Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Eurotrip - głupawa komedia. Jest kilka śmiesznych momentów, ale nabijanie się z papieża itp. jest żałosne

Cradle 2 the Grave (Od kołyski aż po gróB) - film Bartkowiaka z tymi samymi aktorami co w Romeo musi umrzeć. Warto obejrzeć, choć miejscami mocno przesadzone

No bez przesady! "Eurotrip" to nie jest bynajmniej film z wysublimowanym humorem w stylu "Ladykillers" ale IMHO naprawde udana produkcja, a od kiedy to nie mozna z papieza zartowac?

Natomiast "Cradle 2 the Grave" to mimo calej mojej sympatii dla Jeta Li jest jednym z gorszych gniotow jakie obejrzalem... stezenie naiwnosci, glupoty i absurdu jest tam naprawde nie do wytrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam obejrzeć Oceans Eleven - niedługo będzie na TVN

Poza tym

Roadtrip :D - polski Tytuł to chyba ostra jazda

How high

Memento

filmy stare ale jare!!

Frytka w programie "Z kamerą wśród ludzi" :lol: poszukajcie na googlach jak jeszcze ktos nie widział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Eurotrip - głupawa komedia. Jest kilka śmiesznych momentów, ale nabijanie się z papieża itp. jest żałosne

Cradle 2 the Grave (Od kołyski aż po gróB) - film Bartkowiaka z tymi samymi aktorami co w Romeo musi umrzeć. Warto obejrzeć, choć miejscami mocno przesadzone

No bez przesady! "Eurotrip" to nie jest bynajmniej film z wysublimowanym humorem w stylu "Ladykillers" ale IMHO naprawde udana produkcja, a od kiedy to nie mozna z papieza zartowac?

 

Oczywiście, ze z papieża można żartować, ale ważne jak to się robi. Dla mnie scena, w której ogłaszają, że papież umarł i główny bohater zostaje wzięty za nowo wybranego papieża jest po prostu głupia.

Co do drugiego filmu to każdy ma swoje zdanie, hit to to nie jest ale da się obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

Audition

Dead or Alive: Final

Ichi The Killer (Uncut)

Visitor Q

Kikoku

Dolls

Hana-Bi

Man on the moon

Football Factory

Noi Albinoi

Hydrozagadka

Symetria

 

Nie polecam:

The Terminal

Dodgeball

Open Water

The Bourne Supremacy

 

Poszukuje:

Kikujiro (T. Kitano)

Sonatine (T. Kitano)

Violet Cop (T. Kitano)

Na białych grzywach fal (T. Kitano)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się działo .. obejżałem dziś film "SPUN" po polskiemu "ĆPUN" .... nie no transpotingi i reqwium "w niektorych" momentach wymiękają przy tym filmie ... boski .. polecam stronke http://www.spunthemovie.com/spun/main.html

 

do tego także

 

- Europa europa - ciekawy film

- Goodfellas "chłopacy z ferajny" - film na faktach 2,5h ostrej jazdy

- ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widzialem "saw"- kolejny film z cyklu- co nowego wymysla seryjni mordercy i jak bardzo bedzie to perfidne- fakt zdiecia, rezyseria, muzyka rewelacja ale od momentu kiedy bohaterom konczy sie czas to ten film zmienia sie z ciekawego trilera w kupe ala masakra pila lancuchowa 104. "saw" to kolejny film o pogoni za seryjnym/cwanym morderca przyczym jest wiekszy nacisk na ofiare, cos ala "telefon" a reszta jest standardowa, no i jak wspomnialem zdiecia i muzyka cudo...

 

a ostatnia tesz dorwalem blade runnera- to jest kino, i pomyslec ze jak go nakrecili to dostal po [gluteus maximus] od krytykow, ciekawe kto sie teraz odwazy go skrytykowac?

 

co do "terminal'a" to mi sie podobal bo wbrew zapowiedziom nieokazal sie typowa komedia romantyczna, bylem mile zaskoczony gdy zamiast kolejnego klonu "masz wiadomosc" itp zobaczylem przyjemny lekki film, choc oczywiscie standardow amerykanskiego kiczu w nim niebrakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiamy o Memento ?

Jak widzicie fabule filmu ?

Na DVD (wydanie specjalne, dwupłytowe), masz mozliwość oglądnięcia filmu w kolejności, jeśli masz problemy z poukładaniem fabuły ;)

 

Ps.

Jeżeli ktos ma film SAW, jest z wawy i chciałby sie wymienić (wrażeniami;]), prosze o kontakt na priv:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

memento ogladalem na video i bylo mi latwiej zkumac choc w pelni zrozumialem go po ciezkich przemysleniach gdy kaseta sie przewijala :> pozatym na okladce bylo lekkie wprowadzenie do filmu i moze dlatego wiecej sie meczylem nad pulp fiction niz memento no i jak ogladnolem pierwszy raz pf to i o 6 lat mlodszy bylem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz moja lista. To są głównie klasyki, ale od nich warto zacząć! :)

 

Duel :D

The Fugitive :D

Clockwork Orange :D

2001 Space odyssay

The Shining

Godfather

Total Recall

Top Gun :D

The Hitcher

Tron

Blade Runner

Terminator 1, 2, 3 :D

9 1/2 Weeks :D

Serpico

Graduate The :D

Back To The Future 1, 2, 3

Broken Arrow :D :D :D

Basic :D

General's Daughter :D :D :D

Saturday Night Fever :D :D :D

Flashdance

Grease

Footlose

Indiana Jones 1, 2, 3

Das Boot

Chicago

Random Hearts

Frantic

Apocalypse Now Redux

Basic Instinct

Leon :D

James Bond - każdy :D

Alien

Good Fellas

Presumed Innocent

Dirty Dancing

Hunt For The Red October

From Dusk Till Dawn

Air Force One

Pretty Woman

Die Hard

 

Tutaj są lekkie tytuły, które również polecam fanom lat '80, do których sam należę :)

 

Tango&Cash

Rocky 1, 2, 3, 4, 5

Running Man The

Universal Soldier 1 i 2

Predator 1 i 2

Commndo

Rambo 1, 2, 3

Cobra

Conan

 

UFFF ;)

 

Aha! Z polskich (które na ogół są strasznie kaszanaiste) z czystym sumieniem mogę polecić SYMETRIĘ :)

Z innych, podobał mi się ostatnio w kinie TERMINAL. niby nic wielkiego, a wzrusza :)

 

A, co jest beznadziejne? Na 100% WARSZAWA! Za żadne pieniądze nie warte oglądania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam:

 

- Magnolia

- Vanilla Sky

- Terminal

- Zakładnik

- Super size me (dokument, po obejrzeniu ktorego na pewno nie pojdziecie do McDonalda ;))

 

nie polecam:

 

- Van Helsing (Matko Boska, za jakie grzechy? :P)

- Liga niezwykłych dżentelmenów (to samo co wyzej, jeszcze kurna batmana brakuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rumun 666: wlasnie ogladnolem eurotripa i po obsadzie podejzewam ze to wysoko budzetowa komedyjka niemniej jednak dolanczam sie do opini ze to swietna komedia, dawno juz nie plakalem na filmie jak teraz... niewiem jak wy ale xena alias lucy lowles dzieki temu filmowi awansowala w moich oczach do rangi calkiem niezlej aktorki, po euro tripie to juz niejest tylko cycata kobita z majchrem w reku, przynajmniej wg. mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...