Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem starcie tytanów. Film strasznie się ciągnął. Całe starcie trwało 4 minuty a reszta to bzdury. Wg mnie film oceniam na 4,5/10. Dałem 0,5 za "release the kraken"

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://d-w24.ppstatic.pl/g2/9f/16/56/30435_1181578792_c333_p.jpeg

 

Eee, to skali nie ma... just fun

 

A tak off top polecam:

 

Body/Ciało(2015) http://www.filmweb.pl/film/Body+Cia%C5%82o-2015-714087 - stara gwardia jednak najlepsza.

 

Nienawistna ósemka(2015) http://www.filmweb.pl/film/Nienawistna+%C3%B3semka-2015-714192- dobre kino ... Tarantino.

 

Imigranci - Dheepan 2015 http://www.filmweb.pl/film/Imigranci-2015-731423- indywidualnie...

 

Creed: Narodziny legendy(2015) http://www.filmweb.pl/film/Creed%3A+Narodziny+legendy-2015-694246- indywidualnie...

 

Zupełnie Nowy Testament(2015)http://www.filmweb.pl/film/Zupe%C5%82nie+Nowy+Testament-2015-719855- Indywidualnie...

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślizgacze u Ciebie zapewne mają oceny 11/10.

 

Mnie o takie rzeczy posądzać :O  Masz i znajdź mnie tak jakiego ślizgacza http://www.filmweb.pl/user/Leutnant_WaszQ/films

Po prostu niektóre filmy maja to do siebie, że trzeba sporo pogłówkować, aby powiedzieć cokolwiek dobrego.

 

Stalingrad 3/10 

Wystawione na wyrost bo jedyne co się zgadza (mogę pochwalić) to:

1. "Prawda Historyczna" Rosjanie walczą z Niemcami w Stalingradzie - nie ma murzynów i azjatów

2. Nie używają nawiedzonej  broni

3. Momentami łapało dobrą scenerię

 

Bielyj Tigr 2/10

Film produkcji rosyjskiej kinematografi stanu umysłu, który powstał gdy owego dnia zbrakło wódki i filmowcy zabrali się za kręcenie "dzieła"

Główny bohater posiada 6th sense pomagający w poszukiwaniu nawiedzonego czołg Tiger I...

Jak znajdę wreszcie Milczenie Owiec (z napisami) to będę się leczył normalnością Hanibala Lectera, bo to co wyczyniał bohater "Tigra" wychodzi poza nieludzkie pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas Apokalipsy 10/10

Pomimo upływu lat nadal jeden z najlepszych filmów wojennych. Efekty specjalne bez problemu konkurują z obecnymi komputerowymi pomimo upływu 40 lat, zaś gra aktorska Marlona Brando, Martina Sheena i Roberta Duvalla deklasuje filmy z ostatnich nastu lat. Film jest wymagający  ale absolutnie wart obejrzenia.

 

Lincz 8,5/10

Bardzo dobra gra aktorska, ciekawy scenariusz  oraz słabe udźwiękowienie, które pominąłem w ocenie (oglądałem z napisami) bo byłoby maksymalnie 6. Jeden z niewielu polskich filmów po 2005 który warto oberzeć

 

W ciemności 6/10

Dobra rola Więckiewicza, dla której przemęczyłem się przez cały film. Chaotyczne sceny, i tragiczne udźwiękowienie - nie radzę podchodzić bez napisów.

 

Czy ja jestem jakiś głuchawy? Czy co, bo polskich filmów praktycznie nie da się oglądać trzeba naprawdę się postarać i mieć idealne warunki akustyczne żeby coś usłyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Czy ja jestem jakiś głuchawy? Czy co, bo polskich filmów praktycznie nie da się oglądać trzeba naprawdę się postarać i mieć idealne warunki akustyczne żeby coś usłyszeć.

