Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Cloverfield - obejrzałem bo ktoś na poprzedniej stronie napisał i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ;). Film trzyma w napięciu, od początku jakby było takie niemiłe uczucie, że zaraz coś sie stanie. Na prawdę godne polecenia kino 8+/10. Tak patrząc na boku to w sumie jeden z najlepszych filmów dla mnie ostatnio (jakaś posucha chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

PotC On Stranger Tides - po z reguły słabych opiniach myślałem że sie z nimi zgodze, bo początek filmu mnie nudził, ale jak już wszyscy zaczeli płynąć zrobiło sie na prawde fajnie, i całościowo dużo lepsza część od trójki, ale słabsza od dwójki i jedynki. Nie wydaje mi sie też żeby Sparrow miał tu "główniejszą" rolę niż wcześniej, ale może i fakt, brakuje to kogoś takiego jak Will Turner, a i laska nie ma tak wyraźnej roli. To mnie akurat cieszyło, bo musze dać duży minus za Penelope Cruz, której nie cierpie, przede wszystkim za tragiczny akcent.

 

Widze że będzie kolejna część, więc fajnie. Deppa ogólnie też nie lubie, ale w tej roli to on jest genialny, chyba mi sie nie znudzi.

 

A i jeszcze jedno, to zdjęcie mnie rozbroiło swoją genialnością.

 

Dołączona grafika

 

 

 

Z innej bajki, to są jakieś bardziej poważne/realistyczne filmy o piratach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na "Elicie zabójców". Typowo męskie kino, akcji starczyłoby na kilka, ba, kilkanaście filmów. Nie ma czasu się nudzić. Oczywiście mnóstwo momentów mega nierzeczywistych. Jason Statham idealnie nadaje się do takich ról, De Niro też w formie. Dominic Purcell pozytywnie zaskoczył, myślałem, że po "Skazanym na śmierć" nie będę mógł go oglądać w innych produkcjach, a tu niespodzianka. Dodatkowo cieszy oko piękna Yvonne Strahovski. :oops:

7/10

Edytowane przez fructo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy minuty. 21:37 naprawdę dobry i polski film, jest tu trochę humoru, ale przede wszystkim to dramat. Nie słyszałem o nim w tv, żadnych reklam, ale może to i lepiej. Zapolujcie na niego. Warto.

 

 

Też niedawno na niego trafiłem, jak na polskie kino całkiem całkiem, miejscami trochę naciągany, ale warto poświęcić trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apollo 18 - 5/10, nuda słabo oddany klimat zaszczucia i izolacji. Na plus temat i miejsce akcji.

The river murders - 6/10 - w sumie niezły kryminał, chociaż zakończenie mogłoby być dużo lepsze.

Killer elite - 6.5/10 - spodziewałem się czegoś innego. W tych klimatach bardziej podobał mi się "Kill the Irishman". Szkoda trochę dobrej obsady.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killer Elite - 7/10, nudzic sie w sumie widz nie nudzi ale Statham juz niczym niepotrafi zaskoczyc Transporterze. Mialem nadzieje na cos bardziej realistycznego, ale obejrzec sie go da ;p

 

Lincoln Lawyer - 7/10, dobra intryga i dosyc wciagajacy, jednak koncowka pozostawia maly niedosyt.

 

A tak przy okazji, nie orientuje sie ktos jak nazywa sie horror, w ktorym jakas doktor wchodzi do umyslu psychopaty przy pomocy jakiegos urzadzenia? Troche pokretnie napisalem to ale powinniscie zrozumiec o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killer Elite - 7/10, nudzic sie w sumie widz nie nudzi ale Statham juz niczym niepotrafi zaskoczyc Transporterze. Mialem nadzieje na cos bardziej realistycznego, ale obejrzec sie go da ;p

 

Lincoln Lawyer - 7/10, dobra intryga i dosyc wciagajacy, jednak koncowka pozostawia maly niedosyt.

 

A tak przy okazji, nie orientuje sie ktos jak nazywa sie horror, w ktorym jakas doktor wchodzi do umyslu psychopaty przy pomocy jakiegos urzadzenia? Troche pokretnie napisalem to ale powinniscie zrozumiec o co chodzi.

 

Może chodzi Ci o Shelter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, nie orientuje sie ktos jak nazywa sie horror, w ktorym jakas doktor wchodzi do umyslu psychopaty przy pomocy jakiegos urzadzenia? Troche pokretnie napisalem to ale powinniscie zrozumiec o co chodzi.

 

Proszę bardzo: The Cell (Cela)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo: The Cell (Cela)

 

Obejrze i zobacze czy to ten ;p W sumie ze screenow na filmwebie ciezko to wywnioskowac.

 

Co do Shelter to wyskoczylo kilka propozycji i zadna swoim opisem nie jest zblizona do tego czego szukam ;p

 

Edit: Jednak to byl film Cela. Dobry film, chociaz po latach juz nie budzi takich emocji jak kiedys.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sala Samobójców. Co tu dużo pisać Jak na Polskie kino i tak jest nieźle. Mimo że historia dość płytka. Gość bogaty z masą przyjaciół, po paru wpadkach i działaniu osób "trzecich" wciąga się w świat internetu by szukać rozwiązania swoich problemów. Spotyka grupę, która w jego przekonaniu go rozumie. Nie trudno było zgadnąć że to pułapka i jak ta zabawa się skończy. Tyle że to troszkę naciągane IMO. Tacy ludzie zwykle mają dość silną psychikę i pewność siebie. Nie mniej niektóre sceny były naprawdę dobre. Aktorstwo też dobre. Tak naprawdę film pokazuje dość powszechny dzisiaj problem wśród młodzieży i nie tylko. Ale nie na taką skalę jak tu to przedstawili. Oczywiście to tylko film i może nie do końca dobrze to odebrałem. Co można się przyczepić jeszcze to animacja wirtualnych postaci Sali Samobójców. IMO dość słaba. Ale to tylko moje zdanie na temat tego filmu. Ogólnie dość dobry i daje mu ocenę 6/10

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CarsonFifth Element, The Island, Cypher, Equilibrium, Paycheck.

 

Wszystko procz paycheck obejrzane, dzieki ;)

 

@ Carson Strefy X nie ruszaj. Kaszana straszna, szkoda czasu. SF w tym tyle, co kot napłakał. Poza tym nuda nuda nuda

 

Wlasnie skonczylem ogladac i mam z lekka inne zdanie :rolleyes: Strasznie mi sie podobal, tyle tylko, ze ciezko go "zaszufladkowac" do gatunku sci-fi. Ani przez chwile sie nie nudzilem. BTW genialna muzyka i swietne widoki. Polecam

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=9t0amRTkDcs

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeż Jerzy [1/10] Niedorozwinięty, płytki, banalny, nieśmieszny, żałosny, bez sensu, stworzony ekskluzywnie dla dwunastoletnich przyszłych dresów.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=VWtsJUoBua4

To wszystko co jest w filmie + połączone do kupy najdenniejszą fabułą którą chyba ktoś napisał na kolanie w kiblu na góra dwóch posiedzeniach. Cały film jest na youtube http://www.youtube.com/watch?v=S_Qrb3eevTE ale to prawie taka tortura jak 2girls1cup tylko że trwająca godzinę.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolne pytanie - Riddicki wszystkie zaliczone? ;)

 

O ile Pitch Black jest genialny i należy do obowiązkowych pozycji na liście s-f, to Kroniki imo można sobie odpuścić, bo chała z tego nieziemska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...