Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zaskoczony jakie filmy do wyboru mamy w normalnych niekodowanych programach

TVP2 21:00 - Duch i Mrok - fajny filmik z Douglasem i Val Kilmerem

TVP1 00:05 (szkoda, ze tak pozno) - Ptasiek. Musze przedstawiac ? Genialny !

TVN 20:00 - Ptaszek na uwięzi z Mele Gibsonem

TV4 20:00 - Filadelfia - tego hitu nikomu nie trzeba polecac. Kto jeszcze nie widzial ma swietna okazje. Zasluzone oscary.

 

Ja jestem w szoku. Chyba wybieram Filadelfie (po raz 3 albo 4).

I raczej usne ale jeszcze sprobuje Ptaśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pitch Black - świetny film, Kroniki już niekoniecznie.

 

Obejrzałem jednak i Babel.

 

Litości, niektórzy stawiają go na równi z Crashem, a na mnie nie zrobił wrażenia.

Jakoś to wszystko nie chwyta za serce, smutniejsze już mi się wydają wiadomości w TV kiedy prezenter mówi o kolejnych ofiarach w Iraku, co to miało być w ogóle? Historia niesłyszącej daje rade jedynie, reszta to jakiś żart, że też Brad w tym zagrał.

 

Straciłem ponad dwie godziny, ehh będę musiał to sobie jutro odbić czymś lepszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz Wam się do czegoś przyznam :) Pierwszy raz w swoim życiu oglądałem Taxi Driver'a

 

I generalnie to BARDZO ale to BARDZO dobry film chociaż spodziewałem się czegoś innego :) Po cichu liczyłem, że De Niro w skutek jakiegoś szoku doznanego po makabrycznym przeżyciu zmieni się w zabójce, który będzie skracał życie wszystkim szumowinom w mieście. Strzelania i morderstw jednak było jak na lekarstwo. Chociaż może (na pewno) to i dobrze :) Bo zamiast filmu akcji mamy coś jakby dramat/thriller. 9/10 za to, że jednak bardzo podoba mi się De Niro w tej kreacji z irokezem na głowie i 38'ka wylatującą z rękawa :)

 

Zastanawiam się czy nie zaspojlerować tej wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, niektórzy stawiają go na równi z Crashem, a na mnie nie zrobił wrażenia.

Jakoś to wszystko nie chwyta za serce, smutniejsze już mi się wydają wiadomości w TV kiedy prezenter mówi o kolejnych ofiarach w Iraku, co to miało być w ogóle? Historia niesłyszącej daje rade jedynie, reszta to jakiś żart, że też Brad w tym zagrał.

 

Straciłem ponad dwie godziny, ehh będę musiał to sobie jutro odbić czymś lepszym.

Z pewnoscia porownujesz go z Crashem bo tak samo opowiadany.

Jedyne co Babel łączy z Crash to sposob opowiesci (tzn. ze wszystko ze soba na swiecie jest powiazane).

Ale w tym filmie trzeba wyczytac skad taki tytul i juz filmu nie porownasz z Crashem.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knocked Up (Wpadka) - Powiem tylko tylko, że dla mnie jedynym plusem jest fakt, że film ma charakter lekko edukujący "jak (nie) powinno się postępować w takich "wpadkach"". Reszta dno. 2/5

 

Polecam trailer http://tnij.org/rambo4 ;] ;] ;] ;] Mega Stallone daje rade ;s

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina.

 

Transformers - MASAKRA! Przez cały film wielkie oczy i szczęka w podłodze. No kosmos. Co akcja to lepsza. Zresztą wszystko juz zostało napisane, po co mam sie powtarzać. 10/10

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czemu jak zobaczyłem że Starscream odlatuje z Ziemi to pomyślałem że będzie druga część filmu? Co mnie boli to to, że Hod Rodowi zmienili imie na Bubblebee. Ironhide posysał, te akrobacje jakie odstawiał, poprostu Matrix sie chowa. I co najważniejsze, rozwaliła mnie zabawa w chowanego przed rodzicami w domu Sama, szczególnie jak ojciec wyjrzał za Okno. Jeden w ganku, kolejny na dachu, jeszcze inny za ścianą. Wypas.

 

EDIT Dobra jest, moja wtopa. Rzeczywiście wśród Autobotów w kreskówce był i BubbleBee i Hot Rod.

 

Jak mi sie coś przypomni to dopisze, narazie musze ochłonąć.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo będzie [;

On May 30, 2007, DreamWorks greenlit two sequels to Transformers. Shia LaBeouf, Megan Fox and Peter Cullen are signed on to return. Producer Tom DeSanto has envisioned a storyline introducing the Dinobots, Constructicons, and Soundwave.Writers Roberto Orci and Alex Kurtzman may not return, as "the next Star Trek is taking up most of their time." Michael Bay has not signed on, "trying to keep some leverage for the negotiations," but already has ideas, including an aircraft carrier character. The producers expect that with a bigger budget and the special effects worked out, the Transformers will have a larger role.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iluzjonista - Mam problem z ocenieniem tego filmu. Niby super wszystko hiper, koncowka wymiata ale kurcze po co tak ewidentnie wszystko pokazywac widzowi. Nie chodzi mi o tricki bo te akurat byly wyje**** w kosmos (Prestiz sie chowa) ale widzowi wpycha sie w oczy rozwiazania.

