Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziesz odpowiednio zjarany to czemu nie ;]

 

Disco robaczki ssą pałczana. Nie wydawać na to pieniędzy! Typowy nudny film dla dzieci.

Sex w wielkim mieście mi się o dziwo podobał. Byłem w kinie z 4-rema kumpelami i kolegą i było śmiechowo. Cała sala pełna kobiet. :lol: Film lekki z dobrymi gagami i na serio ok.

I dzięki Bogu, za słowa jonasa o Sarah Jessice Parker, bo wszystkim znajomym mówiłem dokładnie to samo na temat tego konia, mimo, że nie wiedziałem nawet co to za aktorka gra i wszyscy się upierali, że jest piękna. Nie, nie jest i tyle! Amen.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=K9d3fHIUdT4

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba zapowiedź "nowego" Mortal Kombat?

Wprawdzie wyrosłem już z kina akcji i rzadko kiedy oglądam, ale z racji że kiedyś byłem wielkim fanem MK, to na pewno pójdę do kina jeśli ten film się ukaże. Według mnie zapowiada się interesująco :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=9_MqZn7E-mk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drużyna A był ktoś z was moze na tym filmie?

 

Melduje się!

Luźna adaptacja serialu, odpowiednio uwspółcześniona. Film nastawiony na pure akcję i rozrywkę.

Nie da się go oglądać na poważnie, bo większość akcji jest po prostu absurdalnych (vide scena z czołgiem znana z trailera).

Ja bawiłem się świetnie, bo brakuje mi takich luźnych filmów akcji. Imho warto obejrzeć, ale niekoniecznie w kinie.

Na drugą część (która na pewno się ukaże) czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Everybody's fine. Genialny w swojej prostocie, wzruszający i z Robertem De Niro. Świetnie spędzone półtorej godziny. Bardzo polecam!

 

To zobacz City Island. IMHO lepszy i z jajem

Dołączona grafika

 

Od siebie polecam jeszcze Proroka, taki francuski Prison Break. Bardzo dobre kino.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Toy Story 3 i jestem trochę zawiedziony, efekty 3d lepsze były w reklamówkach przed filmem niż w samym filmie. W sumie trzecia część trzyma poziom poprzednich. Polecam, ale do imax'ów itp. nie ma co się pchać.

 

btw. na sali było, aż ok. 15-20 osób, ale to pewnie przez godzinę wyświetlania (13).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość potfur

Prince of Persia: The Sands of Time aka Książę Persji: Piaski Czasu - 7+/10.

Ładna bajka dla dużych chłopców ( ;) ) - dobrze zrealizowana, niestety historia znana osobom które grały w PoP SoT ;] ; na duży + uroda głównej bohaterki, pani Gemmy Arterton, może się podobać męskiej części publiczności ;] (a przynajmniej mnie się podoba ;) ).Można obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam jeszcze Proroka, taki francuski Prison Break. Bardzo dobre kino.

 

 

:blink: że w więzieniu to Prison break ?

 

Film niezły 6,5/10 ale za długi. gdyby zmieścili się w 1h49min dałbym 7/10

 

Hot tub time machine czyli Jutro będzie futro :blink: 6,5/10 lekki łatwy i przyjemny. Na szczęście debilny pomysł jackuzzi przenoszącej w czasie nie razi aż tak mocno a film jest nawet niezłą rozrywką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję dobrych horrorów.

 

Przypomina mi się film, który widziałem kilka lat temu, fabuła była mniej więcej taka

 

- koleś mieszka z córką w jakimś domu, budzi się CODZIENNIE o którejś w nocy (2.33, czy jakoś tak), idzie do łazienki, a tam jego martwa żona w wannie

- mieszkają obok jakiegoś lasu

- jest jakby druga dziewczynka, która jakoś rozmawia z tą pierwszą

- jest scena z siekierą i uciekaniem córki po piwnicach, także w lesie

 

Tyle pamiętam, był jeszcze jakiś policjant i chyba tyle. Gdyby ktoś znał film i polecił kilka PODOBNYCH, w tym tonie - byłoby super ;)

 

Nie interesują mnie potwory i zombiaki, lubię raczej horrory psychologiczne, mało krwi, dużo strachu.

