Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście Die Hard zostanie wyemitowany w święta, na polsacie rzecz jasna.

John jak zwykle uratował święta :lol2:

Die Hard ma w sobie coś ze Star Warsów - ilekroć leci w tv, oglądam ;]

 

Pada Shrek to jakaś świąteczna porażka, ale Rybki z ferajny były całkiem ok. Marleyowcy rządzili :)

 

Ta....chłop 20 letni i bajeczki ogląda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada Shrek to jakaś świąteczna porażka, ale Rybki z ferajny były całkiem ok. Marleyowcy rządzili :)

Shreka nie oglądałem, Rybki widziałem już kiedyś, ale kątem oka zerkałem. Taa, Marleyowcy tam zamiatali ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:10 To Yuma - polecam / fajna koncowka:P

The Kingdom - polecam / dobra sieczka:D

Edytowane przez Koko_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie troszkę lepszy był "28 miesięcy później" (nie "dni")

Chyba raczej 28 Weeks Later. O 3 czesci nic nie slyszalem i sadzac po zakonczeniu 2 juz jej raczej nie bedzie...

 

Co do I Am Legend to mi sie film bardzo podobal. Juz w trakcie ogladania wiedzialem, ze Ci ktorzy oczekiwali czystej akcji, jak w wiekszosci filmow o zombie, beda zawiedzeni. To byl bardziej film psychologiczny i jak dla mnie o wiele bardziej przerazajace od potworow byl fakt, ze jest sie "ostatnim człowiekiem". I wlasnie na ten element byl polozony najwiekszy chyba nacisk przez pierwsza polowe filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien vs Predator 2

 

Wczoraj bylem na pokazie przedpremierowym :? Fanem jestem serii filmow z Predatorem, ale ten mnie zniesmaczyl, siakis taki bez ladu i skladu. Obcy kontra Predator - ta czesc, ktora rozgrywala sie na antarktydzie byla ok, ale na ta nie polecam wydawac ~20zl w kasie kina, nawet efekty siakies jak z poczatku lat 2000-2001.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiści z Narni

Tuz to chore bylo, nie wiem jak dotrwalem do konca, chyba mam cos z masochisty w sobie. Na TVP1, od lat 7, a tam bardziej zakazane ryje i sceny niz w Wladcy Pierscieni. Gdybym ja to obejrzal w tak mlodym wieku, chyba do dzisiaj noce spedzalbym pod lozkiem. Dla starszych widzow, w tym mnie, popropstu niesmaczne i infantylne. Kto tego jeszcze nie widzial, niech nie oglada.

1/10

 

The Rock - Twierdza

Dobry film senscacyjny, starej epoki, w sam raz na piatkowy/sobotni wieczor. Swietna obsada, niezly (choc oklepany) scenariusz, duzo strzelania, wybuchow oraz obre zakonczenie - Ameryka 9lub chociaz jej czesc) - uratowana. Juz wczesniej to widzialem, ale mialem ochote na malego refresh'a.

8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saw 4 - jak to śpiewał kiedyś Liroy "komercja komercja to mnie właśnie irytuje"... Pod względem zaskoczeń i nowych wątków - dno, gra aktorska dno, będzie piła 5? dno! Jedynie fajna akcja na początku i w pokoju hotelowym. Gość z nożami też może być... Dodatkowo jest wiele pomyłek w filmie, nawiązujących do poprzednich części. Dno! -2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej 28 Weeks Later. O 3 czesci nic nie slyszalem i sadzac po zakonczeniu 2 juz jej raczej nie bedzie...

masz racje ;) "28 tygodni później" .... napisałem miesięcy :P

 

