Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Fast and Furious: Tokyo Drift, Miejscami przynudzał, może dlatego że do driftu mnei nie ciągnęło wcześniej ale ogólnie dobry film, codziennie oglądam go urywkami więc coś w sobie ma :wink:.

Mniejszy nacisk postawionno na tuning samochodów, teraz film pokazuje umiejętności kierowców.

Można się spodziewać że zaniedługo drift na zlotach, będzie tak popularny jak dzisiaj wyścigi na 1/4 mili. Koncówka filmu miażdży.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Spodziewałem się takiego zakonczenia ale ja stawiałem że to Brayan (nie wiem jak się pisze) będzie startował, ale pomysł twórcy filmu okazał się lepszy)

 

Muzyka w filmie też mi się podoba, rzuca się w uszy, Szczególnie dwa utwory, u mnie soundtrack leci cały dzień :]

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli ktoś lu bi mega rzeżnie,,,,,typu "martwica mózgu - smacznego ;D" to polecam "Wzgórze mają oczy" coś niesamowitego, zajefajny klimat, atmosfera, fajni kanibale, więcej nie pisze :D sami oblukajcie,

 

 

Ps.

Mam pytanie ? chodiz o tytuł filmu

oglądałęm urywek tegoż właśnei filmu, jakiś więzien ktorego gra gwiazda wwf, wciela sie wląsnie w mega psyychola i zaczyna robić rzeznie. Jeżlei słyszeliscie co to za film, to piszcie

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli ktoś lu bi mega rzeżnie,,,,,typu "martwica mózgu - smacznego ;D" to polecam "Wzgórze mają oczy" coś niesamowitego, zajefajny klimat, atmosfera, fajni kanibale, więcej nie pisze :D sami oblukajcie,

pisałem wcześniej o tym filmie, jak dla mnie sieczka na maksa, ale to zależy kto co lubi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem wcześniej o tym filmie, jak dla mnie sieczka na maksa, ale to zależy kto co lubi B)

Klimat coś w stylu "dead end oraz teksańska masakra........ sorry nie czytałem wcześniejszeych postów,

 

Słyszał ktoś o tym filmie? /więzniu /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli ktoś lu bi mega rzeżnie,,,,,typu "martwica mózgu - smacznego ;D" to polecam "Wzgórze mają oczy" coś niesamowitego, zajefajny klimat, atmosfera, fajni kanibale, więcej nie pisze :D sami oblukajcie,

Motyw z kilofem jest niezapomniany. Moim zdaniem troche średnio zrobili środkową część filmu, za łatwo im to poszło... Ale film niezły. Natomiast Martwica jest genialna.

 

Dzisiaj sobie obejrzałem Siedmiu Samurajów.... Absolutnie powalające, aż ciężko uwierzyć że 50 letni film może być tak dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat coś w stylu "dead end oraz teksańska masakra........ sorry nie czytałem wcześniejszeych postów,

 

Słyszał ktoś o tym filmie? /więzniu /

ojjj sorry ale Dead End oraz Teksańska Masakra... to przy the Hills Have Eyes perełki!! :D

film zaczął się interesująco, w stylu właśnie ww. filmów..Ale potem?? Masakra :? Dosłownie i w przenośni. Jak jakiś horrorek klasy z ;)

 

btw. Kucyk!! cholero jedna!! moja szufladka do TT Armora B) B) skubany wyjechał do Irlandii, a ja nie mam nadal szufladki :( sprzedałeś mi niepełnowartościową obudowe i uciekłeś ;) uważajcie na interesy z kucem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj sorry ale Dead End oraz Teksańska Masakra... to przy the Hills Have Eyes perełki!! :D

film zaczął się interesująco, w stylu właśnie ww. filmów..Ale potem?? Masakra :? Dosłownie i w przenośni. Jak jakiś horrorek klasy z ;)

Dead End perełką? Teksańska - chyba nie mówisz o remake'u... Moim zdaniem horrory to lata 80, wszystkie niezłe serie, Freddy, martwe zło itp. Teraz hollywood lansuje niezła tandetę, efekty i tandetne momenty zaskoczenia mają zastąpić klimat... Czy nie dlatego japoński Ring był takim przełomem? Oczywiście potem przyszły fatalne amerykańskie remake'i. Ja horrory pamiętam jako filmy klasy B skrzetnie wypożyczane na VHS, teraz to tylko popłuczyny po latach triumfu, jakimi były dla horrorów lata 80-te.

 

BTW To nalepszy horror jaki w życiu widziałem to Egzorcysta, w porównaniu do niego, taki Dead End to naprawdę kicha.

 

Imo hills jest na poziomie obu filmów które wymieniłeś, wszystko 5/10 i nic więcej.

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead End perełką? Teksańska - chyba nie mówisz o remake'u... Moim zdaniem horrory to lata 80, wszystkie niezłe serie, Freddy, martwe zło itp. Teraz hollywood lansuje niezła tandetę, efekty i tandetne momenty zaskoczenia mają zastąpić klimat... Czy nie dlatego japoński Ring był takim przełomem? Oczywiście potem przyszły fatalne amerykańskie remake'i. Ja horrory pamiętam jako filmy klasy B skrzetnie wypożyczane na VHS, teraz to tylko popłuczyny po latach triumfu, jakimi były dla horrorów lata 80-te.

