Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Silent Hill - byłem dziś i mnie zmiażdzył, początek troche nudnawy - ale potem się rozkręciło.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dziwne, niezrozumiałe zakończenie (czyżby kolejna część?) - Rose i Sharon zostały w innym wymiarze, pokręcone to troche.

Taki lekki horror. Polecam.

 

Ostatnio mam wogóle jakąs faze na kino, 4 film w tym tygodniu :) a jeszcze ide na omena i posejdona.

 

EDIT:

 

sorry za tego spoilera, zapomniałem dodać - każdemu może się zdarzyć. nie było to zamierzone.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pentliczek: jestes [ciach!]a po prostu mistrzem. Powiedz na jakie filmy sie wybierasz to tez ci powiem zakonczenie. Zero [ciach!]a myslenia

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Blocks- Reżyser próbuje coś kombinować, pierwsze 10min jest naprawdę niezłe, później już coraz słabiej. Film ma słabiutką wartość, głównie przez słabe wykonanie, bo pomysł bardzo mi się podobał. Ale wyszło jak wyszło ;/ 5,5/10

a po 20min masz już dosyć afroamerykanina gadającego 90% czasu twania filmu ;) co lepsze koleś rozkręca się razem z filem i gada coraz wiecej ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Running scared - jestem lekko zszokowany ta scena z tymi psycholami, ale coz... scenariusz filmu ciekawe i w polowie filmu nie zna sie zakonczenia

9/10

 

btw. ogladal ktos Cloud Nine ? nie mozna nawet napisow nigdzie dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucky Number Slevin - Bardzo dobry film polecam wszystko wyzej juz zostalo napisane :D

 

Kiss kiss bang bang - ogladalem super filmik smialem sie caly czas jak fajnie jest pokazane czasem jak czkowiek mysli tez polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po 20min masz już dosyć afroamerykanina gadającego 90% czasu twania filmu ;) co lepsze koleś rozkręca się razem z filem i gada coraz wiecej ehh

To już wiesz Jin* czemu ten nigga mnie denerwował ? :D nie dlatego że raper :P nawet nie wiedziałem że jest raperem ^^. Dodatkowo poziom jego aktorstwa to tak jak Otyli w reklamie (; Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Uuu ja chyba bym poszedl na Silenta bo Kod da Vinci to nic ciekawego wg mnie i film wcale jakis super recenzji nie zebral a Silenta ludzie poelcaja jak widzisz ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Silent Hilla. Przeszedłem SH2 i grałem w SH3 i 4. Poszedłem nastawiony na to, że ze strachu będę podskakiwał w fotelu. Jak dla mnie - brak klimatu, który był w grze, jest ledwie jakaś jego namiastka. Z survival-horroru wyszedł film przygodowy. Do tego średni, niby nie jest aż tak nudny, bo się coś dzieje, ale z drugiej strony jak to jest, że grając można było się bać, a podczas filmu wszystko odpłynęło?

 

6/10 to max ile mogę dać. Heh, mogłem iść na X-men 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ciezka decyzja, na film ide z moja kobitką, a ona lubi filmy grozy to chyba pojdziemy na silent hilla skoro tak go zachwalacie, ale z drugiej strony kreci mnie ten kod albo posejdon :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-men 3 - no cóż... xmeni :) no jak to inaczej powiedziec? widowiskowi, bardzo ladnie zrobieni, nawet intrygująca fabula... tyle że: jeśli lesteś fanem xmen film jest świetny, jeśli nie jestes fanem xmen... to film nie dla ciebie badz na sobotnie popolunie - mozna obejżeć, albo nie. różnicy nie zrobi żadnej.

ja sam jestem zadowolony ze widzialem :) i nawet niezle sie bawiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ciezka decyzja, na film ide z moja kobitką, a ona lubi filmy grozy to chyba pojdziemy na silent hilla skoro tak go zachwalacie, ale z drugiej strony kreci mnie ten kod albo posejdon :mur:

Kod jest słaby, a jak nie czytałes ksiązki to wyda Ci sie jeszcze słabszy (6/10 dla tych co czytali, 5/10 dla tych co nie czytali). Posejdona nie widzialem ale mam przeczucie, ze bedzie marny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-men 3 - no cóż... xmeni :) no jak to inaczej powiedziec? widowiskowi, bardzo ladnie zrobieni, nawet intrygująca fabula... tyle że: jeśli lesteś fanem xmen film jest świetny, jeśli nie jestes fanem xmen... to film nie dla ciebie badz na sobotnie popolunie - mozna obejżeć, albo nie. różnicy nie zrobi żadnej.

ja sam jestem zadowolony ze widzialem :) i nawet niezle sie bawiłem :)