4 Luni, 3 Saptamani si 2 Zile

Ruminia, bieda aż piszczy, wszystko takie przytłaczające .... no i główny temat filmu: aborcja, dobrze obrazuje problem ZAKAZU stosowania aborcji który wg mnie wyrządza więcej szkód niż pożytku, dochodzi do takich sytuacji że zamiast usunąć ciąże po tygodniu, dwóch ..do aborcji dochodzi po 4 miesiącach, 3 tygodniach i 2 dniach, w tym momencie jest to oczywiście zabójstwo, ale takie właśnie są konsekwencje zakazu: zwlekanie, szukanie lekarza który się tego podejmie, łapówki, ryzyko narażenia własnego życia, przeprowadzanie zabiegu w wątpliwych warunkach.... temat rzeka

 

 

ocena filmu 9/10

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saw 4 - jak to śpiewał kiedyś Liroy "komercja komercja to mnie właśnie irytuje"... Pod względem zaskoczeń i nowych wątków - dno, gra aktorska dno, będzie piła 5? dno! Jedynie fajna akcja na początku i w pokoju hotelowym. Gość z nożami też może być... Dodatkowo jest wiele pomyłek w filmie, nawiązujących do poprzednich części. Dno! -2/5

komon nie mów że nie miałaś w głębi nadziei, że
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
detektyw Metius przeżyje
Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy swietai troche wolnego obejrzalem kilka filmikow

 

I Am Legend niezly, mimo ze nie lubie Smitha niezle zagral, szkoda tylko glownej bohaterki ;]

Akcja niezla, efekty juz gorsze, sam scenariusz... nie mi tookreslac. Napewno nie zaluje czasu poswieconego temu filmowi... 8/10

 

Rush Hour 3 kolejna czesc serii. Dla fanow poprzednch czesci pozycja obowiazkowa. Mnie jednakze nie uzekla. Jedynka dla mnie jak narazie numer jeden 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rush Hour 4

 

 

czyżby ;) ?

 

 

 

Number 23 Bardzo, bardzo dobry film i do tego rola Carreya, w sumie to nie przypominam sobie filmów z nim, gdzie nie grał zwykłego głupka ;) No może Truman Show. A tak poza tym to nie wiem, co tu opisywać po prostu trzeba zobaczyć ten film, jeden z niewielu ostatnio, na którym ani razu się nie przekręciłem w fotelu z nudów. Wszystkie te filmy akcji (Transformers, Die Hard 4 itd.) wywoływały u mnie takie odruchy, a tutaj nie ;) Pewnie to dlatego, że lubię takie klimaty/tematy. 9/10

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atonement. ( pokuta)

http://www.imdb.com/title/tt0783233/

8.2/10 na imbd więc całkiem zachęcający rating.

http://www.filmweb.pl/Pokuta+2007+o+filmie,Film,id=305474

8.87/10 na filmweb'ie.

Mnie film nie podobał się aż tak bardzo, nudnawy połowy, potem oglądało się już przyjemnie.

Może po prostu nie lubię melodramatów.

6.5/10

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak w moim przypadku The Others. Zachecony ocenami na imdb i filmwebie "zaopatrzylem sie" w owy film i...no wlasnie, z trudem wytrwalem do konca. Horror/thriller byl z tego taki jak ze mnie baletnica...

 

ps. raczej to byl dramat

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rypnelo mi sie ;]

 

Rise of the Footsoldier mocne kino.moje klimaty. Warty zobaczenia. Niektore scenki bardzo ostre.... 9/10

A Eastern Promises ogladales? Moze ci sie spodobac :wink:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmowy 2-gi dzien swiat

 

Hot Fuzz – 6/10 kilka smiesznych sytuacji i dialogow reszta to absurd szczegolnie w koncowce i to nie ten z monthy pythona. Na szczescie zabawny.