 

Nie, nie jesteś. Miałem podobne odczucia, ale zostały potwierdzone przez kilka osób, także jeszcze jestem spokojny o mój słuch. ;) Dysproporcja między cichym a głośnym jest momentami straszna, a na dodatek tego, czasami wymowa jest tak niewyraźna, że nie mogę zrozumieć mimo przewijania i podgłaśniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mnie ten wpis na filmwebie nie smieszy... Co do polskich produkcji to jakos stare komedie - killery itp. - dawaly rade z udzwiekowieniem. Po za tym mimo glosow, ze polskie kino powoli powstaje z kolan (zalosne komedyjki) to nadal filmy sa na zalosnym poziomie :/ Rzadko kiedy cos lepszego sie trafi, wiec mozna powiedziec, ze dzwiekowcy robia nam przysluge :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z naszych, polecam Obce Niebo i dźwięk całkiem dobry. Niby historia jakoś znana, wydaje się że wiadomo jak wszystko się zakończy, to ogląda się z zaciekawieniem. 7/10

 

Drugi dobry polski film, to Rezerwat i też nie trzeba napisów. Trochę stary, bo z 2007, szkoda że dopiero niedawno na niego trafiłem.

 

7182151.3.jpg

Edytowane przez deserted
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mnie ten wpis na filmwebie nie smieszy... Co do polskich produkcji to jakos stare komedie - killery itp. - dawaly rade z udzwiekowieniem. Po za tym mimo glosow, ze polskie kino powoli powstaje z kolan (zalosne komedyjki) to nadal filmy sa na zalosnym poziomie :/ Rzadko kiedy cos lepszego sie trafi, wiec mozna powiedziec, ze dzwiekowcy robia nam przysluge :D

 

Humor każdy ma inny, chociażby tekst z upadającą łyżką jest nieśmieszny bo prawdziwy już nie pamiętam w jakim filmie ale na pewno coś takiego miało miejsce - totalny blamaż dla dźwiękowców.

O powstawaniu z kolan pierwsze słyszę jedyne co polska kinematografia produkuje w większej ilości to słabe i bardzo słabe komedie romantyczne.

 

Gdzie oglądacie filmy w internecie ? Ostatnio CDA mocno przerzedziło zbiór i zastanawiam się nad inną stroną / bądź p2p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Grit 

Western z 2010 roku, w dodatku kolejna przeróbka oryginału z ubiegłego wieku. Jednakże bardzo dobre kino. Świetny Jeff bridges, Matta nie poznałem, a małolata ciekawie zagrała i w sumie dała radę. Jeśli ktoś lubi westerny to polecam. 5/6.

 

Bone Tomahawk

Kolejny "westernik", ale nowszy bo z 2015. Dodatkowo w moim odczuciu połączony z klimatami "Złego skrętu", czy "Wzgórza mają oczy". Spokojnie jednak, bo takiej sieki tu raczej nie uświadczycie. Film naprawdę ogląda się miło, ale dla mnie na jeden raz. 3,5/6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadpool - na ten film czekałem i nie zawiodłem się. Dawno już tak się nie uśmiałem przy filmie.

Cudowny film. Ma wszystko. Są cycki, jest przemoc, krew i dobre sceny walki, a fabuła praktycznie nie ma znaczenia - czego chcieć więcej?

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grimsby - dobry odmóżdżacz, S. B. Cohen znowu przekracza granice dobrego smaku (dosłownie :>), humor ogólnie niskich lotów, podobny panuje u mnie w robocie więc się wpasował, seans nieco krótki bo raptem 1,5h, subiektywna ocena - 7,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Hateful Eight- Albo to ja się starzeje albo to Tarantino. Film jak dla mnie mocno przegadany i o jakieś 40-50min za długi, szacun dla tych co wysiedzieli bez przerwy w kinie. No i ten Tatum... Brakowało mi bardzo Waltza, do takiego kina jest idealny. Dla mnie film najsłabszy z ostatnich 3-4 jakie nakręcił Q.T. co nie znaczy że zły, ale po takim reżyserze spodziewałem się więcej. 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Hateful Eight - ma pecha, że przed nim był Django. Dialogi oczywiście top class, muzyka, tworzenie scen to inna liga, liga Tarantino. No ale fabuła kiepska i końcówka mimo wszystko mało ekscytująca.

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o nowych x-menach ? wyszedł nowa zapowiedź, w sumie źle nie wygląda ...

 

 

http://www.panoramixo.pl/index.php/2016/03/18/nowy-zwiastun-x-men-apocalypse/

Pierwszy zwiastun był dużo lepszy IMHO.

I gdzie jest Wolverine, ja się pytam?! ;)

Na pewno obejrzę, chociaż nie mogę powiedzieć żebym czekał na ten film.

Jakieś horrory warte uwagi ? :)

Sinister z 2012. Straszy "po nowoczesnemu", ale mimo to... Oglądałem dwa razy w odstępie chyba 3 lat i dwa razy zesrałem się ze strachu :lol: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...