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję dobrych horrorów.

 

Przypomina mi się film, który widziałem kilka lat temu, fabuła była mniej więcej taka

 

- koleś mieszka z córką w jakimś domu, budzi się CODZIENNIE o którejś w nocy (2.33, czy jakoś tak), idzie do łazienki, a tam jego martwa żona w wannie

- mieszkają obok jakiegoś lasu

- jest jakby druga dziewczynka, która jakoś rozmawia z tą pierwszą

- jest scena z siekierą i uciekaniem córki po piwnicach, także w lesie

 

Tyle pamiętam, był jeszcze jakiś policjant i chyba tyle. Gdyby ktoś znał film i polecił kilka PODOBNYCH, w tym tonie - byłoby super ;)

 

Nie interesują mnie potwory i zombiaki, lubię raczej horrory psychologiczne, mało krwi, dużo strachu.

 

Coś w podobnym tonie to np.: Siła Strachu vide Hide and Seek z DeNiro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Green Zone, mogę chyba pochwalić troszkę. Takie tam kino akcji z M.Damonem. Chociaż jedyne co mi się podoba w tym filmie to praca kamery i tematyka. Produkcja amerykańska traktująca o fałszywych informacjach co do broni masowego rażenia, zaskoczyło mnie to muszę przyznać. Można się jeszcze dogrzebać do przesłania typu "odwalcie się od naszego kraju, sami sobie poradzimy". Więc coś tam film sobą nawet reprezentuje, nie do końca bezmuzga papka dla dzieciaków :)  - 7/10.

 

 

 

 

Szukam czegoś intelektualnego i zabawnego na przyjemny wieczór z kobietą (i bez innych propozycji proszę :D bo to "nie tak" :P ). Z repertuaru Allena i ja i ona raczej wszystko przerobiliśmy, może jest coś jeszcze w ten deseń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w podobnym tonie to np.: Siła Strachu vide Hide and Seek z DeNiro...

 

Hide and Seek, właśnie sprawdziłem, to właśnie ten film, który opisałem w poście ;) dzięki, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś propozycje tego typu horrorów będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Green Zone, mogę chyba pochwalić troszkę. Takie tam kino akcji z M.Damonem. Chociaż jedyne co mi się podoba w tym filmie to praca kamery i tematyka. Produkcja amerykańska traktująca o fałszywych informacjach co do broni masowego rażenia, zaskoczyło mnie to muszę przyznać. Można się jeszcze dogrzebać do przesłania typu "odwalcie się od naszego kraju, sami sobie poradzimy". Więc coś tam film sobą nawet reprezentuje, nie do końca bezmuzga papka dla dzieciaków :)  - 7/10.

 

 

+1 Dokładnie takie samo odczucia i ocena. Oczywiście jak to zwykle bywa bardzo dynamiczny trailer zawiera praktycznie wszystkie sceny akcji , ale i tak film ogląda się ciekawie i trzyma w napięciu.

 

9- taka sobie przeciętna animacja, technicznie nic szałowego, historia w miarę ciekawa +5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unthinkable - miazga, po prostu miazga! genialna rola Samuela i malo znanego Sheen'a (przynajmniej dla mnie). Jedna scena mnie wbila w fotel i dlugo jej nie zapomne. Taki powinien byc prawdziwy thriller. I jeszcze to zakonczenie, :legal: Gdybym mial wystawic cyferke to zdecydowanie solidne 9/10 POLECAM

 

Jak dla mnie za bardzo amerykański i humanitarny. W prawdziwym życiu terrorystę potraktowano by troszkę inaczej. Zwłaszcza jakby na szali było życie 10 milionów amerykańskich obywateli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za bardzo amerykański i humanitarny. W prawdziwym życiu terrorystę potraktowano by troszkę inaczej. Zwłaszcza jakby na szali było życie 10 milionów amerykańskich obywateli.

 

H go traktował za bardzo humanitarnie?

Chyba oglądaliśmy inny film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...