Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz miałem możliwość obejrzenia Avatara. Mało tego, specjalnie wyrwałem się z pracy by wpaść na pokaz o 13:00. Rząd 7, lekko na prawo ekranu. Troszke żałowałem że nie jestem idealnie na wprost ekranu, ale co zrobić.

 

Film sam z siebie piękny. Ogólnie rzecz biorąc filmy potrafią mi wejść w serce i czasami się wzruszę, łapie mnie takie gadanie jak przy zbieraniu klanów ; )

 

Niestety jest to dla mnie produkcja na raz. Nie będę znów szedł by usiąść idealnie, nie będę znów szedł by dokładnie patrzeć jak zrobiony jest film. U mnie liczy się pierwszy efekt.

 

btw ... niezłe ciało smerfetki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hachiko - A dog`s story - fenomen. Ciężko pisać o tym filmie bez emocji.

Jeżeli ktoś ma chociaż krztę wrażliwości w sobie to będzie tym filmem zachwycony - 9,5/10 !

 

PS. Tak płakałem.

PS2. Muzyka Kaczmarka niesamowita.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hachiko - A dog`s story[/b - fenomen. Ciężko pisać o tym filmie bez emocji.

Jeżeli ktoś ma chociaż krztę wrażliwości w sobie to będzie tym filmem zachwycony - 9,5/10 !

 

PS. Tak płakałem.

Chcialbym w tym momencie podziekowac ludziom z filmwebu za dodanie tak subtelnego i zdradzajacego "skrawek" fabuly opisu :damage_wall: x 4

 

ostatni raz przeczytalem opis filmu na zj.bsobiefilmweb.pl....

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Obejrzałem jakieś 30 minut Stalkera. Co ten film z oczami robi jakie kształty, jakie obrazy coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym w tym momencie podziekowac ludziom z filmwebu za dodanie tak subtelnego i zdradzajacego "skrawek" fabuly opisu :damage_wall: x 4

 

ostatni raz przeczytalem opis filmu na zj.bsobiefilmweb.pl....

Ja tego błędu już od dawna nie robię :P

Badam tylko ocenę i ew. nagłówki typu (świetny, za.ebisty, dno, itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego błędu już od dawna nie robię :P

Badam tylko ocenę i ew. nagłówki typu (świetny, za.ebisty, dno, itd.)

Ja patrzę na rottentomatoes oraz na blog Michała Oleszczyka, niekiedy do oceanarium na film.org.pl.

 

A z dobrych filmów widziałem ostatnio:

 

- Strange Days - jeśli podobał się Wam Avatar, to ten film Camerona powinien dostać 20/10.

- 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

- Kod nieznany

- In search of a midnight kiss - genialny, nowatorski, śmieszny

- Kocham cię od tak dawna

- Limits of control

 

Każdy z tych filmów wybija się ponad przeciętność. Nie będę opisywał fabuły, bo nie to jest ważne, chodzi o przekaz emocji i wrażenia estetyczne. Zaznaczam, że Avatar w mojej ocenie to kicha, nie podobał mi się w żadnym z wymiarów. Z kolei, taki Strange Days to mistrzostwo w temacie "wirtualnej rzeczywistości"

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Randka w ciemno- 6/10 - Ładne widoczki, dosyć dobra obsada, troche udanego humoru (i troche nie udanego), po za tym lekko oklepany temat. Jednak nie nudziłem się w kinie.

 

Wszystko co kocham- 8/10- Wreszcie nowe pokolenie aktorów nadało troche świeżości. Dosyć ciekawa fabuła, dobra muzyka

 

 

Wojnia Polsko Ruska- 0/10. Włączyłem za pośrednictwem implex.pl - legalne, darmowe VOD, płacimy ogladając 30 sekundową reklame. I to by był jedyny plus tego seansu bo wytrzymałem 10 minut. Taki kicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hachiko - A dog`s story - fenomen. Ciężko pisać o tym filmie bez emocji.

Jeżeli ktoś ma chociaż krztę wrażliwości w sobie to będzie tym filmem zachwycony - 9,5/10 !

 

PS. Tak płakałem.

PS2. Muzyka Kaczmarka niesamowita.

Fajnie że nie tylko ja obejrzałem ten film.

 

Stare wygi - wara od tego , nie ogladac ,nie patrzec nawet na okładkę, DNO , 1/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym w tym momencie podziekowac ludziom z filmwebu za dodanie tak subtelnego i zdradzajacego "skrawek" fabuly opisu :damage_wall: x 4

 

ostatni raz przeczytalem opis filmu na zj.bsobiefilmweb.pl....

Ja niestety tez po przeczytaniu posta Kaeres'a wklepalem tytul w google, wyskoczylo filmweb i przeczytalem... Co za sku**** portal, nigdy wiecej!

