Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy.

Otóż poszukuje pewnego filmu katastroficznego. Jest on dość charakterystyczny ponieważ cały jest przedstawiony jako relacja reporterska na żywo z zbliżającego sie meteorytu w kierunku ziemi.

 

Ktoś wie jaki jest jego tytuł ?

 

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocean's Thirteen - Fajnie się patrzy na te $ i co można z nimi zrobić, zbudować... ale jakoś kiepski film jednak. Wielu wątków nie rozumiem, muzyka jakaś taka nijaka - aczkolwiek sama idea wydostania kasy i diamentów nawet ciekawa. Dam takie 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie zrozumiałeś w Ocean's 13? Ogladalłm go 2 dni temu, zabawne kino "akcji" jak poprzednie części, dla mnie trzyma poziom.

 

Poza tym, obejrzałem dziś Flushed Away aka Spuszczony w kanał.

Dla mnie bomba ;] nie wiem czy dziwną siłą kosmosu miałem dziś jakiś nadzwyczajnie świetny humor, czy co, ale uśmiałem się niesamowicie i polecam. Dubbing PL oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Witka.

 

Jestem świeżo po premierze The Transformers i jak nigdy nie wypowiadam się w tym topicu tak teraz muszę.

 

To jest KAWAŁ naprawdę świetnego kina! Film powala na kolana we wszystkich aspektach. Dobra gra aktorów, przyzwoicie stworzony scenariusz (jest kilka nie dopatrzeń ale ujdzie :P), humor no i efekty specjalne... hmm, mnie tu się kroi Oskar jak Polska długa i szeroka. Całe moje dzieciństwo to praktycznie bajki o Transformersach. Niektóre odcinki G1 widziałem co 15 razy (mam je nawet na dysku :P). Taka produkcja jak ten film spowodowały że cofnąłem się do czasów jak miałem 10 lat. Każdy kto interesuje się kinem powinien koniecznie obejrzeć ten film!

 

Ocena: 10/10

 

PS. Oskar będzie dla tego filmu jak nic!

 

PS2. Jak tylko film wyjdzie na Blue-Ray to kupuje!

 

@ paulo: przecież tak napisałem :P Tylko że 2x :P

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Transformers - trochę dobrego humoru, prosta, dość przewidywalna fabuła, mnóstwo widowiskowych efektów. Dla mnie efektów było aż za dużo, końcowa scena było IMO mocno przeciągnięta, żeby zaspokoić widza żądnego wodotrysków. Przyjemna bajka.

 

@ [RONIN] oskar chyba tylko za efekty, w innych kategoriach bez szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku woli przypomnienia (bo widzę że w PL premiera dopiero ;p )

 

Transformers - OMFG! Najlepsze kino akcji ostatnich lat. Najlepszy imo film Michaela Baya. Najlepsze efekty wizualno-akustyczne jakie w życiu widziałem, bije na głowe wszystkie filmy pod tym względem... hmm.. Scenariusza czepiać się nie można, mimo iż koraz kolejny porusza inwazje na USA - to jednak film oparty na kultowej bajce. Jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy maczali palce w tej produkcji. Prawdziwy majstersztyk. Dodatkowo nie można zapomnieć o przezabawnych akcjach, które jednak budują w nim świetny klimat. Aktorzy też dobrze obsadzeni i nie widzę żadnych zastrzeżeń (choć na początku myślałem że ten młody koleś nie będzie pasował). Produkcja S.Spielberg, reżyseria M. Bay... czego chcieć więcej... Ja jestem zachwycony i polecam gorąco (ofkors KINO!). Ode mnie zasłużone 5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocy.

Otóż poszukuje pewnego filmu katastroficznego. Jest on dość charakterystyczny ponieważ cały jest przedstawiony jako relacja reporterska na żywo z zbliżającego sie meteorytu w kierunku ziemi.

 

Ktoś wie jaki jest jego tytuł ?

 

Dzięki za pomoc :)

 

Najbardziej co kojaze to Dzien zaglady...

Orgiusz, niestety to nie ten film, tamten powstal wcześniej i cały przedstawiony jest jako relacja "TV NEWS" z studia wiadomości telewizyjnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocy.

Otóż poszukuje pewnego filmu katastroficznego. Jest on dość charakterystyczny ponieważ cały jest przedstawiony jako relacja reporterska na żywo z zbliżającego sie meteorytu w kierunku ziemi.

 

Ktoś wie jaki jest jego tytuł ?

 

Dzięki za pomoc :)

Without Warning (1994)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wild hogs 7/10 - bardzo poprawna komedyjka. Nie ma się co rozpisywać, ot lekki, łatwy i przyjemny film.

Wakacje Jasia Fasoli 5/10 - to juz nie to co kiedys :/ Film trwa 1,5h a pomysłów (i tak niezbyt świeżych) starcza na pol godziny.

Zodiak 8/10 - niby zero akcji ale mimo ze trwa ponad 2,5h to nie nudziłem się podczas seansu.

Ultimatum Bourne'a 8/10 - jesli komus podobały się poprzednie części to spodoba się i ta. Pościgi, superagenci, pościgi i jeszcze raz pościgi :)

 

Witam, potrzebuje pomocy.

