Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Rouge 1 - 7,5/10

 

Dobre CGI, nie walace plastikowoscia jak w 3 czesci, ale niestety kilka nielogicznych sytuacji psuje caly odbior. Po raz kolejny tylko przekonalem sie jak Wintucker i Mickellsen (nie wiem jak dokladnei sie pisze ich nazwiska) sa przereklamowani. Oprocz bitew (chociaz w sumie to tylko 1 bitwa :D ) to najjasniejszymi elementami tego filmu sa imperialny robocik i... Vader. Warto obejrzec chociaby dla samym scen z tym ostatnim, gdzie w koncu ukazali go jako poteznego jedi/sitha, a nie jak w starych trylogiach statyczna bryla machajaca od niechcenia swiecacym kijkiem. Bohaterowie nie zapadaja w sumie w pamiec... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakiś taki średniawy momentami. Niby lepszy od 7'mki,  ale jakoś nie zachwycił. Jest dobry i można obejrzeć, ale czy poszedłbym do kina raz jeszcze po obejrzeniu? Zapewne nie, tylko obejrzał na dużym TV i też byłoby ok. W sumie kupiłem bilet na promocji to nawet nie żałuję.   Co jako co, ale w tym miesiącu więcej razy byłem w kinie niż przez ostatnie 2 lata nie licąc wyjść z kimś na filmy, które nie były dla mnie przeznaczone .  

 

 Nic mnie tak w 2015 nie zachwyciło aż tak bardzo. A  w tym roku Przełęcz Ocalonych, Arrival no i w sumie Star Wars też niezły, ale już nie tak dobry jak dwa pierwsze filmy. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star warsy kiedyś to było coś unikatowego na co czekało się ze zniecierpliwieniem, bo było raptem kilka epizodów na przestrzeni kilkudziesięciu lat, teraz zrobili z tego mainstreamową papkę dla kasy, słyszałem że mają jeszcze zrobić seriale to już w ogóle dramat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star warsy kiedyś to było coś unikatowego na co czekało się ze zniecierpliwieniem, bo było raptem kilka epizodów na przestrzeni kilkudziesięciu lat, teraz zrobili z tego mainstreamową papkę dla kasy, słyszałem że mają jeszcze zrobić seriale to już w ogóle dramat ...

A niby dlaczego? Jak wyjdzie lepszy od filmu to nie widzę kompletnie tego dramatu..

 

 

Ja generalnie wole historie Star Trek. Ale jakby wyszło coś jak animowany StarWars Rebelia to może byłoby co oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanik: Konfrontacj (Mechanic: Resurrection) - już po zobaczeniu zwiastuna czułem, że film będzie zły. Po pierwsze gra tam Jessica Alba :lol: Po drugie fabuła - poprzez szantaż zmusić do działania gościa, który jest zabójcą na zlecenie, potrafi niezauważony dostać się wszędzie, zazwyczaj efekt swoich działań pozoruje na nieszczęśliwy wypadek i generalnie jest mistrzem w swoim fachu. Brzmi jak zawiły sposób na popełnienie samobójstwa :lol: Pierwsza część (Mechanik: Prawo zemsty / The Mechanic) była dobrym filmem. Nie powalającym, ale bardzo solidnym. Tutaj, mimo identycznego budżetu dostajemy film przynajmniej o klasę gorszy.

Maksymalnie naciągnięte 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrival 1/10

 

Nawet dla fanów gatunku, oszczędźcie sobie 2 godzin :) najnudniejszy film jaki widziałem może w życiu nawet. Już pomijając pseudonaukę i pretensjonalność. Film jest niesamowicie wolny i nudny, a cała historia mogłaby zostać opowiedziana w 5 minut. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrival 1/10

 

Nawet dla fanów gatunku, oszczędźcie sobie 2 godzin :) najnudniejszy film jaki widziałem może w życiu nawet. Już pomijając pseudonaukę i pretensjonalność. Film jest niesamowicie wolny i nudny, a cała historia mogłaby zostać opowiedziana w 5 minut. 

 

pewnie mnie zminusują :) ale mam wrażenie, że ten film kręcił do pierwszej połowy facet, ta część jest logiczna i spójna, a drugą kobita z PMS, ta część jest emocjonalna, prorodzinna, rozchwiana, momentami nielogiczna :twisted2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać kto pobiera torrenty :D

 

Film turbo słaby. Nie wiem skąd ten cały hype i dobre oceny. Liczyłem na coś w stylu filmu "Kontakt", a tu taki kibel.

 

no Kontakt z Jodie jak dla mnie lepszy, bardziej realny no i czytałem książkę też dobra

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

A ktos moze byl na Split? Dobre kino?

POdobno dobry. Nowe dzielo Shayamalana, tego od Szóstego zmyslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy taki dobry, bardo lubie takie klimaty, oglądało się przyjemnie, no ale [gluteus maximus] mi nie urwało taki film na 1 obejrzenie, zawiodło mnie najbardziej 3d na jakiś czas daruje se seanse tego typu i wracam do 2d - naciągane 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie oglądał filmu "Nowy początek (Arrival)", to polecam. Ukazano w nim scenariusz kontaktu z obcą cywilizacją, ale nie przez pryzmat wojny, a pokojowego spotkania. Film dobrze się oglądało, ale zabrakło mi kropki na i, więc pozostał trochę niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie oglądał filmu "Nowy początek (Arrival)", to polecam. Ukazano w nim scenariusz kontaktu z obcą cywilizacją, ale nie przez pryzmat wojny, a pokojowego spotkania. Film dobrze się oglądało, ale zabrakło mi kropki na i, więc pozostał trochę niedosyt.

 

Może nie zrozumiałem tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie podobał się film Pasażerowie, 

Ma swój klimat, oglądałem z zapartym tchem, dawno nie widziałem dobrego s-f.

http://www.filmweb.pl/film/Pasa%C5%BCerowie-2016-558175

 

Nawet fajne- minimalizm w stylu Grawitacji. Andy Garcia- ten to się tam nagrał, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...