 

Ja tego błędu już od dawna nie robię :P

Badam tylko ocenę i ew. nagłówki typu (świetny, za.ebisty, dno, itd.)

Ja sprawdzam opisy na r24 i oceny na imdb ale teraz z lenistwa wklepalem tytul w google i mam za kare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym w tym momencie podziekowac ludziom z filmwebu za dodanie tak subtelnego i zdradzajacego "skrawek" fabuly opisu :damage_wall: x 4

 

ostatni raz przeczytalem opis filmu na zj.bsobiefilmweb.pl....

Mea culpa. Zrobiłem dokładnie to samo i wku*iłem się jak mało kiedy i prawie miałem o tym napisać na forum, ale siakoś mi się zapomniało. Admin, który zatwierdził bez czytania to w sumie normalka, ale nie wiem jak tępą strzałą musiała być ta cała kinomanka kasia która umieściła opis filmu wraz z jego zakończeniem... :lol:

 

Co do avatara, to wkurzyłem się, że Neytiri to blachara. Wpadł Jake dużą zagraniczną furą i od razu zapomniała o wszystkich problemach... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa. Zrobiłem dokładnie to samo i wku*iłem się jak mało kiedy i prawie miałem o tym napisać na forum, ale siakoś mi się zapomniało. Admin, który zatwierdził bez czytania to w sumie normalka, ale nie wiem jak tępą strzałą musiała być ta cała kinomanka kasia która umieściła opis filmu wraz z jego zakończeniem... :lol:

Pewnie admin tez przeczytal, wciach!il sie i ze zlosci zatwierdzil zeby inni tez sie wciach!ili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hachiko - A dog`s story - fenomen. Ciężko pisać o tym filmie bez emocji.

Jeżeli ktoś ma chociaż krztę wrażliwości w sobie to będzie tym filmem zachwycony - 9,5/10 !

 

PS. Tak płakałem.

PS2. Muzyka Kaczmarka niesamowita.

Oj ryczałem ;] Muzyka świetna! ;] Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Collector - "zamknę go w pudle" zdaje się, że to zdanie chodziło po głowie osobie, która pisała/realizowała scenariusz tego filmu i bez względu na wszystko musiało być ono spełnione. O co chodzi? Pewien złodziej otrzymuje zlecenie na obrobienie domu, pod osłoną nocy (a jakże!) włamuje się wreszcie do chatki i zaczyna szperać. Jak się jednak okazuje w domu nie jest sam. Pewien jegomość w masce (a jakże!) złapał całą rodzinę i powoli bawi się nią niczym Pan Zagadka. Co więcej z domu uczynił on mały poligon może nie do końca taki jak zrobił Kevin gdy był sam w domu ale efekt działania generalnie ten sam. Nasz włamywacz-dobre-serduszko postanawia uwolnić z opresji rodzinkę. Z jakim efektem? Nie wiem czy chcecie do tego dotrwać. Film na poziomie żenującym coś a'la Friday the 13th no może trochę wyższym. Film polecam obejrzeć jak nudzi wam się już baaaardzo mocno. 3,5/10 + cycki

 

ps. Są cycki!

 

Do spoilera zapraszam na streszczenie akcji w kilku zdaniach.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Streszczenie akcji w 3 zdaniach."

Cała rodzina ginie. Mała dziewczynka zostaje uratowana. Włamywacz przewożony karetką zostaje zatrzymany przez zabójcę i wrzucony do skrzyni. the end. I wszystko to podałem wam w 5 sekund. Ja niestety męczyłem się 90. Dobrze, że sesje dziś skończyłem i po jednym browarku mam już tak zajebisty humor że nawet 2012 mógłbym ponownie obejrzeć ;)

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up in the Air - Kawal dobrego kina. Troche na wesolo, troche na smutno i bardzo fajnie sie to oglada. Ani przez moment nie zanudza. Nie wiem, to chyba Clooney swoja osoba wnosi do filmu cos co sprawia ze przyjemnie sie oglada filmy z jego udzialem. Oczywiscie POLECAM.

 

Boondock Saints 2 - Hmmm, moim zdaniem do jedynki to mu brakuje sporo. W pierwszej czesci akcja i humor (dobry humor) byly swietnie wywazone a tutaj przegieli z zartami. Momentami zenua... Troche mniej przemocy i nadawalby sie "na niedziele do obiadku". Ci przestepcy wygladali jak rzezimieszki z bajek disneya, a nie jak rodzina mafijna. Jak sie podejdzie do tego jak do komedii to oglada sie calkiem dobrze.

