Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Blair Witch Project - miałem chwilę spokoju, tom obejrzał i nie rozumiem. Znaczy historyjkę rozumiem, grupka gajsów z hajskula jedzie na zadupie szukać wiedźmy, która zjada niemowlęta. Sam pomysł dla przeciętnego Jankesa potworny, w nocy do lasu?! Dla prostego Słowianina, wychowanego wśród puszcz i polarnych niedźwiedzi chodzących po wsi, opieranie strachów na trzaskaniu łamanymi krzaczorami i pohukiwaniu sowy pójdźki to nędznej próby żart. Tfurcy musieli uważnie studiować metody marketingowe Apple'a, który doskonale wie jak sprzedać nawóz w złotym papierku i jeszcze wmówić kupującemu, że ma niesamowite szczęście. Tutaj jest tylko nawóz, niestety. Zbliżenia na kamyki i patyki przywodziły na myśl raczej "przygody Mr Szatana" z YT, niźli przejmujące grozą "futydż" znalezione w Saragossie. Słabe to potwornie, dlatego nie rozumiem o co ten szum. Za piętnaście dolarów (czy ile tam budżet wyniósł) można zrobić dużo ciekawsze rzeczy, jak sądzę. 2/10
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znasz sie, joł <_<

 

Slaby potwornie to byl remake pana z przydlugimi paznokciami, jak i 90% pojawiajacych sie filmow oznaczonych tagiem HORROR. To cos przynajmniej mialo dobry klimat. Moze za slabo sie wczules albo po prostu nie lubisz filmow kreconych kamera z reki. Dla mnie bwp to top3 jesli chodzi o ten gatunek, ale druga czesc krecona w tradycyjny dla filmow sposob juz jest cienka i nie pozwala sie wczuc w emocje bohaterow (imo oczywiscie) :)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanishing on 7th Street 4/10 - Kolejny film po Skyline i Monsters z gatunku WTF :) Tajemnicze cienie porywają prawie wszystkich ludków w USej, męczymy się z pozostałą czwórką bohaterów. Intelekt poraża, 72 godziny potrzeba na dojście do konkluzji, że ogień jest źródłem światła... Szkoda, bo klimacik fajny, mi tam ciarki po plecach przechodziły - ot żerowanie na odwiecznym ludzkim lęku przed ciemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stone - 8/10.

 

Reżyser czy kto tam odpowiedzialny za finalny wygląd filmu miał zdecydowanie zbyt dużą chrapkę na odniesienia do religijne, różne szczegóły w filmie jak i sam główny wątek. Jednak pokazuje dobitnie jak ludzie są fałszywi. Nikt nie jest doskonały, nikt nie jest bez winy. Stone mówi o tym już na początku i jest to myślę głównym motywem filmu. Niby przykładny policjant a spójrzmy na sam początek filmu, gdzie grozi wyrzuceniem córki przez okno, wszystko byle zatrzymać żonę przy sobie.

Mimo to ambitny film dla uważnego i ogarniętego widza.

Dodatkowy + za obsadę oraz mikro piersi Mili J.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znasz sie, joł <_<

 

Slaby potwornie to byl remake pana z przydlugimi paznokciami, jak i 90% pojawiajacych sie filmow oznaczonych tagiem HORROR. To cos przynajmniej mialo dobry klimat. Moze za slabo sie wczules albo po prostu nie lubisz filmow kreconych kamera z reki. Dla mnie bwp to top3 jesli chodzi o ten gatunek, ale druga czesc krecona w tradycyjny dla filmow sposob juz jest cienka i nie pozwala sie wczuc w emocje bohaterow (imo oczywiscie) :)

 

 

Alez jonas ma podobne uczucia jak ja....

Co moze byc strasznego w kupce kamieni badz kilku patykach?

Moze dla dzisiejszej mlodziezy ktora oderwalaby sie od kompa i wyladowala w ciemnym lesie te elementy moglyby spowodowac wydalenie mega stolca, ktory odgonilby wszystkie dzikie zwierzeta.

No ale dalej straszylyby tylko kamienie i patyki.

Z reszta tylko debile biegaja w kolki na malej powierzchni lasu i nie potrafia porzadnie smarknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo wlasnie o to chodzi w tych filmach, masz sie bac tego, czego nie widac, cos jak w Silent Hill, jezeli ktos gral. Tez nie jestem fanem takich filmow, ale rozumiem intencje autora i rozumiem, dlaczego duzo ludzi uznaje go za dobry film. Z serii filmow beznadziejnych, ale naprawde odrazajacych, polecam zerknac na Begotten. Naprawde tylko zerknac, bo calosci nie da sie obejrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak ukraść księżyc" jak dla mnie bardzo fajna bajka, podobnie jak "Supermocny" na obudwu sie przednio bawilem... duzo lepiej niz na BWP ;] 8/10

 

Chodziło chyba o Megamocny.

