Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamachowiec

Dobry film , dobra rola W. Snipesa. Taka podróbka Leona zawodowca, przynajmniej w moim odczuciu zauważyłem podobieństwo....

Film ogląda się dobrze , dość spójna fabuła niczym oryginalnym się niestety nie wyróżnia. Akcja rozprowadzona dość równorzędnie, choć zaskoczyło mnie że na samym początku mamy rozegranie głównego motywu.

Generalnie film oceniam pozytywnie 7.5/10, ale nie spodziewajmy się niczego nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dni nocy (30 Days of Night) - 2007

Produkcja: Nowa Zelandia , USA

Gatunek: Horror

Ocena: 7,37/10 (głosów: 498)

 

Akcja filmu dzieje się w odciętym od świata mieście na Alasce, które każdego roku, gdy słońce znika za horyzontem, pogrąża się na miesiąc w mroku. Kiedy blakną ostatnie promienie słońca miasto atakują krwiożercze wampiry opętane niszczycielskim szałem. Na ich drodze staje jednak małżeństwo nieustraszonych szeryfów. Tyko tych dwoje może ocalić miasto przed zagładą.

 

 

opis z filmweb.pl

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego?

Bys napisal co o filmie sadzisz, bo od suchych informacji ze cos istnieje jest filmweb, imdb, czy czego tam kazdy uzywa...

 

A swoja droga jak to zwykle bywa z opisami z filmweba - przedostatnie zdanie jest wziete z kosmosu.

 

Film swoja droga calkiem niezly - takie 6/10.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam film "memories of murder" o seryjnym mordercy, korea, lata 80, na faktach.

Nie czytajcie opisu na filmwebie bo spoiler dali taki, ze polowe filmu zdradzili

muzyka genialna.

końcówka wybitna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa,film genialny..Zna ktoś jakieś tytuły podobne do tego filmu ?

Btw,opis jakby ktoś nie wiedział.

Historia Carltona Leacha (Ricci Harnett). Leach był postacią autentyczną. Najpierw był piłkarskim kibicem i chuliganem, potem na dobre pochłonęły go kultura rave i towarzyszący jej handel narkotykami. W filmie, obok Harnetta, wystąpią również Roland Manookian i Frank Harper, znani z "Football Factory".

Polecam filmik "Szukając siebie"

#

Czterdzieści lat temu William Forrester opublikował powieść, dzięki której zyskał miano jednego z najwybitniejszych pisarzy amerykańskich XX wieku, poczym wszelki słuch po nim zaginął...

Milczenie Forrestera, który przez wszystkie te lata żył w samotności - pozwalając innym snuć niekończące się domysły na swój temat - przełamuje dopiero uzdolniony literacko szesnastoletni licealista z Bronxu, Jamal Wallace. Pewnego dnia Jamal zakrada się do mieszkania pisarza, którego sąsiedzi uważają niemal za szaleńca. Przyłapany na gorącym uczynku ucieka gubiąc plecak pełen swoich utworów...

Zaintrygowany Forrester czyta je i staje się nauczycielem i mentorem Jamala. Chwali postępy, bezlitośnie krytykuje za błędy. Zachęca chłopca do rozwijania talentu i namawia go, by zmienił szkołę. Jamal zaczyna ubiegać się o stypendium w prestiżowym liceum na Manhattanie i ku swemu zdumieniu zostaje przyjęty. Postanawia podjąć rzucone mu wyzwanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obejzalem sobie Prestiż - i bardzo polecam, jak dla mnei swietny film !!

Film o iluzjonistach, ktorzy rywalizuja z soba o to, kto ma lepszy trick. Koncowka jest zaskakujaca, bardzo polecam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am Legend - IMO bardziej film psychologiczny, niż horror. Widok opuszczonego NY miażdży, fajnie wplecione urywki wspomnień, do tego pies na prawde daje rade. Aż smutno sie zrobiło kiedy... kto widział ten wie. Mutanciki rzeczywiscie troche za bardzo komputerowe, ale było ich w sumie tak niewiele, że można przymknąć na to oko. Muzyczka ładnie wpasowana. Szczerze mówiąc spodziewałem sie innego zakonczenia, a tu miłe zaskoczenie. Choć film mógłby być dłuższy, bo 100 minut to za mało tak dobrego kina. Co moge jeszcze napisać, podobał mi sie i to bardzo

9/10, bo mógłby być dłuższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde I am Legend tak wam sie podobal?

