Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie na temat filmu ALEXANDER super historia czy rezyserska porazka

napiszcie co o nim myslicie ja pytalem sie paru znajomych jedni mowia ze dno inni ze super ja osobiscie uwazam ze film jest nieprzecietny

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja teraz napiszę coś od sibie , przez ostatnie 2-3 miesiące obejrzałem troche filmów ...

 

Na pierwsz ogień leci Anchroman - Typowa amerykańska komedia nic szczególnego , bardzp przypomina Mi dodgeball :)

 

Komórka - Bardzo ciekawy film , można powiedzieć film akcji + troche sensacji szkoda tylko że tak bardzo reklamowano nokie w tym filmie ogólnie ocena 8/10

 

Kolejny film : O dwóch takich co poszli w miasto ... kolejny amerykan wśród komedii ;) można nawet powiedzieć o amerykanizacji komedi światowych , a co do filmu to nic nadzwyczajnego ale fajny :) 7/10

 

New York Taxi 2004 :o - To juz przegięcie zerżnięcie żywcem wszystkiego z Francuskiego filmu Luca Bessona Taxi ... Akcja i fabuła identyczna jak w jedynce trochę komercyjna lipa , polecam osobą którym nie spotkały się jeszcze z ekranizacją taxi :). 6+/10

 

Saw (piła) - film naprawdę bardzo dobry , dużo osób wyżej krytykowało ten film że ma tyle niedoróbek , tyle błędów ja tego nie komentuję ale warto przypomnieć że ten film został zrobiony przy bardzo małym budżecie !!! nie ma tam znanych aktorów a film jest godny polecenia i daje troche do zastanowienia wg. mnie jest troche psycho . GORĄCO POLECAM ocena 9/10 :)

 

Ocean Strachu - omg tak dennego i beznadziejnego filmu chyba nikt nie zrobił cały czas ta sama akcja nudzi się po 20 minutach oglądania nie mówiąc o oglądaniu całego filmu ocena 1+/10

 

Team America - Super film , jeszcze nikt chyba nie przedstawił terroryzmu w taki sposób na dodatek film jest twóców legendarnego South Parku dodam tylko że warto obejrzeć i zobaczyć plany Kim Dzong Ila :) 9/10

 

Wake Of Death - Świetna Akcja z Jean-Claude Van Damme w roli głównej polecam film nie tylko fanom Wan Damme ale miłośnikom dobrych filmów akcji , nic dodać nic ująć ocena 10 / 10 :o

 

Vinci - Długo nie oglądałem tak dobrego polskiego filmu ,wg .mnie jest w pierwszej trójce filmów wydanych w 2004 roku 8+/10POLECAM :razz:

 

Polecam także :

White chicks , Without A paddle , Klątwe , Aniołowie Apokalipsy ... nie chce już mi się ich opisywać :) :lol:

Edytowane przez wasiela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New York Taxi 2004 :o - To juz przegięcie zerżnięcie żywcem wszystkiego z Francuskiego filmu Luca Bessona Taxi ... Akcja i fabuła identyczna jak w jedynce trochę komercyjna lipa , polecam osobą którym nie spotkały się jeszcze z ekranizacją taxi :). 6+/10

 

 

 

 

 

 

1243214[/snapback]

hmm widać obce ci jest takie hasełko jak remake , i przypadkiem nie zauważyłes Luca w napisach ;) (niezmienia to faktu że firm jest mierny tak jak

 

Wake Of Death - Świetna Akcja z Jean-Claude Van Damme w roli głównej polecam film nie tylko fanom Wan Damme ale miłośnikom dobrych filmów akcji , nic dodać nic ująć ocena 10 / 10 :o

jak mogłeś dać 10/10 kolejnemu vandamowskiemu filmowi zreszta napisałem już w tym topiku co onim sądze ....

 

ostatnio zachaczyłem o kilkafilmików które w przeszłości mi umkneły min

 

BLOW z Deppem myślałem że to bedzie całkiem inny film coś w stylu jarają gass i jest śmiesznie a tymczasem okazał się to jeden z lepszych dramatów jakie ostatnio oglądałem ( hasła takie jak "fortuna kołem sie toczy" czy "raz na wozie raz podwozem " bardzo pasują do tego filmu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Polecam także :

White chicks , (...)