Eee tam. Ja nie jestem fanem X-men, tzn zanim 1 i 2 nakręcili, nie znałem kompletnie fabuły, komix może kiedyś mi się w życiu przed oczami przewinął... Jednak zarówno 1, a 2 jeszcze bardziej podobały mi się bardzo. Zwłaszcza bardzo dobra obsada czyt. Hugh Jackman jako Wolverine. Bardzo cenię sobie tego aktora i gra rewelacyjnie w x'ach (pasuje do tej postaci także). Myślę, że cała saga bardzo dobrze oddaje klimat komixu (zastrzegam, że go nie czytałem, tylko mam takie odczucia :P). Sam niecierpliwie czekam na chwilę wolnego czasu, żeby skoczyć na 3 część. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silent roxx - seansik o północy daje klimat, a fana serii obytego z grami nie jest łatwo zaskoczyć. Pozostaje wyłapywanie smaczków, jak dla mnie wystarczyło w zupełności. Analogie do części pierwszej zabijają :D X-men, no cóż, jak kogoś bawił Spiderman & CO to może być. Ja wysiadam, mimo iż za młodu komiksy łykałem jak pelikan :/

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec, Silent Hill calkiem niezly film, czasami troszke mnie nudzil, no ale kazdy lubi co lubi, np. mojej dziewczynie bardzo sie podobal. Kod da vinci przypadl mi bardziej do gustu niz silent. Aktualnie ogladam x-menow, a w srodku tygodnia zdam relacje z Posejdona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-MEN 3 - Dobry był tylko Feniks jako jedyny mutant klasy 5 była "lajtowa"...

 

Natomiast widziałęm jeszcze "KOD daVinci" i jeżeli możecie to trzymajcie się od tego filmu z daleka :| NUDA TAKA ŻE TRAGEDIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "Posejdonie" byłem w piątek, dobre kino, jeden z lepszych w kategorii katastroficzne. Film trzyma się zasad gatunku katastroficznego, jest któtkie przedstawienie bohaterów, a później już tylko walka o przetrwanie. Film szczerze polecam do obejrzenia, ale w kinie!

 

Ocena: 8/10

 

Natomiast jutro ide na Omena, mam nadzieje, że jako fan Omena nie zawiode się remake'em.

 

Ave satani :twisted2:

 

Co do X-Mana, film raczej dla tych co oglądali 1 i 2 część, trójka wg. mnie najlepsza. Tragiczny koniec, ale film dobry. Czekam na 4/Wolverine.

 

Ocena: 8/10

 

Ostatnio same fajne filmy wychodzą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same fajne??

 

ostatnio dwa filmy grozy :lol: :

 

Tamara - film malo znany ale jako ze wpadl m w łapki to dlaczego nie....ono dlatego ze kiepski niemilosiernie...nic tu nie trzyma sie kupy 4/10 NIE polecam

 

When a stranger calls- lepszy od poprzednika...momentami calkiem niezle.Ogladajac poczynania glownej bohaterki tylko czsami łapiemy sie za glowe i pytamy..."co ona qcze mac robi??"ale ogolnie przyzwoicie choc krzyki,czy koszmary minionego lata lepsze jak dla mnie 6,5/10 obejrzec mozna

 

Nagi instynkt 2 - film ma swoje momenty ale czasami wrecz przysypialem a stopien zapetlenia siega tu zenitu...scenarzysci w pewnym momencie chyba sami sie zakrecili kto tu kogo wrabia i w co.Srednio pamietam czesc 1 (poza scena z nogami) ale tu jest chyba lepiej a sama sharon dobrze sie trzyma i film mozna obejrzec ale bez zachwytow bo moglo byc lepiej 6,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "Posejdonie" byłem w piątek, dobre kino, jeden z lepszych w kategorii katastroficzne. Film trzyma się zasad gatunku katastroficznego, jest któtkie przedstawienie bohaterów, a później już tylko walka o przetrwanie. Film szczerze polecam do obejrzenia, ale w kinie!

 

Ocena: 8/10

Jak sie ma do tragedii posejdona? Bo domyslam sie ze to lekki remake :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jutro ide na Omena, mam nadzieje, że jako fan Omena nie zawiode się remake'em.

No ja bym nie byl takim optymista :] widziales remake The Fog albo trailer The Wickerman? :wink:

Ogolnie remake Omena byl niepotrzebny bo filmik trzyma sie niezle a efektow tam nie ma zadnych w zasadzie i ich niepotrzeba.

Fabula + klimat + muza i wystarczy. No ale zobaczymy co Damnianek zmajstruje :[]

 

.....Srednio pamietam czesc 1 (poza scena z nogami) ale tu jest chyba lepiej a sama sharon dobrze sie trzyma....

Stary te nogi to chyba najlepszy fragment filmu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-Caleb-:

Podobno to dziecko jest "słodsze" od tamtych z pierwowzoru ;) Zobaczymy jutro.

 

@leborg:

Nie powiedziałbym, że lekki ;) Zwykły remake, jak Omen itd.

 

Polecam jeszcze film Tsotsi. Dobrze się oglada. Widać, że nie jest to byle jaka produkcja. Odskok od hollywoodzkich produkcji, a zarazem świetny film!

 

@Yearman:

 

Co do When a stranger calls, oglądałem. Nic ciekawego w sumie, obejrzeć, zapomnieć i nigdy do tego nie wracać.

 

P.S:

a z takich smutniejszych, wzruszających polecam dwa filmy:

 

I Am David z 2003 r.

Jestem z 2005 r.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...