 

BTW To nalepszy horror jaki w życiu widziałem to Egzorcysta, w porównaniu do niego, taki Dead End to naprawdę kicha.

przeczytaj jeszcze raz mojego posta :P do czego porownywałem te "perełki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza i pewnie ostatnia recenzja filmu w tym topicu. Poprostu chcę, a nawet muszę przestrzec was przed oglądaniem pewnego filmu.

Chodzi o Za ile mnie pokochasz - Tępy, nudny, francuski film bez żadnego przesłania i z bezsensowną fabułą. Ni to komedia, ni dramat, a film próbuje udawać oba gatunki. Wieje nudą. Jedyny i niezaprzeczalny plus tego filmu to zawsze piękna Monica Bellucci. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Running scared przechodzi do klasyki kina [;. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Film, który po obejrzeniu włączyłem pononwie ;] Mało takich filmów było :P. Najlepsza rola Walker'a jak narazie. To trzeba obejrzeć!! 10/10 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsotsi - Laureat tegorocznego Oskara oraz nominowany do nagrody BAFTA. Nie jest to dzieło wybitne, ale na pewno warto obejrzeć ten film. Jest naprawdę niezły, momentami bardzo dobry, do końca trzyma w napięciu. Zresztą cały film to wielkie niewiadome, trudno jest odgadnąć jak zachowa się główny bohater, więcej nie mówię bo nie chcę spojlerować ;). Naprawdę warto zobaczyć. Film oceniam na 8,5/10

 

EDIT:

Running Scared - Coś nowego... Tak można to określić. Niezły pomysł, nie najgorsze wykonanie. Miejscami troszkę zbyt przekombinowane zdjęcia, scenariusz, który nie jest zbyt błyskotliwy, ale mimo wszystko wśród dzisiejszego zalewu chłamu, film się wyróżnia. Paul Walker, gra całkiem nieźle. Dużo przemocy, krwi, śmierci... Czego można chcieć więcej?! ;) Film brutalny, ale proszę nie myśleć, że to chłam w stylu Tarantino-"Kill Bill". ;) Aha, jeszcze jedno, daaaawno nie oglądałem filmu trzymającego widza w napięciu, praktycznie przez cały czas. 7,5/10

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

Fast and Furious 3 : Tokio Drift

 

Bardzo udana kontynuacja;) Mustang Fastback napedzany silnikiem ze skylina gt-r... i ten rozwalajacy koniec;) to trzeba zobaczyc

 

post-136258-1151459472_thumb.jpg

Edytowane przez Lemon-Cola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę to na HBO właśnie leci 'Welcome to the Jungle' [; Najlepsze kino akcji w wykonaniu The Rock'a zaraz po Skorpionie [;. Podoba mi się ten film :D Fajne sceny, zwłaszcza ta ostatnia jak nie lubi używać broni bo wtedy sieje zamęt :D

 

A na TVN dziś genialny Pacino, w genialnej roli i super filmie "Zapach kobiety"

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten film gdzie The Rock nawala sie z tymi kolesiami smigajacymi na lianach??

Ta [; (dokładnie ten) Te sceny są wypas, ta końcowa zwłaszcza ^^ z tymi shotgun'ami... Rock nadaje się do takich filmów. Powinni więcej z nim kręcić tego typu filmy. Nie mają jakiegoś wypasionego scenariuszu i jakiś idei nie niosą, ale przyjemnie obejrzeć Rock'a w akcji ^^ Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A na TVN dziś genialny Pacino, w genialnej roli i super filmie "Zapach kobiety"

Polecam. Ze wszystkich sil. IMO jeden z najpiekniejszych filmow o przyjazni i zarazem jedna z najlepszych kreacji wszechczasow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po filmie :)

mowa o "Zapachu kobiety" ofkors ;)

Al Pacino to mistrz - nikt by nie zagrał tej roli tak jak on! Super film! Ogląda się z zapartym tchem... Kto nie widział (o zgrozo!) to niech czym prędzej nadrobi zaległości.

Warto poświęcić swój cenny czas na wspaniały film, a nie na kolejną rozdmuchaną 'holyłudzką' supereloźą produkcje jakich wiele!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Potwierdzam, film genialny. Kieeedys lecial juz w TVN ale nei wytrwalem, wkurzylem sie przez te reklamy i nie ogladalem do konca.

Dzisiaj sie przemoglem i wrazenia jak wyzej. Woah [;

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowicie tutaj o filmach niemal kultowych.

Napewno do takich zaliczam Vanilla Sky. Jezeli ktos nie widzial to baardzo polecam. Polubilem Toma po tym filmie.

A "Zapach kobiety" to poprostu Al Pacino w najlepszym wydaniu. Tylko on do tego filmu sie nadawal podobnie jak w Ojcu Chrzestnym, Scarface i innych ktorych nikt by nie zagral lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowicie tutaj o filmach niemal kultowych.

Napewno do takich zaliczam Vanilla Sky. Jezeli ktos nie widzial to baardzo polecam. Polubilem Toma po tym filmie.

A "Zapach kobiety" to poprostu Al Pacino w najlepszym wydaniu. Tylko on do tego filmu sie nadawal podobnie jak w Ojcu Chrzestnym, Scarface i innych ktorych nikt by nie zagral lepiej.

 

OMG.... Vanilla Sky to taki zajeb*sty film, ze nie moge. Jeden z lepszych jakie widzialem. Niesamowite zwroty akcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...