1243214[/snapback]

Jak juz wczesniej pisalem, White Chiks posysa niemilosiernie, nie spodziewalem sie, ze braci Wayans cos takiego wypuszcza kiedykolwiek... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remake a wałek to dwie różne rzeczy :) odnośnie white chicks to napisałem wyżej o Amerykanizacji komedii przez co nawet nie można rozóżnić dobrego filmu od lipy ... a co do Van Damme to napisałem że nie jest tylko dla jego fanów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vinci - IMHO bardzo dobra polska produkcja, juz oddawna brakowalo mi takiego filmu.

Polecam

1240874[/snapback]

"To je dóbre" jak mawiają Czesi. Naprawdę bardzo miło mnie ten film zaskoczył. Niby motyw banalny, ale kupa fajnych pomysłów i dobraz realizacja sprawiły, ze można śmiało powiedzieć, ze jest to jedna z najlepszych polskich produkcji kina "pseudosensacyjnego" ostatnich lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Pianiście" była "nieco" przesadzona scena, w ktorej tytułowy bohater grał dla niemieckiego żołnierza - jakaś taka zbyt patetyczna, w amerykański sposób:/ Poza tym to lekko nieprawdopodobne, żeby w tym zdewastowanym budynku stał działający i nastrojony (!!!) fortepian. Tak wiem, czepiam się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Pianiście" była "nieco" przesadzona scena, w ktorej tytułowy bohater grał dla niemieckiego żołnierza - jakaś taka zbyt patetyczna, w amerykański sposób:/ Poza tym to lekko nieprawdopodobne, żeby w tym zdewastowanym budynku stał działający i nastrojony (!!!) fortepian. Tak wiem, czepiam się ;)

1245973[/snapback]

ta scena przeciez nie zostałą wymyślona przez polanskiego czy kogo tam innego , tak było na faktach autentycznych miedzyinnymi dzieki temu oficerowi "pianista" przezyl

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj The Forgotten (życie którego nie było) 30 pierwszych minut naprawde super dalej trochę jak w archiwum X ale film ogólnie dobry

1247374[/snapback]

Szkoda tylko, że taki przewidywalny:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co sie pytales czy ten film jest dobry, jesli sie nie sugerujesz opinia innych ? :>

 

Dla mnie "2" to byla porazka... chyba jednak pojde na ta "3" - chetnie bym jakas komedie obejrzal :roll: ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undead- koszmarnie beznadziejna ścieżka dźwiękowa, jeden z najgorszych filmów o zombie :| Kosmici ratują ludzkość przed atakiem zombie :mur:

 

Killer Klowns From Outer Space - klałny z innego wymiaru atakują ziemian, zawijają w różową watę cukrową i wypijają z nich krew :lol: Totalnie chory pomysł na realizację ( żyjący pełzający popcorn, szczekający piesek zrobiony z poskręcanego balona, cień zjadający przechodniów no i od groma dobrych tekstów :lol: )ale film niezły- kupa śmiechu :D :lol:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The aviator - naprawdę niezły, na szczęście nie jest to jakaś kolejna nudna biografia. Świetna rola Di Caprio.

Skarb narodów (national treasure) - lekki łatwy i przyjemny film przygodowy, ale np. do indiany jonesa sporo brakuje. Nie zmienia to faktu, że całkiem fajnie się ogląda.

Aleksander - straszne nudy, ale mniejsze niż król artur (to chyba jedyny plus).

Hellboy - kolejna nudna bajka pełna efektów specjalnych.

Dom tysiąca latających sztyletów (czy jakoś tak) - zupełnie do mnie nie trafia poetyka rodem ze wschodu (japonia, chiny). Poza tym ten film to tak naprawdę... historia miłosna. Jeżeli komuś podobał się przyczajony tygrys i ukryty smok to może śmiało obejrzeć. Chyba każdy inny straci tylko czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...