 

Potwierdzam "Jak ukraść księżyc" świetna bajka, dawno się tak nie uśmiałem. Warto obejrzeć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranormal Activity 2 - 3/10 Coś mam pecha ostatnio, same szroty trafiam :P Popłuczyny po oryginalnej jedyneczce. Przerysowane i oklepane akcje rodem z kreskówek bardziej śmieszą niż straszą.

 

Dla poprawienia humoru odświeżyłem sobie Last man standing z Willisem - 8/10, jak dla mnie klasyk pod względem klimatu :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranormal Activity 2 - 3/10 Coś mam pecha ostatnio, same szroty trafiam :P Popłuczyny po oryginalnej jedyneczce. Przerysowane i oklepane akcje rodem z kreskówek bardziej śmieszą niż straszą.

 

Dla poprawienia humoru odświeżyłem sobie Last man standing z Willisem - 8/10, jak dla mnie klasyk pod względem klimatu :)

 

O ziom ;), dzieki za przypomnienie filmu. Ostatnio same tego typu męczę.

 

JCVD is hard target.

 

Hard Target - nie lubię Woo ale film to klasyka ;]. Fajna muza, fajny klim, walki lotto.

8/10 ;]

 

http://www.youtube.com/watch?v=pCTNP46Wq3o&feature=feedf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowe czesci matrixa ?

 

.:: Napisy24.pl ::. - nowy wymiar napisów

Najwyraźniej Wachowscy spotkali się z Jamesem Cameronem, aby omówić wykorzystanie nowatorskiej technologii 3D. Chcą pokazać coś, czego jeszcze nie pokazywano w historii kina.

Jedynka była surowa i cacy, gdy nie joe silver nie był zachłanny na kabone aż tak pewnie i 2 i 3 byłby równe jedynce.

 

Ja bym chciał Matrix prolog - historie o tym kolesiu który sam z siebie uwolnił sie od matrixa i mógł w niego wchodzić jak tylko chciał.

Edit:

news to chyba jednak fake wiec nie ma co sie spinać :lol: :?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The King's Speech - 8/10, Niezły, aczkolwiek Black swan wzbudził we mnie intensywniejsze odczucia :) Film dla brytyjczyków...

 

The tourist - 6/10, z czego za widoki +2. Rozczarowałem się, zwykłe romansidło z wątkiem kryminalnym. Nuuuuda.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unstoppable Uwielbiam takie filmy, to sie nazywa rozrywka przy tv pelna geba. Od samego poczatku jest akcja, jest napiecie, jest dobra obsada i jest zajebisty soundtrack. Nie mozna sie nudzic. Polecam

 

Hahaha dno , kompletne dno. Nie ogladac trzymac sie od tego z daleka. Niedlugo zobaczycie w TV. Ocena...2/10
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The tourist - 6/10, z czego za widoki +2. Rozczarowałem się, zwykłe romansidło z wątkiem kryminalnym. Nuuuuda.

 

Moze trzeba bylo zaczac od francuskiego oryginalu ;) z Sophie Marceau

 

Hahaha dno , kompletne dno. Nie ogladac trzymac sie od tego z daleka. Niedlugo zobaczycie w TV. Ocena...2/10

 

:wink: Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie zgadzam z ocena Carsona jesli chodzi o Unstoppable - kawal dobrego kina akcji (a ze dla odmiany nie sa to strzelaniny, to wartosc dodana). Wiadomo, ze jest nasycony po same pachy standardowymi zagrywkami scenariuszowymi, ale who cares? Oglada sie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unstoppable - dobre kino akcji na odmozdżenie, jak ktos lubi pociagi to bedzie jak ryba w wodzie. Denzel w ogole chyba upodobal sobie ostatnio kolejki i tory :P 7/10 Dostalby

8/10 gdyby pokazono mijanie pociagow z lotu ptaka. Tego brakowalo. Film realistyczny poza akcja na zakrecie, piekne widoki i dobry dzwiek.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez jonas ma podobne uczucia jak ja....

Co moze byc strasznego w kupce kamieni badz kilku patykach?

(...)

 

Amerykański horror różni się tym od japońskiego że w tym pierwszym po 5 min wyskakuje jakieś bydle i zabija a w drugim idzie sobie jeżyk w kadrze i od tego można się posrać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale BWP nie był japoński, tylko słaby. Zwłaszcza po tych wszystkich orgazmach w wyczytanych opiniach.

