Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Azazel_

no to ja moze z innej beki ;)

 

Southpark 802 - AWESOM-O

Southpark 804 - The Passion Of The Jew

Southpark 806 - Goobacks

Southpark 809 - Something Wall-Mart This Way Comes

Southpark 810 - Pre-School

Southpark 811 - Quest for Ratings

Southpark 812 - Stupid Spoiled Whore Video Playset

Southpark 813 - Cartman's Incredible Gift

Southpark 814 - Woodland Critter Christmas

 

polecam obejzec te odcinki z 8 seri (te ktorych nie wypisalem to gdzies mi wcielo);) jak ktos ma ftp ewentualnie jakis inny pomysl to moge mu wyslac kazdy mam z napisami jeden zajmoje 37mb w polsce to sie raczej nie doczekamy southparkow w tv wiec trzeba sobie jakos radzic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowimy o filmie SAW.

Film dobry ale przejaskrawiony. Jak to bywa w amerykanskim kinie to pokazane jest wszystko aby wywolac w nas te najplytsze emocje, ktore wywoluje u nas narzad wzroku.

Przez to film ma u mnie wielkiego minucha.

Sam pomysl swietny i film trzyma w napieciu.

Jest w nim troche niedorobek w scenariuszu przez to twierdze, ze byl robiony na szybko.

Generalnie za film 7,5/10 ale za to hamerykanszczyzne odejmuje 1 pkt.

Oldboy`owi nie siega do piet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla jajoglowcow, ktorzy musza miec wytlumaczenie wszystkiego.

Juz dwojka zwalila klimat kostki.

To jest taka sama sytuacja jak w Matrix.

Moglby zostac tylko ten jeden film ale nie, Jajomerykanie musieli miec wszystko na talezu bo oni by spac nie mogli nie rozumiejac nic z tego co widzieli :)

1212338[/snapback]

moze nie musza ale ile kaski natrzepali :] heh

ja ostatnio ogladalem

bad santa hmmm przyjemny filmik, na wypad z kumplami do kina w sam raz

donnie darko bdb film niezle zakrecony :-)

wicker park dla mnie troche nudnawy ale pod koniec jak to sie rozkrecilo ciezko bylo sie polapac ocb :-)

Any Given Sunday - film o banalnym scenariuszu ale ogladalo sie przyjemnie i nawet bardzo sie nie wynudzilem mimo ze trwal 2:33h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

ogladalem poprzednie sezony sp nie cale ale duzo;) tylko ze dysk mi padl i wszystkie odcinki %#@%#$^# :blink: minhunters kicha straszna:) a juz pod koniec... z pol roku temu to widzialem i dokladnie nie pamietam ale tam jakis film kung fu sie zrobil na koncu;) dzis obejze zycie ktorego niebylo albo klatwe bo mam to juz kupe czasu na dysku tylko niemam kiedy obejzec;)

czeka ktos na Star Wars ep3?:) premiera w polsce:

 

MAJ 19.05 Gwiezdne wojny Ep.3: Zemsta Sithów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czeka ktos na Star Wars ep3?:) premiera w polsce:

 

MAJ 19.05 Gwiezdne wojny Ep.3: Zemsta Sithów

1217593[/snapback]

Ewidentna pomylka, powinno byc: "Zemsta Shitow" :D

 

 

White Chicks: eeech, spodziewalem sie czegos dobrego po Wayansach a tu taka kupa :? . Widac potrzebuja kasy... Naprawde, niedosyc ze jedno z najwiekszych gowien jakie ogladalem przez ostatni rok, to jeszcze taki zawod... =\

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam SAW - film naprawde trzyma w napieciu i jest swietny