 

I Am Legend – 8,5/10 – swietny film, liczylem na troche inny przebieg wydazen szczegolnie w koncowce ale i tak bylo bardzo dobrze, wszystkie efekty, opuszczony Nowy York, niezla gra Smitha – Polecam

 

The Invisible – 6,5/10 – dziwny film,chyba mialo byc ambitnie ale nie bardzo wyszlo. Aktorzy tez srednio trafieni. Na plus dobra muzyka i w miare niezla rozrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Am Legend - zacne widowisko, niezłe panoramy opuszczonego miasta, mutanty/potworki/whatever w stylu "Akademii Pana Kleksa" jeśli o efekty chodzi. Ale rozumiem, to nie miała być zombie-survivalowa rzeźnia z wiadrami krwi, tylko głęboki film psychologiczny na modny temat pt. "cały świat ginie, ale tylko US & A na ekranie". I jeszcze ładny piesek. 8/10

 

From Dusk Till Dawn - WRESZCIE obejrzałem. Do połowy takie tam kino gangsterskie ("- What is in Mexico? - Mexicans" - kocham to wręcz i wnóż), potem gore z gumowymi zombiakami. Mniam :> 9/10

 

Devils Rejects - rodzinka psychopatów oblężona w swoim plugawym domostwie, część oddaje ducha w starciu z policją, część nawiewa i znaczy szlak posoką niewinnych. Czarne charaktery są wreszcie czarne, a nie tylko głupie, są biusty i bobry, końcówka taka, jak być powinna, czyli z jajem. 8/10

 

Severance - schemat "Amerykanie-W-Europie-Wschodniej" plus "Amerykanie-W-Lesie". O jakie niedobre to było, jejku jej. Psychopatyczni Rosjanie-eksżołnierze, obiekty badań genetycznych, entuzjastycznie wyrzynają zabłąkanych w lesie pracowników korporacji, która te badania prowadziła. Kilka śmiesznych momentów i tylko dwa biusty (ale europejskie). 2/10

 

Shrooms - straszliwe skutki spożywania grzybków halucynogennych. Plus schemat "Amerykanie-W-Lesie". Końcówka, choć można ją przewidzieć, całkiem zgrabna. Brak biustów i bobrów. 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Severance - schemat "Amerykanie-W-Europie-Wschodniej" plus "Amerykanie-W-Lesie". O jakie niedobre to było, jejku jej. Psychopatyczni Rosjanie-eksżołnierze, obiekty badań genetycznych, entuzjastycznie wyrzynają zabłąkanych w lesie pracowników korporacji, która te badania prowadziła. Kilka śmiesznych momentów i tylko dwa biusty (ale europejskie). 2/10

To byla parodia horrorow ;) i to bardzo udana.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am a Legend - naprawdę dobry film , świetne ujęcia opuszczonego miasta tylko imho słabe efekty tzn zombie i zwierzęta wyglądają jak żywcem wyjęte z gry komputerowej.Mimo wszystko polecam , godny film.

PS.Tak jak @jonas - pies dał rade x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am legend b.dobry scenariusz, no i ogolnie pomysl na film, nie ma typowego happy-endu, tylko polowiczny, momentami wzruszajacy, no i chcialo sie, zeby trwal nieskonczenie, mocne 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superbad

Mialo byc Super, a wyszlo przecietnie. Kilka wmiare smiesznych scen, to za malo na amerykanska komedyjke, ktore raczej nie stoja na zbyt wysokim poziomie. Pozytywna czesc tego filmu? Trio - McLovin & 2 Policemanow.

5/10

 

Eastern Promises

Niaczym specjalnym ten film sie nie wyroznia, no moze tylko wszechobecnym rosyjskim akcentem (ktory moim skromnym zdaniem jest bardzo sexi ;))... i jeszcze Nicole Kidman. Trzymie sie ta Pani calkiem niezle. Scenariusz, tempo akcji, itd - standard, nawet ponizej oglnych norm, jak i moich wymagan.

6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Pie: Beta House - tradycyjnie, kolejna czesc coraz bardziej "odwazna", wiecej cipek, mniej jakiegos wyszukanego zartu (no tak, od poczatku tej serii tu byla bieda), film na poswiatecznego kaca, z golymi cyckami i collegem na czele, co kto lubi,

za fajne imprezy i laski 6.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...