Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam bardzo nietypową prośbę...czy mógłby ktoś podać listę 5-10 filmów gdzie jest dużo scen przemocy, agresji, "smutnych scen", gdzie występuje strach, rodzina itp. Generalnie filmy po których odechciewa się żyć :-P Byłbym bardzo wdzięczny

nie ogladlaem ale podobno ichi the killer taki jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam do Was pytanie. Był ktoś już na Czarnej Dalii? Próbuje przekonać panne żebyśmy na Transformersy poszli, ale ona idzie w zaparte że chce Czarną Dalie zobaczyć. Ciekawy jest ten film? Czy może lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> poduszke do kina? Z góry zaznaczam że nie lubie kryminałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz ja po spotkaniu z Transformersami wybrałbym w ciemno Czarną Dalię, ale musisz sam siebie spytac czy lubisz tanie efekciarskie (dziecinne) kino, czy cos powazniejszego.

 

@ojejku, ja bym powiedział, ze Transformers to jakies auto w stylu Pimp My Ride:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz ja po spotkaniu z Transformersami wybrałbym w ciemno Czarną Dalię, ale musisz sam siebie spytac czy lubisz tanie efekciarskie (dziecinne) kino, czy cos powazniejszego.

 

@ojejku, ja bym powiedział, ze Transformers to jakies auto w stylu Pimp My Ride:)

Co jak co, ale na zaden inny film nie czekałem bardziej niż na Transformersy. Ja sie na tym wychowałem i tak czy inaczej na to pójde. Sam czy z nią to mam to gdzieś, ale iść musze. No czyli biore jasiek do kina i czas na drzemke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocean's 13 - 6,5/10 - dobre lekkie kino i plejada gwiazd ale nic nadzwyczajnego, jakis nudnawy ten przekret a i zwroty akcji nie zaskakuja i nie przekonuja. Dobra gra Clonneya jak i innych bohaterow z ktorych kazdy dostal swoje 5 minut w calej fabule. W sam raz na nudne popoludnie gdy Bourna, Transformersow czy Fructure mamy juz obejrzanych. Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Black Dahlia(Czarna Dalia) - powiem wprost, Brian De Palma sie nie popisał. Film wieje nudą od samego początku, są pewne próby dodania dynamizmu, ale ogólnie wszystko dzieje sie strasznie wolno. Dźwiękowiec natomiast odwalił kawał dobrej roboty, czuć klimat lat '40. Do tego wszystkiego moge dodać zaplątaną fabułe, w pewnym momencie sie zgybiłem kto, kogo, dlaczego i gdzie. Powiem tylko że koncówka zaskakuje. Jest zupełnie inaczej niż możnaby sie domyślać przez cały film. Choć jedno z zabójstw jest oczywiste kto go dokonał. Teraz coś niefajnego, otóż jak wspomniałem film wieje nudą, o mało nie przysnąłem na seansie o 18.15. Czuje że zmarnowałem siano idąc na ten film do kina... ale tak to jest jak sie dziewczyna uprze. Podsumowując 5+/10 za muzyke i zaskakującą końcówke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra czas na kilka podsumowań

 

The Simpsons - Dobzi starzy simpsonowie :) Kilka genialnych motywów jak i zkiepszczona fabuła ogółem 8/10

 

Transformers Wiadomo, świetne efekty, dobrze się ogląda jednak wkurzały mnie sceny "dramatyczne" takie jakby na siłe wstawione, i jeszcze jak ta Mikeala (czy jak jej tam) musiała w momencie gdzie każda sekunda się liczy powiedzieć Samowi tą kwestie.. ale ogólnie 9/10

 

Grindhouse: Death Proof Ten kto mówił, że Tarrantino się skończył musiał być wyjątkowym ignorantem :) Film wciąga i w jego drugiej połowie nie pozwala się nudzić :) Do tego kilka ciekawych scen, na których np. na filmie pokroju Piła ludzie zareagowaliby z obrzydzeniem, a tu na widok ów sceny wybuchł śmiech :) więc o czymś to świadczy i potwierdzam to co powiedzieli moi poprzednicy, ludzie rzeczywiście po filmie zostają w kinie :) 9+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie filmy to sie oglada wieczorem a nie w poludnie :wink2: w poludnie to sobie mozna obejrzec jasia fasole, ale jak kto woli :lol:

najpierw rozroznij poludnie od popoludnia a potem umieszczaj swoje wielewnoszace wywody...i nie czepiaj sie bo niezaleznie od pory dnia to przekaz chyba skumales :? .

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj post strasznie duzo wniosl do tematu. Jak juz jestes taki elo i pro to moglbys zwrocic uwage na emoty w moim poscie, mial byc zartobliwy ale widocznie urazilem twoja dume.

 

ps. dziekuje za zwrocenie uwagi na poludnie/popoludnie, caly czas zylem w nieswiadomosci :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='18 sie 2007, 00:46' post='2720006']

Witka.

 

Jestem świeżo po premierze The Transformers i jak nigdy nie wypowiadam się w tym topicu tak teraz muszę.

 

To jest KAWAŁ naprawdę świetnego kina! Film powala na kolana we wszystkich aspektach. Dobra gra aktorów, przyzwoicie stworzony scenariusz (jest kilka nie dopatrzeń ale ujdzie :P), humor no i efekty specjalne... hmm, mnie tu się kroi Oskar jak Polska długa i szeroka. Całe moje dzieciństwo to praktycznie bajki o Transformersach. Niektóre odcinki G1 widziałem co 15 razy (mam je nawet na dysku :P). Taka produkcja jak ten film spowodowały że cofnąłem się do czasów jak miałem 10 lat. Każdy kto interesuje się kinem powinien koniecznie obejrzeć ten film!