A na deser Ju On The Grudge tak zeby nie mozna bylo zasnąc

1212439[/snapback]

imo nie warte,,, o ile sawa nie oglądnąłem całego (po 20 minutach moja bejbe poprosiła o co-kolwiek innego) to klątwe oglądałem dzisiaj ;) imo film jaskrawy, bez pomyslu, 1/4 oskara za efekty dzwiękowe (też przejaskrawione) które budują czasem atmosferę i.. w sumie to one robią jakąś kolwiek atmosferę,, duchy czy jak je zwać.. nie potrafią zdążyć na czas jak są potrzebne, robią miny do kamery, ruszają się w taki robotosposób (np końcówka przy schodach w domu) i w sumie więcej się drażnią niż zabijają, ludzie wydają się umierać "na zobaczenie ducha" ;-) wariacje w czasie

(retrospekcje ?) dziwnie przeszkadzają,, to nie pierwszy raz gdy ktoś upycha w ten sposób artyzm do filmu któremu najwyraźniej nie gra w ten sposób....,,,, więcej jechać nie będe ;-)

 

team america RULEZZ :-D zieja z każdej minuty,,, pożądam więcej! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 2 - 1 Lepsza :) to jzu taka nawalanka, nie miaął takeigo fajnego klimatu i duzy minus za nemesisa. Był poprostu kiczowaty i plastikowy ;)

 

Grind - W sumie fajna komedia o skate'ach

 

The Gathering - Fajne, z klimatem ;)

 

Cooler - Mozna obejrzec. o Gościu ktory przynosił pecha i mieszkał w Las Vegas.

 

Zakochany bez pamięci - średni, mało oryginalny

 

Szkoła rocka - Ciekawy pomysł, nieźle zrealizoany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

undercover brother

 

kto lubi austina powera musi obejrzeć tego filmosa;]

filmik opowiada o czarnoskórym agencie mającym styl Austina P. ; czyli lata 60' 70' funky :D ; który ma uratować czarną część hammeryki przed totalnym ogłupieniem przez Mężczyzne:>

beton nad betonami ale zabawa przednia:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czeka ktos na Star Wars ep3?:) premiera w polsce:

 

MAJ 19.05 Gwiezdne wojny Ep.3: Zemsta Sithów

1217593[/snapback]

pytanko retoryczne ma sie rozumieć ?

 

 

Ewidentna pomylka, powinno byc: "Zemsta Shitow" :D

 

1217605[/snapback]

hhhmrrhrhrhrrrrrrrrrrhhhhrhrhrhfhrrhrkhhkhh(duszenie)hhhhhhhhhhhhrhrrkhr a jak mi się znudzi to cie przeżegnam takim urządzonkiem Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAW - ogladajac go nie podejzewalbym ze to horror, nuuuuuuuuudny, ale koncowka mnie obudzila. Chociaz tyle, 8min z ok 1:30 - SUKCES :lol:

 

Jezeli chodzi o totalna amartoszczyzne to nie polecam Blade Trinity, straszny dobor aktorow, a i fabula robiona na sile :mur:

 

Ciezko dzisiaj o dobry film :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei sie zawiodlem na Zatoichi - kumpel mi zachwalal jako cos rewelacyjnego, a ten film jest... dziwny - przez polowe czasu fabula przemyka ukradkiem i udaje ze jej nie ma, jakies dziwaczne wstawki...

Chyba jestem za malo japonski na ten film :) Choc rola Takeshi Kitano jest super.

 

Bad Santa jest tez niezly, ale jak dla mnie strasznie sie ten film ciagnie. Dalbym mu 3.5/5.

 

Zaraz pewnie ktos mnie wysmieje albo zbluzga, ze anime ogladam ale co tam :)

Z dobrych filmow (ktore pewnie sie u nas nie pojawia) moge polecic Ghost in the Shell: Innocence. Rewelacyjnie narysowany, troche akcji i duzo filozofii (nawet ciut za duzo) - jak ktos lubi filmy do pomyslenia, to powinien mu sie spodobac.

Z lzejszych gatunkowo: nowy Appleseed. Jakosc animacji na poziomie GITS:Innocence (albo wyzej), wiecej akcji, mniej filozofii. Bardzo przyjemnie sie oglada, do tego super muzyka (nawet Basement Jaxx i Paul Oakenfold).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się SAW podobał choć faktycznie miejscami troszke przynudzali.

