith), który staje się celem ataków pragnących za wszelką cenę go zniszczyć krwiożerczych potworów.

 

Hmm... dziwne ale czuje pewien niedosyt po obejrzeniu całości. Czekałem na ten tytuł ze zniecierpliwieniem. Świetne ujęcia, klimat, gra aktorska W.Smitha (genialnie ukazane skutki bycia "samemu" przez ponad 1000 dni). Plusem dla mnie też jest to, że reżyser nie pokazał tych zarażonych jak jakichś zombie tylko mają tu oni wymiar bardziej ludzki. Minusem jest pewna sytuacja która psuje nie tylko widzowi klimat, ale również Willowi. ;p Czuje niedosyt bo film jest jednak po mimo 1h40min za krótki i niedopowiedziany (jak przeżył sam z psem w czasie zarazy, sama otoczka wynalezienia szczepionki). Waham się między +3 a -4

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie biore wieczorkiem za "the kingdom". Przejrzałem sobie jedna scenke w ktorej jakis irakijczyk wystrzelil z RPG.... czy w kazdym filmie musi byc to takie sztuczne i nieprawdziwe ? :( swist i leci rakietka... zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infiltracja (2006)

świetna gra aktorska i obsada, ciekawa fabuła, no i ta końcówka :lol: :lol: :lol: to trzeba zobaczyć :lol2:

 

9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedding daze klik.

Oglądało się w miarę dobrze, ale film klasowo średni. Na plus ciekawa obsada, choć tym razem Jason Biggs zagrał średnio. Isla Fisher jak zwykle słodka :)

5/10

 

Memory

Nuda, nuda, nuda ... Ledwo toto zmęczyłem, główny aktor ( Billy Zane) zagrał tak jak Olivier Janiak prowadzi swoje programy/wywiady etc .

3/10

The Notebook ( pamiętnik)

Nie pamiętam kiedy ostatnio film wywarł na mnie takie wrażenie, obudził takie emocje. Świetna fabuła ( na podstawie książki z resztą) świetni aktorzy ( dobór nie mógł być chyba lepszy ) rewelacyjne zakończenie. Wzruszyłem się aż.

9,5/10

A film leżał jakieś 2 lata jak nie więcej, gdzieś przeczytałem kiepską recenzję, zaszufladkowałem jako denne romansidło, a teraz jestem zły że dopiero dzisiaj to oglądnąłem.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Rownie dobry, a moze i nawet lepszy niz Snatch, dokladnie tak jak kolega pare postow temu pisal. Super obsada, a raczej stata dobra ekipa, nieziemskie zwroty akcji i masa zbiego okolicznosci + spora dawka dobrego, angielskiego humoru. Uwielbiam tego typu filmy, a te krecone w Londynie maja dodatkowo niepowtarzalny klimacik.

Co jeszcze z tego typu produkcji polecacie?

9/10

 

Resident Evil: Extinction

Ominely mnie poprzednie czesci, jakos nigdy nie przepadalem za ta seria, takze za gierkami. Film dosyc nudnawy, bez wiekszych emocji. Jedyne co moglo sie podobac to przypudrowane aktoreczki w swiecie gdzie nawet paliwa brak. Rozwalil mnie tez niekonczacy-sie-kontener zombiakow, troche wyczucia rezyserowi zabraklo.

5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przymierzam do obejrzenia Last Life in the Universe ;) Podobno niezly.

 

filmweb imdb

 

hmm, wlasciwie to juz wiem co dzisiaj obejrze B-)

Film dosyc specyficzny,

Z podobnych, dziwnych azjatyckich klimatow moge polecic:

 

Vital

http://www.imdb.com/title/tt0417243/

 

All About Lily Chou-Chou

http://www.imdb.com/title/tt0297721/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Rownie dobry, a moze i nawet lepszy niz Snatch, dokladnie tak jak kolega pare postow temu pisal. Super obsada, a raczej stata dobra ekipa, nieziemskie zwroty akcji i masa zbiego okolicznosci + spora dawka dobrego, angielskiego humoru. Uwielbiam tego typu filmy, a te krecone w Londynie maja dodatkowo niepowtarzalny klimacik.

Co jeszcze z tego typu produkcji polecacie?

