Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

RED - trochę chyba przesadzacie z wysokimi ocenami. Ujrzałem w tym filmie tylko dobry pastiż filmów o zagmatwaniu służb typu CIA, FBI.

Raz się zaśmiałem - 5/10

Inception - nie wiem dlaczego się tak ociągałem z obejrzeniem tego filmu. Film roku 2010 bez wątpienia (jak na razie) - 9,5/10

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shelter : Shelter (2010) - Filmweb Nie polecam ... pomimo poczatkowego zaciekawienia film to rwonia pochyla a na samym koncu jest duzo gowna i bzur ;-)

 

w koncu po tylu latach przymiarek obejrzalem Waleczne serce i to w HD :] ... film bardzoo fajny , tylko troche glupio patrzec na Mela po jego ostatnich akcjach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zaliczylem mini serie : The Pillars of the Earth razem jakies 6,5 h The Pillars of the Earth (TV mini-series 2010) - IMDb

Rownie dobrego dopracowanego serialu o zblizonej tematyce nie pamietam

zreszta ocena na IMDB mowi sama za siebie , troche fikcji ciut wiecej histori 12sto wiecznej Angli

( czasy zblizone do najnowszego Robin Hooda jezeli sie nie myle )

Super kino dla ciekawych histori Angli

 

 

Szczerze polecam ,

muza w filmie szczegolnie ta z poczatki o konca kazdego odcinka tez na wysokim poziomie

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sto lat w kinie nie byłem, a tu dwa filmy w ciągu jednego tygodnia:

 

Incepcja - po tych wszystkich opiniach jakie przeczytałem w tym wątku spodziewałem się jakiejś mega kosy. Po wyjściu z kina oceniałem go jako dobry film. Po dzisiejszym seansie poniżej opisanego filmu + obejrzeniu trailerów przed samymi filmami (Turysta, Niepowstrzymany, Zanim odejdą wody i do tego opinie Brata po obejrzeniu Amerykanina) podnoszę opinię o Incepcji w mojej skali do filmu bardzo dobrego. Na tle w/w filmów Incepcja to jednak brylant...

 

Piła 3D - nie oglądałem poprzednich części Pił i po dzisiejszej projekcji nie zamierzam. Dno. Plusy filmu to to, że przejechałem się autem do kina i z powrotem, minusem strata 11zł na bilecie i 2h w kinie z reklamami. Po 5 minutach miałem pierwszy raz w życiu ochotę wyjść z kina.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piła 3D - nie oglądałem poprzednich części Pił i po dzisiejszej projekcji nie zamierzam.

 

Tyle ze Pila jest filmem, który trzeba oglądac po kolei od częsci pierwszej. Inaczej nic nie ma sensu i wygląda jak bezmyslne pokazanie na ile sposobów mozna kogos ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zacieram rece! Jesli utrzymaja taki klimat jaki byl w dniu niepodleglosci to szykuje sie megawidowisko

 

Klimatyczna muzyczka w tle na plus.

 

Jest jednak temat "Na co czekamy" - tam powinien się znaleźć ten post. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piła 3D - nie oglądałem poprzednich części Pił i po dzisiejszej projekcji nie zamierzam. Dno. Plusy filmu to to, że przejechałem się autem do kina i z powrotem, minusem strata 11zł na bilecie i 2h w kinie z reklamami. Po 5 minutach miałem pierwszy raz w życiu ochotę wyjść z kina.

 

Toś se spier**** sprawę.

Piła to najlepszy odcinek, który końcówką wgniata w fotel.

Ale już teraz Cię tak nie zaskoczy jeżeli byś go zobaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komu się podobał Tylko strzelaj to i powinien podejść Zgotuj im piekło, Malone.

Jucha się leje, mięso fruwa a kule świszczą. Jest uber mega wymiatacz z rewolwerem i lachon oraz jakaś tam fabuła że coś tam coś tam.

Po godzinie musiałem sobie przerwę zrobić, ale ogólnie z braku laku da się obejrzeć(jak czego innego nie ma, może dziś dokończę).

 

Dużo lepiej mi pod pasował Do szpiku kości 17letnia laska walczy o utrzymanie domu i rodzeństwa, historia toczy się w gruncie rzeczy do okola poszukiwań staruszka który nie stawił się w sądzie a poręczył domem.

No i główna bohaterka Ree musi go odszukać + codzienne życie marginesu zajmującego się wyrobem i sprzedażą narkotyków...

Jak ktoś lubi takie mało porywające kino, zresztą mało filmów widziałem o "biedocie" z usa to chyba warto się "doedukować".

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Other Guys - No musze powiedziec ze mi sie podobal :D Mozna sie posmiac. Duzo fajniejszy niz Cop Out ktory jest w podobnym klimacie (ja jednak nie moglem patrzec na czarnoskorego niedorozwinietego gliniarza). Tutaj w role nerwowego gliniarza wcielil sie Mark Wahlberg i zagral kapitalnie :D Jego teksty (i wyraz twarzy) kierowane do uposledzonego umyslowo partnera sprawialy ze prawie plakalem ze smiechu :D Najlepsze momenty to pierwsza przejazdzka "fura" jego partnera :lol: hahahah i moment w ktorym poznaje jego zone. Wylem ze smiechu. Mark powinnien jeszcze zagrac w jakims filmie nerwowego cynika bo robi to SWIETNIE. Fabula nie jest najwyzszych lotow a film troche przydlugi. Gdyby spakowali go do 1:30h to bylo by lepiej. Podsumowujac to taka glupawa komedyjka w klimacie akademii policyjnej/nagiej broni. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komu się podobał Tylko strzelaj to i powinien podejść Zgotuj im piekło, Malone.