 

Rec 2 - No wiec... biegnace w strone kamery opetane jednostki nie robia juz wrazenia jak w jedynce :] Film ogolnie w swoim gatunku calkiem dobry. Podobalo mi sie pare pomyslow z koncowki filmu ale jak sie dowiedzialem ze bedzie 3 czesc to mi rece opadly. Wyjdzie z tego chyba cos pokroju resident evil extinction / 28 dni pozniej :wink:

 

Primer - Filmidlo dosc stare bo z 2004, opowiadajace o grupce wynalazcow ktorym udalo sie zbudowac wehikul czasu. Podejscie do tematu iscie naukowe (czego nie mozna powiedziec o innych filmowych produkcjach w tej tematyce). Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar - po 2 godzinach seansu chcialem zeby sie juz skonczyl ;)

 

Kac Vegas - wreszcie jakas porzadna komedia bo ostatnio wychodza same gnioty typu American Pie 8 czy tam 9,

 

Oszukana - historia na faktach, Lara Croft zagrala nawet niezle, (cos jej biust po[gluteus maximus]dl w tym filmie), a rezyserem jest Clint Eastwood o czym dowiedzialem sie dopiero na napisach koncowych, kto lubi dramaty to polecam jak najbardziej,

 

Zamieć, ot cos w stylu The Thing ale o wiele gorsze bo nie ma przybyszow z kosmosu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ryczałem ;] Muzyka świetna! ;]

 

Ze mna bylo to samo :) Nawet fakt ze znalem zakonczenie (pozdrowienia dla adminow z filmweb) nie zepsulo mi filmu. A muzyka byla dopieciem filmu na ostatni guzik. Przepiekny soundtrack. Ciekawe czy po premierze filmu byl boom na zakup psow rasy Akita :D POLECAM

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie admin tez przeczytal, wciach!il sie i ze zlosci zatwierdzil zeby inni tez sie wciach!ili :D

 

Przeiceż ta historia jest ogólnie znana, więc nie ma się co oburzać. Na 300 też szedłeś licząc, że przezyją? Film polecam, bo świetny. Marley i ja tez jest całkiem niezły w takiej tematyce, choć dużo lżejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeiceż ta historia jest ogólnie znana, więc nie ma się co oburzać. Na 300 też szedłeś licząc, że przezyją? Film polecam, bo świetny. Marley i ja tez jest całkiem niezły w takiej tematyce, choć dużo lżejszy.

 

Wiele jest podobnych historii, nie wiem czy slyszalem akurat ta czy ktoras podobna, chodzi o to ze po takich opisach wrazenie po obejrzeniu filmu jest mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znana, nieznana... Ja o niej nie slyszalem ;)

 

Ja też nie. :(

 

Poza tym, że film mnie nudził, to potraktowałem go jako ciekawy eksperyment w którym wyszło, że jestem wrednym kawałem wuja bez serca, bo mam okrutne zapalenie spojówek, a łzy nie uroniłem. Muzyka?- Skrzypki i fortepian, ładne ale standardowe, jak cały film zresztą. Choć muszę przyznać że historia słitaśna. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fourth Kind - jak obejrzałem pierwszy trailer to pomyślałem, że wreszcie do kin trafi film o uprowadzeniach przez obcych na należytym poziomie. Niestety tak się nie stało.

Film to hybryda materiałów "autentycznych" z "fikcją" fabularyzowaną słowem filmem. Niestety już od pierwszych minut dostajemy sygnały, że jakoś to autentyczne nie jest. Z czasem staje się to już tak oczywiste, że "autentyczne" wstawki, wywiady, nagrania można by było całkowicie wyrzucić. Film broni się przez pierwsze 30 min gdzie mamy powolne budowanie napięcia i tu przyznam jest ok czym jednak później tym gorzej. Masa, tony niedopowiedzeń, absurdalnych sytuacji, nie trzyma to się zupełnie kupy. Gra Milli Jovovich co najwyżej przeciętna jak na panią psycholog kompletnie mnie ta rola nie porwała, a i dochodziło do sytuacji w których było widać brak warsztatu aktorskiego (w co nie chce mi się wierzyć przy tak doświadczonej aktorce) czy raczej beznadzieję scenariusza.

I z tego wszystkiego najbardziej żal mi tematu. Coś od czasów X-Files tematyka ta traktowana jest jak papka dla mas (zielone ludziki, inne zabawne potworki)i nic się nie zmienia. Nie zamierzam nikogo przekonywać w ten fenomen sam wszakże mam bardzo wiele wątpliwości lecz co do jednego jestem pewien- można zrobić o tym mocny horror, który nie wypadałby z głowy po 2 dniach. Coś co dałoby do myślenia, a ty z pewnością The Fourth Kind nie jest. Tylko dla maniaków tematu. 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hachiko - A dog`s story - 10/10 i nie obchodzi mnie to, ze "fabula slaba", ze "o psie", ze to, ze tamto.

Daje dyszke, bo film zrobil to co mial zrobic, czyli rozlozyc widza w ostatnich 30 minutach. Do tego muzyka powala + film na faktach. Oj zapamietam go na dlugo...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...