Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Primer - film, którego pewnie nikt z was nie oglądał. Krótki ale wciągający jak cholera, no i dość zaskakujący. Polecam.

 

Właśnie dzięki forum większość "tutejszych" ludzi dawno temu już go oglądało ;). Film ponadprzeciętny i warty zobaczenia. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Source code - 8/10 - w końcu oryginalny S-F :)

 

Piraci z karaibów - 6/10 - sztampa i standart, pod koniec ziewałem jak mops, a 3D jak zwykle tylko psuje odbiór...

 

Priest - 6.5/10 - niezły film o wampirach w zniszczonym wojną świecie. Jest komiksowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biutiful - 9/10

The Visitor - 8/10

Blue Valentine - 8/10

Essential Killing 8/10

Rabbit Hole - 7/10

Rubber - 8/10 (w swojej klasie ;))

True Grit - 8,5/10

 

Obejrzałem dziś Life Cycles. Powiem szczerze, że film zajebisty, zrealizowany z rozmachem. Bardzo piękne zdjęcia i genialna współgrająca z filmem muzyka. Zdecydowanie wszystkim polecam, 10/10. Pozdrawiam.

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potęga strachu (Running Scared) - niezły, coś jak Porachunki Guya Ritchiego, ale całkowicie na poważnie, bez grama humoru. Mroczni ludzie, mroczne miejsca. Przesadzone sceny strzelanin. Ciekawostka: Paul Walker w roli badassa. 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Lantern - dla kogoś lubiącego historie komiksowe i bez nadmiaru oczekiwań, polecam. Mnie się podobał na 7/10. Moim zdaniem fajniejszy od I am number four i na pewno od Thor'a.

Oglądałem w 2D, 3D raczej niczego by nie wniosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucker punch 7.5/10 - W skrócie - nie polecam oglądać na trzeźwo. Chyba że ktoś posiada zdolność myślenia na wyższym poziomie abstrakcji :) Świetnie wizualia, zakręcony scenariusz i muza. Film naprawdę nie dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucker punch 7.5/10 - W skrócie - nie polecam oglądać na trzeźwo. Chyba że ktoś posiada zdolność myślenia na wyższym poziomie abstrakcji :) Świetnie wizualia, zakręcony scenariusz i muza. Film naprawdę nie dla wszystkich.

 

Na poczatku tez mialem mieszane uczucie... ale po jakims czasie... film wydal mi sie zajebiscie klimatyczny

Teraz czekam na wersje BR. ztego co slyszalem ma byc tam +15min wycietych z podstawowej wersji tylko dlatego by fil zaliczal sie do kategori 13 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucker punch 7.5/10 - W skrócie - nie polecam oglądać na trzeźwo. Chyba że ktoś posiada zdolność myślenia na wyższym poziomie abstrakcji :) Świetnie wizualia, zakręcony scenariusz i muza. Film naprawdę nie dla wszystkich.

 

To film pod gorzałę "jak Osobennosti..." czy pod zielsko i grzyby jak "Fear and Loathing in Las Vegas"? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justice League: Crisis on Two Earths/Liga Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach - Jeśli ktoś lubi bohaterów DC to polecam - bardzo przyjemnie się ogląda...

Toki wo Kakeru Shoujo/Girl Who Leapt Through Time - Dla fanów amine - jedno z najlepszych jakie dane było mi obejrzeć - świetna nastrojowa muzyka, animacja, klimat i fabuła...

Priest - Bez efektów 3D, to kolejne średnie filmidło. Na plus Maggie Q / Paul Bettany / Karl Urban...

Sucker punch - Fajne efekty/muza + Emily Browning B-)

Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super 8 - 7,5/10

 

Film nakręcony w starym stylu co imho jest na plus :) ekran nie jest przepełniony grafiką komputerową czy efektami specjalnymi dzięki czemu przyjemnie się ogląda.

 

Idąc na ten film trzeba być świadomym tego, że jest on o grupce przyjaciół którzy znaleźli się w nietypowej sytuacji a nie o walce z potworami czy inwazji na ziemię. Jeśli liczymy na to drugie to lepiej sobie odpuścić ;)

 

Generalnie to luźno można go porównać do E.T ;)

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zobaczeniu trailera z Super 8 spodziewalem sie zupelnie czegos innego, troche zawiedziony bylem, ale zly nie byl, takie 7.5/10.

 

Po wyjsciu z kina razem ze szwagrem stwierdzilismy: Trzeba bylo isc na X-men'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers Dark Of The Moon - Bay przeszedl samego siebie .... po slabej drugiej odslonie trzecia wgniata w fotel :) Rewekacyjne kino akcji i popisu kunsztu CGI. Avatar w 3D czy tez bez chowa sie przy tym. 8.5/10 (te 0.5 za to ze film bay'a jakos lubie jego wersje akcji) Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dark city (1998) 9/10

 

zna ktos filmy w podobnym klimacie?

 

Trochę podobne: Thirteenth Floor (1999)

 

A Cypher'a rzeczywiście też polecam

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers 3: Dark Of The Moon - chyba wszystko vasyndrom napisał kilka postów wyżej :) absolutny must see dla fanów serii lub po prostu lubiących kino akcji i s-f.

 

Jedynie nowa dziewczyna gł. boh. słabiutka. Megan Fox jakoś bardziej pasowała w tej roli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak apropo t3 dark of the moon - sceny z latajacymi skoczkami byly serio krecone w miescie :D ogladajac kilka dodatkowych materialow z filmow baya mozna zauwazyc tendencje do robienia wszystkiego "na serio"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyłem powiem co myślę. Transformers 3: Dark Of The Moon 1. Dziewczyna równie dobra co Megan, trochę zasmucił mnie nagły zwrot akcji z Sentinelem (Ci co byli wiedzą o co chodzi) końcówka wskazuje, że może już 4 części nie być aczkolwiek... Wszystko może się stać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Men: First Class - świetna część świetnej serii. Idealnie wyważona część fabularna z efektami specjalnymi. Kapitalna obsada. Spodziewałem się prawdę mówiąc bdb kina akcji z przewag efektów tymczasem wątek fabularny przejął palmę pierwszeństwa, a poniekąd, do niego dorobiono sceny z masą efektów. Najlepszy film o super-bohaterach. Gorąco polecam, dla mnie 9/10. Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę podobne: Thirteenth Floor (1999)

 

A Cypher'a rzeczywiście też polecam

 

Thirteenth Floor (1999) - 8/10 - wg mnie brak lepszych efektow specjalnych wyszedł temu filmowi na dobre (widac skąd czerpali tworcy Matrixa i Incepcji)

 

 

Cypher - 8/10, ogladalem dosc dawno, film przewidywalny ale ogladalo sie bardzo dobrze, super klimat ;)

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitless - Genialny pomysl, niestety gorzej z wykonaniem. Liczylem na naprawde konkretne filmidlo i troche sie zawiodlem. O ile poczatek nie zwiastowal niczego kiepskiego (wrecz przeciwnie) o tyle pozniej fabula obrala jakis dziwny kierunek i zakonczyla sie bezplciowo. Mimo wszsytko warto obejrzec. Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...