Jucha się leje, mięso fruwa a kule świszczą. Jest uber mega wymiatacz z rewolwerem i lachon oraz jakaś tam fabuła że coś tam coś tam.

Po godzinie musiałem sobie przerwę zrobić, ale ogólnie z braku laku da się obejrzeć(jak czego innego nie ma, może dziś dokończę).

 

 

dzieki ;)

 

Ogladnąłem wczoraj, gdyby nie sztuczna gra aktorska w niekotrych momentach byloby dobrze, chociaz moze tak mialobyc, nie wiem.

Tak czy inaczej oceniam na 7.5/10.

 

 

 

Go ahead. You gonna shoot?|Shoot me.

Yeah. I would ------ but I'm all out of bullets.

:lol:

 

 

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zacieram rece! Jesli utrzymaja taki klimat jaki byl w dniu niepodleglosci to szykuje sie megawidowisko

 

Chyba jaja sobie robisz. Dzień Niepodległości był jednym z najbardziej pompatycznych filmów. Ja w takim razie dziękuje za powtórkę z historii pomimo, że spodki dawały radę.

Podobno na ekrany wszedł film o identycznej tematyce - Skyline. Nieźle go już zjechano. Widział ktoś z Was to dzieło by potwierdzić lub zaprzeczyć?

 

 

 

The Objective - film z 2008, raczej budżetówka. mało znany reżyser i aktorzy. Ot grupka doborowych żołnierzy i agent CIA ruszają w 2001 do Afganistanu. Po drodze giną w bliżej nieokreślonych okolicznościach. Trochę s-f, strzelanina też się znajdzie. Plusy za krajobrazy, oraz muzykę i "talibów". Dla tych co lubią tego typu klimaty, film trzyma przysłowiową kupę. W przeciwnym razie możecie mieć problem. Od siebie naciągane, ale 4/6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incepcja- O co kurde ten wielki hype i sypiące się zewsząd 10/10? Zwykły fajny dopracowany wysokobudżetowy film z bardzo dobrymi aktorami ale bez przesady, ani to jakaś rewelacja, ani powiew świeżości. 8-/10

Shutter Island zrobiło na mnie większe wrażenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorcerer's Apprentice - Przyjemnie sie ogladalo ale to raczej film dla calej rodzinki na weekend niz cos powazniejszego. Fajne efekty, dobra gra Cage'a. Polecam

 

A co do Objective to ten film mial taki potencjal ze zal mi bylo patrzec ze tego nie wykorzystali. W pierwszej polowie filmu bylo pare akcji ze wlosy na rekach sie jezyly (jesli ktos sie interesuje zjawiskami paranormalnymi)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incepcja- O co kurde ten wielki hype i sypiące się zewsząd 10/10? Zwykły fajny dopracowany wysokobudżetowy film z bardzo dobrymi aktorami ale bez przesady, ani to jakaś rewelacja, ani powiew świeżości. 8-/10

 

W końcu ktoś z podobną do mojej opinią, już myślałem, że coś ze mną nie tak ;)

 

Tymczasem obejrzałem polską produkcję Trick. Cieszy fakt, że coraz częściej pojawia się coś innego niż komedie romantyczne. Jak dla mnie jednak za dużo postaci i ich powiązań, pod koniec już się trochę pogubiłem. W każdym razie to krok w dobrą stronę i oby więcej filmów tego rodzaju w polskim kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwa Dziewczyna - Przyjemny filmik, nie ma cyckow ale nie ma sie co dziwic bo film troche inny niz American Pie. Ogolnie dobry filmik do piwka no i calkiem ciekawa glowna aktorka. Odemnie 7/10 Edytowane przez Cygan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś z podobną do mojej opinią, już myślałem, że coś ze mną nie tak ;)

 

Cieszę się, że jest nas dwóch, bo też myślałem, że coś ze mną nie tak. Za każdym razem jak mówiłem o tym kumplom z uniwerka słyszałem "Mówisz tak, bo nie rozumiesz tego filmu!!!111 <_< "

 

PS:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=RzO9t_UVjsQ

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jest nas dwóch, bo też myślałem, że coś ze mną nie tak. Za każdym razem jak mówiłem o tym kumplom z uniwerka słyszałem "Mówisz tak, bo nie rozumiesz tego filmu!!!111 <_< "

 

Bo oni nigdy na Polibudzie nie studiowali ;)

 

BTW. Mnie też ten film aż tak bardzo nie zachwycił, by piać peany na jego cześć, więc jestem trzeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Inception - w skali od 1 do 10 jakieś 6, nic specjalnego ale można obejrzeć, moim zdaniem najbardziej przeceniony film na imdb jaki obejrzałem, jakim cudem tak przeciętny film ma 9/10 jest dla mnie zagadką.

Edytowane przez Turrican
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Inception - w skali od 1 do 10 jakieś 6, nic specjalnego ale można obejrzeć, moim zdaniem najbardziej przeceniony film na imdb jaki obejrzałem, jakim cudem tak przeciętny film ma 9/10 jest dla mnie zagadką.

 

Podzielam po części twoje zdanie, choć sam trochę wyżej oceniam ten film, ale nie mogę zrozumieć tych 10tek i 9tek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Inception - w skali od 1 do 10 jakieś 6, nic specjalnego ale można obejrzeć, moim zdaniem najbardziej przeceniony film na imdb jaki obejrzałem, jakim cudem tak przeciętny film ma 9/10 jest dla mnie zagadką.

 

Rozwiazniem Twojej zagadki jest to ze znalazles sie w malej grupie osob, ktorych film ten nie zachwycil :) Kwestia gustu a i prawda ze filmy krecone z takim rozmachem oglada sie w kinach a nie w domu. Chyba ze dysponujesz czyms takim :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Carson
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...