 

Book of Eli - falloutowe widoczki, falloutowa muzyka, fabuła nienatrętna, klimatu całe ciężarówki. Do tego trafiła się wersja Bluray i, o ile nadal nie zamierzam wydawać kupy forsy na czytnik standardu, który może zniknąć z rynku za dwa lata, o tyle jakość obrazu powala na cyce z siłą rozpędzonego parowozu linii Great Southern Pacific. Końcówka prawidłowo nieoczywista. Lubię falloutowość, lubię miodność, lubię post-apo. 9/10

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dno , kompletne dno. Nie ogladac trzymac sie od tego z daleka. Niedlugo zobaczycie w TV. Ocena...2/10

 

W pełni się z Tobą zgadzam. Nawet Denzel nie poratował tego czegoś. Film rozchwytywany po forach i portalach nie wiadomo czemu. Trzymać w napięciu nie trzyma, więc żaden z niego thriller. Filmem akcji też nie można tego nazwać. Może dramat? joke. Więc co to tak naprawdę jest zapytacie. Ano amerykańska papka w najlepszym wykonaniu. Film archaiczny pod każdym względem. Nudny, przewidywalny i głupi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Book of Eli - falloutowe widoczki, falloutowa muzyka, fabuła nienatrętna, klimatu całe ciężarówki. Do tego trafiła się wersja Bluray i, o ile nadal nie zamierzam wydawać kupy forsy na czytnik standardu, który może zniknąć z rynku za dwa lata, o tyle jakość obrazu powala na cyce z siłą rozpędzonego parowozu linii Great Southern Pacific. Końcówka prawidłowo nieoczywista. Lubię falloutowość, lubię miodność, lubię post-apo. 9/10

 

Popieram w calej rozciaglosci, za wyjatkiem fragmentu o kupowaniu sprzetu do BD, bo do takowego mam dostep i zaprawde powiadam wam, jakosc obrazu i dzwieku (a nawet przede wszystkim dzwieku) powala na cyce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale BWP nie był japoński, tylko słaby. Zwłaszcza po tych wszystkich orgazmach w wyczytanych opiniach. Book of Eli - falloutowe widoczki, falloutowa muzyka, fabuła nienatrętna, klimatu całe ciężarówki. Do tego trafiła się wersja Bluray i, o ile nadal nie zamierzam wydawać kupy forsy na czytnik standardu, który może zniknąć z rynku za dwa lata, o tyle jakość obrazu powala na cyce z siłą rozpędzonego parowozu linii Great Southern Pacific. Końcówka prawidłowo nieoczywista. Lubię falloutowość, lubię miodność, lubię post-apo. 9/10

 

Ten film byl swietny do poki nie ujawnil sie watek religijny (w sumie to przewodni), ktory pasowal jak piesc do nosa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film byl swietny do poki nie ujawnil sie watek religijny (w sumie to przewodni), ktory pasowal jak piesc do nosa ;)

 

"fabuła nienatrętna" :>

Byłem zbyt zajęty chłonięciem widoczków, żeby interesować się o co chodzi, ale jak się zastanowić to był typowy quest z Fallouta - zanieś itema X do miejsca Y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tymi cycami? Tylko sobie rozmiarów nie zacznijcie porównywać ... :P

 

A w temacie:

 

Prince Of Persia - opóźnił mi się trochę seans o te pare m-cy. Jednym słowem, największa porażka zeszłego roku. Mam nadzieję że ten będzie lepszy dla kinematografii. Nosz...jedyny wspólny element z grami to dagger i tyle. Nawet oczekiwanie na piekną Farah z łukiem na plecach na nic się zdało bo dali zamiast niej jakaś niemotę z kilogramem tapety. Książe uśmiecha się stale jakby w smak mu były latające strzały. Zero walki z przeznaczeniem, zero oryginalnej fabuły. Myślałem że będzie to ekranizacja gry a nie rozciągnięte do 1.50h Intro PoP. Poza tym, wyzbywając się sentymentów, film po prostu jest marny. 3/10

 

RED z Brucem, natomiast przywrócił mi wiarę w dobre i zabawne kino akcji. Wodospad dobrej zabawy. Były orzeszki, było piwo i był dobry film - 9/10 bo dawno się tak nie zrelaksowałem przy filmie jak przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tymi cycami?

Jak sam film jest do d***, to zawsze sobie można chociaż "widoczki" popodziwiać ;)

 

Legendy Sowiego Królestwa - Sympatyczna i ładna animacyjnie bajka (fabuła niestety oklepana) - młodszemu pokoleniu powinno się spodobać...

Unstoppable - Jak komuś się nudzi w niedzielne popołudnie, to można obejrzeć... Standardowy, oklepany, amerykański film sensacyjny z dobrymi efektami fx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...