Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

wrocilem z kina z filmu Death Proof. Film jak i pozostale jego filmy ( Pulp Fiction, Wsciekle psy, kill bill ) byl dla mnie niefajny. Te jego filmy to zadnego przekazu nie maja, sa ( prawie ) o niczym. Ten co dzisiaj obejzalem to jeszcze niezwykle nudny.

Dla tych ktorzy lubili Pulp Fiction, Wsciekle psy jego najnowsza produkcja bedzie dla nich znakomitą pozycją. Do mnie Tarantino nie przemawia.

Nie rozumiem, po co szedles na to do kina, skoro nie podobal Ci sie Pulp Fiction i Wsciekle Psy (bo kill bill nawet mnie sie nie podobał, miłośnikowi tarantinowskiego kunsztu). Masochizm? No ale ok, Twoja broszka ;) Jednak ciężko brac na powaznie opinie kogoś, kto twierdzi, że Reservoir Dogs czy Pulp Fiction nie mają zadnego przekazu....

 

 

 

Simpsons The Movie - kilka genialnych motywów, to po prostu starzy, dobrzy simpsonowie, tylko troche dłużsi ;) 8/10

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po co szedles na to do kina, skoro nie podobal Ci sie Pulp Fiction i Wsciekle Psy (bo kill bill nawet mnie sie nie podobał, miłośnikowi tarantinowskiego kunsztu). Masochizm? No ale ok, Twoja broszka ;) Jednak ciężko brac na powaznie opinie kogoś, kto twierdzi, że Reservoir Dogs czy Pulp Fiction nie mają zadnego przekazu....

Simpsons The Movie - kilka genialnych motywów, to po prostu starzy, dobrzy simpsonowie, tylko troche dłużsi ;) 8/10

koledzy szli do kina, wiec sie do nich dostowsowalem bo chcialem zobaczyc jak wyglada nowe kino w miescie.

te reservoir dogs, pulp fiction i death proof przez cały film sa o tym co przyczytasz w opisie na filmweb.pl, w takim opisie mozna srescic caly film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FRACTURE (Słaby punkt) powinien byc niezly zaraz sie biore za ogladanie - mialem isc do kina na ten film a nie pojde bo trafil sie w sieci wersja DVD trudno pojde na inny

 

edit:

obejzalem i polecam - niezly film z hopkinsem

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te reservoir dogs, pulp fiction i death proof przez cały film sa o tym co przyczytasz w opisie na filmweb.pl, w takim opisie mozna srescic caly film.

Pulp Fiction to trzeba z 4-5 razy oglądnąć żeby rozgryźć pewne watki i poukładać, ja oglądałem ten film przeszło 30 razy i za każdym kolejnym podoba mi się jeszcze bardziej bo odkrywam w nim nowe smaczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po co szedles na to do kina, skoro nie podobal Ci sie Pulp Fiction i Wsciekle Psy (bo kill bill nawet mnie sie nie podobał, miłośnikowi tarantinowskiego kunsztu). Masochizm? No ale ok, Twoja broszka ;) Jednak ciężko brac na powaznie opinie kogoś, kto twierdzi, że Reservoir Dogs czy Pulp Fiction nie mają zadnego przekazu....

Co z ciebie za milosnik Tarantino skoro Kill Bill ci sie nie podobal? :P Od Prawdziwego Romansu premiera kazdego filmu, w ktorym Tarantino maczal palce jest dla mnie swietem. I do tej pory sie nie zawiodlem (nowela z 4 pokoi rzadzi). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasny gwint...ja się z pół roku już zbieram żeby to obejrzeć ;|

 

The Simpsons - stary dobry Homer w dłuższym niż zwykle (jak to już zostało wyżej powiedziane) wydaniu... imho 8+/10 (zawsze mogło być jeszcze lepiej ;] )

 

A dziś zaległe Hot Fuzz oglądam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Manhunter (Red Dragon) - wersja z 1986 roku - no nie powiem, film świetny. Trzyma w napięciu przez cały czas, ani chwili się nie nudzilem ;) No i ta muzyka w finałowej scenie... :rolleyes: 9+/10. Dzisiaj sprawdzę, czy remake z Hopkinsem i Nortonem jest równie dobry ;)

 

Hot Fuzz - mnie się nie podobał, ale to kwestia gustu, a nie słabego filmu - po prostu taki humor mnie nie kręci. Nie oceniam :)

 

Co z ciebie za milosnik Tarantino skoro Kill Bill ci sie nie podobal? :P Od Prawdziwego Romansu premiera kazdego filmu, w ktorym Tarantino maczal palce jest dla mnie swietem. I do tej pory sie nie zawiodlem (nowela z 4 pokoi rzadzi). :)

Pomimo, ze tarantino jest moim bogiem, to nawet wobec boga nie pozostaję bezkrytyczny ;) Ja się zawiodłem tylko ten jeden raz... (do dwójki nie podchodziłem, nie chcę ryzykować).