Otóż poszukuje pewnego filmu katastroficznego. Jest on dość charakterystyczny ponieważ cały jest przedstawiony jako relacja reporterska na żywo z zbliżającego sie meteorytu w kierunku ziemi.

 

Ktoś wie jaki jest jego tytuł ?

Kojarzę ten film bardzo dobrze. Spadło kilka meteorytów i szybko się okazało ze to sprawka ufoludków (punkty upadków meteorytów tworzyły idealny trójkąt). Na koncu w ziemię uderza tysiące meteorytów. Chyba o to chodzi. Niestety tytułu nie pamiętam, choc usilnie próbuję sobie przypomnieć :) Wprawdzie był to film niskobudżetowy ale trzymał w napięciu.

edit: o własnie Borsuczy królu to ten film :)

Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bourne Ultimatum, The - Ostatnia trzecia część i chyba najlepsza. Co prawda na początku dosyć się wlecze ale później nieźle im to wyszło, skakanie po madryckich dachach domów, walka wręcz, akcje w NY (pościg)... do tego wyjaśnienie szpiegowskiej historii samego Bourne'a. Niezłe kino akcji. 4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reign Over Me - Mnie ten film jednak nie zachwycił, dosyć nużący raczej. Natomiast Sandler odegrał kapitalną rolę i hmm... zgodzę się w stu procentach ze zdaniem "Zamiast pokazywać ile zniszczono, ile strat poniósł naród, skupiono sie na jednostce, na jej świecie, który tamtego pamiętnego dnia przewrócił się do góry nogami". Od siebie dam ogólnie 3/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers - chcialem aby ten film okazal sie dobry, niesty nie udalo sie. Bylo tam tyle denerwujacych i żenujących elementów, ze po prostu nie moge go wyrzej ocenic jak 5/10. Tani kiczowaty patos wylewajacy sie z ekranu mnie po prostu wk....ał, albo ten robocik haker, wogole wywalibym go z filmu i jeszcze kilka denerwujacych momentow. Zmarnowalem 23 zl. W całym filmie najfajniejsza byla pierwsza akcja, jak ten robot zrobil wielka rozpierduche z bazy wojskowej. Pozniej te roboty, stracily jakby moc, dziwne. Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simpsons Movie, The - Fajnie było się znów pośmiać z Simpsonów, ale jednak wolę oglądać to w odcinkach. Nie wiem - dla mnie brakuje tego czegoś; zamiast tego komputerowe efekty (tła), komórki i Szwarceneger. Jakieś takie naciągane. 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimatum Bourne'a swietne kino, akcja wylewa sie litrami z ekranu, przy czym nie jest tak przesadzona jak momentami w Live Free or Die Hard. Szkoda tylko ze nie obejrzalem sobie drugi raz przed Ultimatum poprzednich czesci bo sporo rzeczy juz zapomnialem. Muzyka jest cudowna, swietnie budowala nastroj podczas poscigow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers - (...)Tani kiczowaty patos wylewajacy sie z ekranu mnie po prostu wk....ał, (...)

Czego się spodziewałeś, przeciez to film Michaela Bay'a :). Wszystkie jego filmy są pod wieloma względami takie same. Twierdza, Bad Boys, Wyspa i Transformers. Wszystkie je łączy efekciarstwo, gadulstwo głównych bohaterów potrafiące zanudzić (odpowiednio: Cage, Lawrence, Buscemi i ten młody koles z Transformers) no i ten patos.

Dlatego dla mnie Transformers to 6/10. Pierwsza godzina fajna. Pozniej coraz gorzej. Koncząc film byłem nim bardzo zmęczony, jakbym sam w walkach uczestniczył :damage_wall:

Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z transformersów.

Cóż mogę powiedzieć.... film przezajebisty w każdym calu, świetny humor, NIESAMOWITE efekty specjalne i akcja akcja akcja :)

Warto było czekać na ten hit.

 

A ludzi którzy narzekają na film troszkę nie rozumiem. Czego można było się spodziewać oprócz efektownej jatki?

 

 

Jak dla mnie 10/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimatum Bourne'a - 8,5/10 - dobrze czasami obejzec dobre kino akcji gdzie akcja jest choc odrobine realna a glowny bohater nie wlatuje helikopterem lub odrzutowcem do tunelu.POLECAM Zaryzykuje stwierdzenie ze to najlepsza czesc tej szpiegowskiej trylogii. Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt na zabijanie Nie pomógł nawet Morgan Freeman choc jak zwykle zagrał dobrze( swoją drogą 70 letni aktor i wciąż trzyma formę).

4/10, oglądnęło się ale nuuudyyy, fabuła dno. Akcja ciągle w tym samym miejscu, strasznie rozciągnięta i flegmatyczna.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo nietypową prośbę...czy mógłby ktoś podać listę 5-10 filmów gdzie jest dużo scen przemocy, agresji, "smutnych scen", gdzie występuje strach, rodzina itp. Generalnie filmy po których odechciewa się żyć :-P Byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieodwracalne (Irréversible)

Taksańska masakra piłą mechaniczną Początek

American Psycho

 

jak mi cos jeszcze przyjdzie do glowy to dopisze ;) a co do samych przemocy i agresji to polecam amerykanskie horrory (te nowsze) :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...