Dla mnie to takie 5/10, bo pomysl wczesniej w kinie przewinal sie chociazby w 28 Days Later, ktory byl niebo lepszy.

 

The Butterfly Effect 2 - 1/10.

Po genialnej pierwszej czesci totalna kicha w 2.

Hitman -7/10. Calkiem ciekawy.

St.Trinians - mozna sie posmiac, - 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am Legend - IMO bardziej film psychologiczny, niż horror. Widok opuszczonego NY miażdży...

tylko od kiedy to trawa wyrasta z asfaltu po 3 latach :lol2: o ile w ogóle na takim gruncie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale Zastanawia mnie tylko jedno, jak udalo mu sie skompletowac taka obsade. Ciekawe czy udalo im sie podniesc poziom filmu czy jak przystalo na produkcje Boll'a, film jest mierny ;)

 

Poza tym premiere mial juz Cloverfield, opinie na imdb sa ciekawe (bardzo kontrastowe).

 

Buddy - Bardzo przyjemnie sie ogladalo. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca na temat...

 

Odtwórca roli Joker-a w The Dark Knight, Heath Ledger nie żyje

http://edition.cnn.com/2008/SHOWBIZ/Movies...dead/index.html

 

Szkoda go, mlody i dobry aktor:/

http://www.imdb.com/name/nm0005132/

Edytowane przez RaKLeZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca na temat...

 

Odtwórca roli Joker-a w The Dark Knight, Heath Ledger nie żyje

http://edition.cnn.com/2008/SHOWBIZ/Movies...dead/index.html

 

Szkoda go, mlody i dobry aktor:/

http://www.imdb.com/name/nm0005132/

... szkoda bo dobry aktor. Po trailerze nowego Batmana bylem pozytywnie zaskoczony postacia jockera- wyglad. Ciekawe co teraz.Czy wszystkie sceny zostaly nakrecone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"NEW YORK (CNN) -- Actor Heath Ledger was found dead Tuesday of a possible drug overdose in a Lower Manhattan apartment, the New York Police Department said."

 

faktycznie, możliwe że się poślizgnął na posadzce...

 

I am Legend - ..ale to już było, film całkiem niezły, ale nie podobało mi się odniesienie do religii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman (2007) - naprawdę fajny filmik, przyjemnie się ogląda, Timothy Olyphant >bardzo przekonująco, wg mnie wiek idealny do tej roli.

dobrze że nie zagrał Jason Statham bo ten gość ma zbyt cwaniakowata morde a tu potrzeba opanowanych zachowań.

film oczywiście znacznie lepiej zrozumie osoba która miała styczność z grą.

 

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rendition - Kawal dobrego kina. Dobrze, ze nie wiedzialem, ze fabula bedzie miala cos wspolnego z Allahem bo pewnie bym tego nawet nie ruszyl. Mimo to film ciekawy... Polecam.

 

He Was a Quiet Man - Szczerze mowiac to nie wiem co sadzic o tym filmie. Przez pierwsze 12 minut zapowiadalo sie swietnie, no ale pozniej fabula potoczyla sie w troche innym kierunku niz przypuszczalem. Generalnie film ciekawy. Poza tym musze wspomniec o swietnej charakteryzacji Christian'a Slater'a i bardzo fajnych zdjeciach, zwlaszcza te ktore pokazuja to, ze Bob jest calkowicie wyobcowany ze spoleczenstwa w ktorym zyje. Polecam.

 

4 Months, 3 Weeks and 2 Days - Liczylem na ambitne kino i niestety sie troche zawiodlem. Co prawda temat ciekawy bo porusza problematyke aborcji ale zmarnowany w tym filmie. Generalnie film strasznie anemiczny, duzo dlugich, statycznych scen. Mozna obejrzec... ale sadzilem ze bedzie to podane w troche inny sposob. ;)

 

A na horyzoncie XXY ;) Ciekawa tematyka...moze byc cos dobrego B-)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman - nastawiałęm się na totalny shit. Film okazał się bardzo fajny, nawet aktor który w ogóle mi do Hitmana nie pasował sprawdził się b. dobrze.

 

I am legend - Fajny film, ale nic szczególnego.