 

Ocena: 10/10

 

PS. Oskar będzie dla tego filmu jak nic!

 

PS2. Jak tylko film wyjdzie na Blue-Ray to kupuje!

 

@ paulo: przecież tak napisałem :P Tylko że 2x :P

Sory papa, only HDDVD B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman trailer http://www.youtube.com/watch?v=46V-6rZt_tk

 

Zastanawia mnie dlaczego taki mlody gowniarz dostal ta role <_< przeciez to jest smieszne, Agenta 47 powinien grac dojrzaly facet a nie jakis szczyl. Bardziej widzialbym w tej roli Jason'a Statham'a

 

wlasnie sprawdzilem ile ten Timothy Olyphant ma lat i jestem w :blink: urodzony w 1968, na trailerze wyglada jakby mial lekko ponad 20 :blink:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wiadomo, że Statham powinien dostać tą rolę. Nie wiem czym oni sie kierowali wybierając Olyphanta...

Dzisiaj przypomniałem sobie kilka filmów z Jasonem :D

Transporter 1 & 2, Crank - to sie nazywa kino akcji :D

Crank jest fenomenalny :) coś jak kill bill tylko, że parodiuje kino akcji :)

Naprawdę szybka, nie ustająca ani na sekundę akcja, wspaniałe sceny które zapadają w pamięć np. jak wstrzyknął sobie adrenalinę i wybiegł z windy ;)

Polecam każdemu, no chyba, że ktoś nie lubi kina akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wiadomo, że Statham powinien dostać tą rolę. Nie wiem czym oni sie kierowali wybierając Olyphanta...

Kasą. A niby czym innym... :?

 

Transformers.

Piękne efekty specjalne, świetna scena na początku filmu, gdy jeden transformers atakuje bazę (aż mi się Mech Commander przypomniał), akcja właściwie cały czas... Mimo to ten film oceniłbym maksymalnie na 8/10, choć bardziej skłaniam się ku ocenie 7/10.

Jeśli ktoś chce popatrzyć co można robić za pomocą komputerów i do tego jest fanem tgoż komiksu, to będzie się dobrze bawił. Mnie podobnie jak Kaeresa wkurza zrobienie z Transformerów filmu dla nastolatków i dzieci. Ten mały robocik jest najlepszym przykładem, że film jest dla dzieci. Tak samo było przecież w przypadku Phantom Menace czy to co zrobili Gimliemu we Władcy. Nie wiem po co te "śmieszne" scenki jak ukrywanie się Autobotów przed rodzicami Sama. Owszem nie wszystko było zrobione na siłę, ale kilka scen moglliby sobie odpuścić. Do tego film zmontowano za pomocą krótkich scen. przez co na ekranie widać głównie chaos.

 

Ogólnie masa efektów, nastoletniego humoru, śmiesznego patosu... Jako film akcji można... no warto obejrzeć. Ja osobiście lepiej bawiłem się podczas oglądania czwartej części Die Hard i właśnie ten film uważam za lepszy, mimo że jest sporo elementów, których nie da rady wykonać w real life.

 

Nie jestem fanem Transformersów. Mam raptem kilka komiksów, ale zawsze wolałem czytać o X-men czy Spidermana. Ba, Batman mi się bardziej podobał. Stąd może nie łapie tego klimatu.

 

PS. Jeśli mowa o Black Dahlii... Zagrajcie sobie lepiej w grę, a nie film oglądacie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

pain.exe, mi też się podobał Crank i ogólnie lubię Stathama, ale końcówka była przesadzona :lol:.

 

A teraz idę oglądać Spy Game bo jeszcze nie widziałem OoO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pain.exe, mi też się podobał Crank i ogólnie lubię Stathama, ale końcówka była przesadzona icon_lol.gif.

i o to właśnie chodziło ;)

 

Nie wiecie może kiedy na ekrany kin wchodzi "John Rambo" ? :D

Jeden z moich ulubionych filmów akcji z dzieciństwa, trailer wymiata heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No i obejrzałem Spy Game.

 

Świetne kino, uwielbiam takie filmy ale spodziewałem się zobaczyć tam więcej akcji. Nie że jest to minus, ale całkiem inaczej wyobrażałem sobie ten film. Nie będę go oceniać ale jest tak dobry jak słyszałem. Dinner out ;)

 

A teraz zabiorę się za Babel bo czeka już od dawna. Coś mnie wzięło na filmy z Bradem ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jednak Babel poczeka bo obejrzałem Ocean's Thirteen.

 

Wg. mnie słabszy od poprzedników, za szybko to wszystko się dzieje, jakby w przyśpieszonym tempie... do tego wydaje mi się że taki skok to nie jest bułka z masłem a tutaj proszę, właściwie bez żadnych problemów się obyło. Jakoś do mnie nie przemawia, męczyłem się podczas oglądania, w ciągu pierwszych 20 minut zbyt wiele się wydarzyło i zbyt pośpiesznie zostało to pokazane... tak mi się wydaje przynajmniej.

 

Ale na szczęście stara ekipa czyli Clooney, Pitt, Matt ;) podnosi ocenę filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...