9/10

 

Mean Machine http://www.filmweb.pl/Mecz+ostatniej+szans...e,Film,id=32370

Jak lubisz takie angielskie tematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lock, Stock and Two Smoking Barrels będzie w tym roku w święta, 27 grudnia o 23:00 ma polsacie. Puszczą ten film w przerwach na reklamy.

 

Poza tym będzie Memento, Opowieści z Narnii i Piraci z Karaibów... Oczywiście Die Hard zostanie wyemitowany w święta, na polsacie rzecz jasna. Najsmutniejsze jest to, że nie bedzie w tym roku Kevina. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tez 6th Sense, na Ale Kino jak sie nie myle. Ogolnie kilka ciekawych propozycji w TV bedzie mozna znalezc, a raczej sobie przypopmniec ;)

 

The Kingdom

Mocny poczatek, reszta takze niczego sobie. Film ukazujacy kolejny konflikt , tym razem w Arabi Saudyjskiej, jednak nie wyroznia sie niczym sposrod innych tego typu - poprostu kolejny film akcji, z proba (moze i udana) przekaznia moralu. Warto obejrzec.

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last life in the universe - już po pierwszych 10 minutach wiedziałem, że ten film nie będzie jakimś wybitnym dziełem azjatyckiego kina. Oglądałem wiele lepszych japońskich/koreańskich/chińskich produkcji. Dobre ujęcia i muzyka nie załatwią sprawy. Niepotrzebny jest wg. mnie motyw z chłopakiem Noi i cała ta banda frajerów udająca chyba triadę :lol: Nie jest to jakieś wybitne dzieło z przesłaniem czy fajnym morałem na końcu. Raczej nieskomplikowana fabuła o samotnych duszach, które przyciągają się siłą swojej przeciwstawności. Całość okraszona typowymi dla wschodnich filmów dziwnymi dialogami, czasami żartami. Miałem ochotę na coś więcej, film nie zmusił mnie do jakichś poważnych refleksji na temat życia ;) ani nie rozśmieszył, ani przestraszył, ani też zszokował.

7/10 Można obejrzeć jak się nie ma nic lepszego pod ręką, jak dla mnie ideałem pozostaje Fallen Angels ;)

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last life in the universe

oglądałem wczoraj, dla mnie super, najlepszy tego gatunku, jeszcze ten język tajlandzki tak fajnie podpasował mi w tym filmie

9.6/10

edit: pain, chodzi Ci o tego fallen angels http://imdb.com/title/tt0206736/ ?

powiedz cos wiecej o tym filmie

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am Legend - IMO bardzo dobry film, o wiele lepszy niż nowy RE czy też 28 Weeks Later. 9/10.

 

Lock, Stock and Two Smoking Barrels będzie w tym roku w święta, 27 grudnia o 23:00 ma polsacie. Puszczą ten film w przerwach na reklamy.

 

Poza tym będzie Memento, Opowieści z Narnii i Piraci z Karaibów... Oczywiście Die Hard zostanie wyemitowany w święta, na polsacie rzecz jasna. Najsmutniejsze jest to, że nie bedzie w tym roku Kevina. :cry:

Spoko, zostaje jeszcze sylwester i nowy rok :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am legend fajny ale strasznie krotki wiele rzeczy pomijane, jak np przetransportowal tego wampira, albo jak wyszli z tego pomieszczenia w piwnicy i jak dojechali do osady,jak ten wirus sie rozprzestrzenil, jak zdolal zrobic sobie z domu taka twierdze. Mogli to troche rozwinac, ale moze sie czepiam :) ale czuje niedosyt po obejzeniu tego filmu. Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Am Legend - moja ocena 2/5. Przez 1/3 filmu flaki z olejem. Akcja nabiera tempa gdy film sie konczy. Stwory zrobione na kompie co dodaje sztucznosci i bajkowego klimatu. Kiepski film. Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am Legend - ciekawy początek, dobre efekty dźwiękowe, zdjęcia(pomijając mutanty), b.dobra gra Willa Smitha, klimacik nawet w miarę ......ogólnie fajny do momentu ujrzenia pierwszych "potworków" :lol: kompletnie popsuły wrażenie z całego filmu... plastik fantastik :?

podobne zdanie mam jak radeksz, film pozostawia niedosyt, praktycznie nic konkretnego nie jest wyjaśnione

ocena 6+/10

 

wg mnie troszkę lepszy był "28 miesięcy później" (nie "dni")

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...