 

Resident Evil 3 Po drugiej części, która była totalną porażką myślałem że będzie jeszcze gorzej. Okazało się że powstał całkiem znośny film, fajnie się oglądało.

 

American Pie Beta House - piąta część byłą takim (cenzura), że przestałem oglądać komedie. Beta House jest o niebo lepsze, tak jak stare dobre American Pie. Bardzo fajna komedia (szczególnie początek)

 

Sex and Death 101 (Sexlista 101) - też bardzo fajna komedia. Fabuła beznadziejna ale jako komedia film spełnia swoje zadanie świetnie

 

Shoot 'Em Up - dużo przesadzonych scen, typowy amerykanski film akcji - wszystkie kule wystrzelone przez bohatera trafiają, ale 3974847589745 pocisków wystrzelonych w jego kierunku i zero celnych. Mimo wszystko jako film akcji jest ok

 

Plan doskonały - Świetny film. O obrabianiu banku, ale goście serio mają plan doskonały. Ten film trafia u mnie na listę najlepszych

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Pie Beta House - piąta część byłą takim (cenzura), że przestałem oglądać komedie. Beta House jest o niebo lepsze, tak jak stare dobre American Pie. Bardzo fajna komedia (szczególnie początek)

wlasnie po piatej czesci tez sie zrazilem i powiedzialem ze kolejnej american pie juz nie obejrze ale skoro napisales ze jest ok to pewnie sie skusze :)

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"NEW YORK (CNN) -- Actor Heath Ledger was found dead Tuesday of a possible drug overdose in a Lower Manhattan apartment, the New York Police Department said."

 

faktycznie, możliwe że się poślizgnął na posadzce...

 

I am Legend - ..ale to już było, film całkiem niezły, ale nie podobało mi się odniesienie do religii...

 

Zerkinj do slownika i zobacz co znaczy slowo "drug"

 

 

 

The Kingdom bardzo milutki film. Dosc przewidywalny ale dobry. 8/10

 

The Ten film mial ukazac w smieszny sposob 10 przykazan. Moznaby to zrobic duzooooo lepiej. Dla mnie brak smiesznych scenek, calosc raczej debilna i plytka 3/10

 

Shadow Dead Riot heh film dla fanow horrorow klacy D. Flaki, cycki, bobry, wyrywane glowy, cycki, hektolirty krwi i cycki. Calosc filmu rozgrywa sie w zakladzie karnym dla kobiet, w ktorym 20 lat wczesniej dokonano egzekucji na szalencu ktory mordowal ciezarne kobiety i wypijal ich krew by stac sie niesmiertelnym. Egzekucja konczy sie rzezia wiezniow. 20 lat pozniej starzy wiezniowie pogrzebani na placu powstaja.... Nie wiem jak oceniac ten film ze wzgledu na jego gatunek...

 

American Gangster kolejna dobra rola Denzela. Pisano juz o nim wiec nie bede sie rozpisywal 8/10

 

Balls of Fury kolejna glupkowata komedia amerykanska. Glowny temat... tajny turniej ping-ponga. Znowu wstawki z matrixa, znowu glupkowate gagi 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow Dead Riot heh film dla fanow horrorow klacy D. Flaki, cycki, bobry, wyrywane glowy, cycki, hektolirty krwi i cycki. Calosc filmu rozgrywa sie w zakladzie karnym dla kobiet, w ktorym 20 lat wczesniej dokonano egzekucji na szalencu ktory mordowal ciezarne kobiety i wypijal ich krew by stac sie niesmiertelnym. Egzekucja konczy sie rzezia wiezniow. 20 lat pozniej starzy wiezniowie pogrzebani na placu powstaja.... Nie wiem jak oceniac ten film ze wzgledu na jego gatunek...

Oglądałem to dosc dawno i tez nie wiem jak to ocenic bo nie ma nawet do czego porównac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shoot 'Em Up - dużo przesadzonych scen, typowy amerykanski film akcji - wszystkie kule wystrzelone przez bohatera trafiają, ale 3974847589745 pocisków wystrzelonych w jego kierunku i zero celnych. Mimo wszystko jako film akcji jest ok

Ten film trzeba oglądać z przymróżeniem oka - to jest komedia sensacyjna a nie poważany film akcji pokroju Shootera bądź wszystkich części Bourne'a.

Oglądając Shoot 'Em Up przypomniał mi sie klimat tworzony przez Tarantino.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...