A polecam jeszcze The Butterfly Efect- taki ambitny filmik, dający do myślenia.

The girl next door- romantyk ale co niektóre fragmenty mnie po prostu rozwalały, popłakać sie można ze śmiechu ;)

Wrong turn- oj masakra, nie ma to jak k.... happy end :D

I wiele innych ale nie przypomne sobie teraz ;)

Dopisze pózniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio odlądałem Aniołowie Apokalipsy i fajne były pomysły na zabicie człowieka ;), dałbym mu 8,5/10

(dlatego, że jest trochę przegięcie dot. chrześcijaństwa oraz dziwne pomieszanie czasów- stare budynki, biura itp do nowej technologii )

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to team America oglądałem już ponad 1,5 miesiąca temu, albo lepiej bo jeszcze napisów niebyło i musiałem sklejać z tych pierwszychpóżniej ale rzeczywiście (przeczytałem troche te forumi wpadłem na opinie) Ur8an ma racje na początku trochę przynudzał ale jak się rozkręcił to można srać ze śmiechu :D po prostu teatrzyk nie dla dzieci :lol: i jakie wyjaśnienia heh są chu.... [gluteus maximus] i ci... :lol: film nie do przebicia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądane filmy:

28 dni później- przyzwoity, naprawdę dobrej klasy film o "trupkach" ;)

Dziennik Bridget Jones 1-2- dziewczyn mnie na to namówiła- w sumie dobre filmy do obejżenia w parze :)

 

Kill Bill 1- dla mnie lipa :( Zupełnie niedzisiejszy film, tadetny i mimo autoironii wyzwala tylko pusty rechot :| Tarantino dał d..

 

Kill Bill 2- dużo lepszy niż 1-ka, nie ma tych durnych efektów "fontanny"

 

Mystic River- nie przypadł mi ten film. Prosty, klimat ma...ale Estwooda napewnostać na więcej. Przewidywalny - to go gubi :(

 

RE: Apocalipse- tandeta, że aż boli. Duużo gorsza od 1-ki i jeszcze bardziej głupia

 

Night of the living dead 1990- w sumie może być. Kalka oryginalnej wersji i równie nieprawdopodobny :P Mi się nie podobał- powystrzeliwałbym najpierw gł. bohaterów, a dopiero potem zombie :D

 

The day after tommorow- jak na film ala Armagedon, może być, fabuła i pomysły na realizacje idealnie pasują dla tępych Amerykanów- mnie nie przekonuje.

 

Sztuka spadania - Bagiński zrobił chorą psychicznie animację. Trochę przerażające rzeczy siedzą w głowie w tym człowieku. :blink: Trzeba obejżeć.

 

Cube Zero- profanacja 1, dużo gorszy od 2-ki ( która była całkiem niezła). Zupełnie nie nadaje sie do niczego. Spojler - Do you Belive in God?- No-AAAAAaaaaaa ROTFL :P

 

Dawn of the dead Ucut- z 1978- po raz pierwszy remake z 2003 był lepszy i to dużo niż oryginał. Ten film to amatorszczyzna i żenada w pełnej krasie. Widziałem ten film lata temu w wersji nie uncut i niedawno w full i powiem jedno- syf na maksa. powystrzeliwałbym najpierw gł. bohaterów, a dopiero potem zombie :D

 

Day of the Dead- koszmarów ciąg dalszy. Uczą Zombie strzelać, używać przedmiotów np. szczoteczki do zębów itp. :huh: :blink: , a potem karmi w nagrodę doktorek go ludzkim mięsem :blink: :lol: :lol: Koleś bez ręki, widocznie bardzo wierzący muzułmanin dał się zjeść, bo nikt go nie rozumiał :D Ale scenki z rozczłonkowania ludzi robią wrażenie B) powystrzeliwałbym najpierw gł. bohaterów, a dopiero potem zombie :D

 

Eternal Sunshine ot the spotles mind- chała, słabe, Jim Carry się zestarzał i przynudza :?

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...