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Bez przesady, Pulp Fiction to dobre kino ale niby co za przekaz jest tam zawarty? Fajnie sie oglada, mozna roznie niektore elementy interpretowac roznie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem Przeczucie, nawet całkiem całkiem tylko trochę spieprzyli ostatnią scenę 7+/10

 

Dziś była ostatnia część Ojca Chrzestnego i muszę się zgodzić z Kaeresem, że ostatnia była najsłabsza i również imho druga część najlepsza ;] Tak BTW to w cz. III nie mięknie Vito tylko Michael :P

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w tamtym tygodniu na Death Proof i napisze tylko, ze po ukazaniu sie napisu the end wiekszosc ludzi w kinie (w tym ja) siedzialo 'wrytych' w fotel jeszcze ponad minute czekajac na wiecej ;] Imo takie zachowanie widzow jest duzo wymowniejsze od kazdej recenzji na temat filmow, ktorymi czesto sie kierujemy czy dana pozycje warto obejrzec. Dla mnie film rewelacja jak wiekszosc spod reki Tarantino ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Agnes, wiem ze vol 2 jest Rodrigueza, jednak tak i tak nie umie sie doczekac, keidy go wkoncu obejrze. U mnie po seansie bylo to samo. Zero ruchu i czekanie na "coś" jeszcze. Przewaznie po ukazaniu sie pierwszych napisow koncowych kino w momencie pustoszeje. Tu bylo calkiem inaczej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, ze tarantino jest moim bogiem, to nawet wobec boga nie pozostaję bezkrytyczny ;) Ja się zawiodłem tylko ten jeden raz... (do dwójki nie podchodziłem, nie chcę ryzykować).

I to jest blad, ktory wiekszosc ludzi popelnia! Obejrzyj dwojke, zmienisz zdanie na temat calego filmu. Jak mozna ogladac pol filmu i sie pozniej o nim wypowiadac... :P Jak ci sie nie spodoba, to zwroce kase. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Agnes, wiem ze vol 2 jest Rodrigueza, jednak tak i tak nie umie sie doczekac, keidy go wkoncu obejrze. U mnie po seansie bylo to samo. Zero ruchu i czekanie na "coś" jeszcze. Przewaznie po ukazaniu sie pierwszych napisow koncowych kino w momencie pustoszeje. Tu bylo calkiem inaczej ;p

Masz rację, na seansie, na którym byłam, było tak samo! :) Wyszłam ostatnia... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Girl Next Door - rewelacja, dawno się tak nie bawiłem oglądając film, ostatnio wszystkie jakieś nudne są. A ten - niespodzianka. Film stary, z 2004 (był już tu wspominany, ale 2-3 lata temu), nie wiem dlaczego o nim wcześniej nie słyszałem. Polecam.

 

Miałem zamiar się dzisiaj pokatować Eraserhead, ale po obejrzeniu ww. nie ma mowy. Eraserhead to chyba jedyny film na którym musiałem walczyć sam ze sobą, żeby go nie wyłączyć. Oglądanie go w nocy to niezłe wrażenia.

A Mullholand Drive kompletnie nie zrozumiałem, był tak powalony, że chyba nie miał sensu z założenia.

 

Doctor Strange - kolejna adaptacja komiksu, tym razem animowana. Niezły, dobra kreska i efekty, ale lekko nudnawy - szkoda, że nie zrobili tego w 'live-action', wtedy efekty specjalne mogłyby zrobić niezłe wrażenie.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freedom Writers jak sie komus podobalo Mlodzi gniewni to polecam z czystym sumieniem.

Ambitna nauczycielka postanawia nauczac dzieciaki ze slamsow, powoli poznaje ich zycie i problemy oraz zaprzyjzani sie z klasa. Film oparty na faktach. Milo sie oglada, mozna przysiasc z druga polowka 7,5/10

 

28 weeks later hmmm nie wiem, dla mnie ten film jakis taki z [gluteus maximus]. Strasznie chaotyczny. Jedynka bardziej mi sie podobala 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co polecacie z filmow psychologicznych lub thrillerow psychologicznych bo chcialbym obejzec jakis ?

Jezeli nie ogladales (w koncu to klasyka) to polecam Lot nad kukułczym gniazdem, a pozniej Lśnienie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Next - nie czytalem ksiazki ale juz po filmie wyczuwam, ze zrobiony na łapu capu. Bardzo dobry film ale jakby za doslownie wszystko pokazane. Watek fabularny filmu z racji zdolnosci gl. bohatera jest bardzo latwo poprowadzic i rezyser to wykorzystuje. Co chwila niby nie wiadomo czy to prawda czy 2 min do przodu ale my dobrze o tym wiemy i nie jestesmy zaskoczeni - 7/10

 

Szklana pułapka - nic innego nie wymysle poza potwierdzniem opinii o fimie. Porzadne kino akcji z przesadzonymi nico scenami. WARTO - 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...