Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

The Ring (ver. USA)

Rekwiem dla snu

Gra

Abbys

Egzorcysta (ver. reżyserska)

 

 

Więcej nie mapiętam, za wszystki dziękuje i dam update jak sobie przypomne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Experyment

Czas apokalipsy

Bunkier

Pogromcy duchow(no moze malo ambitny ale w gruncie rzeczy fajny)

Cube 1 i 2

Terminator 1, 2 i 3

Telefon

Wladca pierscieni (trylogia)

Obcy - Osmy pasarzer nostromu

Blade1 i 2(wary obejrzenia glownie rzeby zobaczyc niesamowite sceny walki)

Frnkenstein

Ojciec chrzestny (trylogia)

Pianista

Wechikul czasu

:D :D

 

No i occzywiscie masa innych filmow ktorych niepamietam :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni samuraj i Gothica to dno... co wy widzicie w tym czyms (szczegolnie w tym pierwszym, bo w drugim to chociaz na Haley mozna popatrzec ;) ). Ja polecam:

Tozsamosc

Miasto Boga

Kill Bill (udawajcie, ze nie zauwazyliscie koncowej sceny z miliardem agentow Smithow ;])

21 gramow

Hmmm... cos wymysle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - i jeszcze Ame Agaru. Najlepszy film, jaki ogladalem od wieeelu lat.

pierwsze slysze... o czym to ?
A o mnie... :wink:

O takim roninie-idealiscie, podrozujacym z zona. Na podstawie scenariusza Akiry Kurosawy. Goraco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Samuraj i fabula ? Jak zesmy go z kumplami gapili, to trzy razy, mielismy ochote, wpisac rm -rf :P Sczegolnie ostatnia scena, gdzie wielki, amerykanski, wspanialy wojownik przezyl. Toz to wola o pomste do nieba - tak plytkiego filmu dawno nie widzialem :twisted:

 

A co do Gothica - film prosty jak budowa cepa. Jesli wyjdziesz z Amerykanskiego punktu myslenia, to od razu zrozumiesz, ze nie mogla go ot tak po prostu zabic. Bo Haley jest ta dobra - wiec ten murzyn musial byc zly. Musial robic zle rzeczy malym dziewczynkom. Do tego dodamy ze dwa duchy i fabule ktora ktos mial zakrecic, ale mu nie wyszlo i mamy "dobry film".

 

Moze jestem zbyt krytyczny, ale oba filmy uwazam za neizbyt ambitne (Samuraj: 2/10, Gothica 4/10). Ale co tam... ja sie nie zmam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz o "Zielonej Mili " ??? Tam główny bohater został usmażony na ksześle elektrycznym mimo że był " tym dobrym" Chyba troche podważyłem twój stereotyp myślenia o kinie made in USA :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze dodam :) :

 

Leon Zawodowiec

Lalki

21 gramów

Zagubiona Autostrada + reszta Lyncha :)

 

Ogólnie ubustwiam (ort. ?) filmy na których trzeba myśleć, gdzie nic nie jest oczywiste.

 

 

Najgorszy film:

 

Martwica Mózgu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy film: 

 

Martwica Mózgu

Rozumiem, że to miał być żart???

NIe wiem co to za film ale czytajac tego posta to od razu zaczalem sie smiac :D

No... nie to nie był żart. Fakt - film o hmmm..... ciekawym podejściu i realizacji, ale jednak fabuła i cała oprawa była .. nie normalna.

 

Był to jedyny film, na którym po prostu mnie mdliło.

Prawda, że dotrwałem do końca, a scena z kosiarką była wręcz fenomenalna, ale głupota owego filmu wręcz poraża.

To jest tylko moja opinia - możecie, a wręcz powinniście się ze mną nie zgadzać :D

 

Potraktowałem tą produkcję jak ciekawostkę :)

 

Aha dodam jeszcze 1 film do seri "ulubione" - A Walk to Remember :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... nie to nie był żart. Fakt - film o hmmm..... ciekawym podejściu i realizacji, ale jednak fabuła i cała oprawa była .. nie normalna. 

 

Był to jedyny film, na którym po prostu mnie mdliło. 

Prawda, że dotrwałem do końca, a scena z kosiarką była wręcz fenomenalna, ale głupota owego filmu wręcz poraża. 

To jest tylko moja opinia - możecie, a wręcz powinniście się ze mną nie zgadzać 

 

Potraktowałem tą produkcję jak ciekawostkę 

 

Aha dodam jeszcze 1 film do seri "ulubione" - A Walk to Remember 

Grrr... to woła o pomstę do nieba! Jak już pisałem wcześniej, znasz się na rzeczy, jeżeli chodzi o filmy, ale teraz straciłeś w moich oczach i to bardzo. Czy Ty nie widzisz, że ten film miał taki być?? Martwica Mózgu to parodia horrorów klasy B! Ma być głupia i absurdalna! To jedna z najlepszych produkcji jaka powstała! To m.in Martwica otworzyła Jacksonowi drogę do nakręcenia LOTR! Weź Ty może obejrzyj ten film jeszcze raz, z nieco innym nastawieniem - TO JEST KOMEDIA! "Brain dead" ma honorowe miejsce w moim Top10 obok takich dzieł jak Requiem for a dream, Zielonej Mili, Matrix'a, Mulholand Drive i innych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...