Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Into The Wild super film, polecam, nie chcialem zeby sie konczyl. 10/10 Wspaniale sceny , wspaniala muzyka i wspaniala gra Emile'a Hirsch'a naprawde polecam milo spedzone dwie i pol godziny. Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wczoraj obejrzalem 'klasyka' - Evil Dead. Bardzo fajny 'horror' :lol2:

Zaraz zobacze czesc drugą, która nie jest do konca drugą czescią :)

dzieki ze przypomniales, juz wieczorem bede mial co ogladac :)

co do dwoch zakonczen 3 czesci to chyba chodzi wam o director's cut ktora jest 15 minut dluzsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze przypomniales, juz wieczorem bede mial co ogladac :)

co do dwoch zakonczen 3 czesci to chyba chodzi wam o director's cut ktora jest 15 minut dluzsza

Jest dłuzsza i ma inne zakonczenie, ale to samo zakonczenie było w wersji lecacej w TV. Szukam oryginalnej wersji...

 

edit

http://video.google.com/videoplay?docid=-4...h&plindex=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z kina świeżo po Jumper i imho film idealnie wpasowujący się w kategorię 'łatwych, prostych i przyjemnych' - bardzo dobre efekty, wartka akcja, ładna Pani :D, scenariusz hmm no powiedzmy, że ok tak jak cały film czyli w sam raz na lekkie spędzenie sobotniego popołudnia/wieczoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Into the Wild - Przyjemnie sie ogladalo choc momentami mialem wrazenie ze glowny bohater to hipokryta. Na szczescie pod koniec filmu
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zdal sobie sprawe z blednych decyzji. A moze nie byly bledne skoro doprowadzily do takich wnioskow. Mam na mysli ten cytat "szczęście jest tylko wtedy prawdziwe, kiedy się nim dzielimy", zwlaszcza po tym jak powiedzial, ze wg niego radosc nie plynie glownie z kontaktow miedzyludzkich. No chyba ze wolal dzielic sie swoim szczesciem ze zwierzetami ;)"
Mimo to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gone Baby Gone - trochę pogmatwany do momentu wyjaśnienia sprawy, Ben Affleck jako reżyser bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten gość ma talent, co do fabuły szkoda tylko że kłamstwo pociągnęło za sobą takie konsekwencje....

 

9/10

Cloverfield - oglądałem na TV z odległości prawie 4m więc praca kamery nie męczyła oczu ;] odczucia po filmie podobne jak przy Wojnie Światów ... ale o czo wogole choszi :D bardzo chaotyczny ale nawet ciekawy.

 

6.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

into the wild - ehh 2 h 30 min ambitniejszego kina what i've done :P ; ogólnie film ciekawy, warty obejrzenia takie 8/10

alien vs predator requiem - obejrzałem go wczoraj w nocy a rano niewiele pamiętałem z niego bo niby co miało by mi zapaść w pamięć ;) 6.5/10 i nie więcej od biedy można obejrzeć

 

EDIT: Heh 4 film w ciągu weekendu :) :

 

Talk to me - bez dwóch zdań najlepszy z owych 4 weekendowych tytułów. Świetny scenariusz bazujący na prawdziwej historii, momenty gdzie można płakać ze śmiechu ale i zastanowić się nad paroma rzeczami. Film leżał mi kilka miesięcy aż go obejrzałem i proszę jakie miłe zaskoczenie. Polecam każdemu 9/10.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rise of the Footsoldier - niby mocne kino akcji, a poza tym to "nihil novi". Czasami mam wrażenie, że wystarczy komuś mordę obić, być "kibicem" i biografia do filmu gotowa. Szczególnie w UK. 4/10 za samą akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am legend - Noooo...Nowy Jork wygladal fajnie ale nic poza tym :lol: Masa scen ktore byly tylko zapychaczami czasu... Sceny ktore mialy "sciskac za gardlo" wywolywaly tylko usmiech na mojej twarzy :) Wydaje mi sie ze ktos wpadl na pomysl, ze fajnie by bylo zobaczyc NY w takim stanie... no ale zeby zrobic z tego jakis film trzeba bylo dopisac fabule. Z braku laku mozna obejrzec, chociazby dla samego zarosnietego miasta (ale ta trawka wyrastajaca z asfaltu wygladala troszke dziwnie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Invasion - Ciekawy pomysl. Momentami film troche nuzacy ale generalnie jest ok. Mozna obejrzec nie zalujac poswieconego czasu ;)

 

Love Lies Bleeding - Dobry film. Trzyma w napieciu, troche akcji tez sie znajdzie ;) No i jeszcze ta Jenna Dewan :rolleyes: Polecam

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Love Lies Bleeding

Jenna słodka, ale film dla mnie bardzo słaby. Historyjka kompletnie do mnie nie przemówiła, a rażące błędy.uchybienia kuły w oczy...

Ale oglądnąć się dało i nie uważam czasu za zmarnowanego.

Oceny nie wystawiam bo sam nie wiem jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://film.onet.pl/14350,,Pora_mroku,film.html

 

jako ciekawostka,, film jeszcze przed premierą ale.. polacy raczej nie kręcą w tym gatunku ;) no, przypomniała się wilczyca,, i klątwa doliny węży (tego nie widziałem,, a dużo bym dał..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juno - 7/10 do obejrzenia z dziewczyna, film raczej nie nadaje sie do piwka i pokera z kumplami. Ciekawa historia o zakreconej dziewczynie. POLECAM ale trzeba miec klimat na taki film.Wieczorkiem przy winku - TAK, do kina raczej - NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DISTURBIA - poczatek filmu bardzo fajny potem troche za bardzo chcieli zrobic horror, ale ogolnie sie fajnie ogladalo :] 7/10

BLOW - bardzo fajny film, dodatkowo na faktach autentycznych 8,5/10

REZERWAT - 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...