Dlaczego rezyser nie zostawil nutki niepewnosci ?

Aaa juz wiem bo to amerykanskie zakonczenie. Gdybysmy sobie koncowke musieli sami dopowiedziec to film bylby niesamowity.

Stawiam go na rowni z Prestiżem ale to filmy zupelnie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norbit - Czy ja wiem ? Ze dwa razy sie zasmialem. Trudno az uwierzyc, ze Murphy gra ta wielka babe no ale juz kilka razy pokazywali, ze w charakteryzacji amerykanie sa najlepsi.

 

Music and Lyrics (Prosto w serce) - Hugh Grant i Drew Barrymore. Typowy romans amerykanski. Juz takie widziales 100x. Jezeli poprzednie Ci sie podobaly to ten tez i mozna z dziewczyna spokojnie obejrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W pogoni za szczęściem" - Will Smith zagrał świetnie, naprawdę warto obejżeć 9/10

 

"Shooter" - dobry film choć czasem przesadzony 8/10

 

"Disturbia" - ni to thriller ni komedia - 6/10

 

"Ocean's 12" - chyba najsłabsza część serii - 7/10

 

"Ocean's 13 - 9/10

 

"Premonition(Przeczucie)" - 8/10

 

"Evan Almighty (Evan wszechmogący)" - jak na komedie :D - 8/10

 

"Redline" - fajne laski i bryczki nic po za tym - 5/10

 

"Norbit" - nudy, nudy, nudy - 3/10

 

"Ladder 49" - strażacy ile to już filmów było o ich przygodach:D,ale film całkiem ciekawy - 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fracture (Słaby punkt) - Anthony Hopkins i Ryan Gosling. Wiekszej rekomendacji chyba nie trzeba. Hopkins wiele nawet zmieniac nie musial po swojej roli Lectera bo w tym filmie rowniez jest obdarzonym ponadprzecietna inteligencja czlowiekiem. Zdradzac nic nie bede ale stare pokolenie vs młode. W tym filmie az piszczy ekran od tego pojedynku.

Swietne kryminalne kino.

Przy okazji ogladania tego filmu przypomniala mi sie recenzja Tramsformers w programie Kinomaniak. Otoz byl wlasnie oceniany z dwoma innymi filmami i miedzy nimi byl Fracture.

W tymze odcinku Kinomaniaka Transformers dostal 4/10 i to w wiekszosci za efekty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co innego mial dostac??

 

Film okraszony wielka iloscia efektow, ale co z tego??

Na poczatku jeden robot zamiata cala baze wojskowa a po kilku minutach wszystkie traca swojego mega powera??

 

Jezeli chodzi o Evana wszechmogacego to dla mnie nudy, nudy, nudy 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ogladania tego filmu przypomniala mi sie recenzja Tramsformers w programie Kinomaniak. Otoz byl wlasnie oceniany z dwoma innymi filmami i miedzy nimi byl Fracture.

W tymze odcinku Kinomaniaka Transformers dostal 4/10 i to w wiekszosci za efekty :)

Tego filmu nie da się tak do końca dobrze ocenić. Bo jeżeli chciałbyś patrzeć na wszystkie elementy jakie powinien mieć dobry film to 4/10 dla Transformerów to troche za dużo.

 

Moim zdaniem Transformery to znakomite kino akcji i chyba tylko za to moża ten film ocenić.

 

Jezeli chodzi o Evana wszechmogacego to dla mnie nudy, nudy, nudy 4/10

Ktoś próbował na siłe zrobić równie dobry film jak Bruce Wszech... ale się niestety nie udało. Ten film się nadaje jako kino familijne w niedziele na kanale Polsat B-)

 

The Simpsons Movie - zajefajna bajeczka, potrafi poprawić humor. "Spider-pig" :D

 

Redline - bez komentarza... 1/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

transformers - tylko efekty 6/10

music & lyrics- swietna komedia romantyczna na wieczor z laska 10/10 (dobra muzyka, swietni aktorzy i mega humor)

die hard 4.0 - no postarali sie chociaz jest pare przegiec 8/10

i think i love my wife - chris rock, fajne przemyslenia i zaskakujaca koncowka 9/10

wakacje jasia fasoli - nuuuudaaaa 1/10

the last mimzy - miazga 10/10

vacancy - zieeef 2/10

stomp the yard - dla ludzi lubiacych czarne klimaty (kramping, stepping itp.) + megane good ;] 8/10

 

w kolejce do ogladniecia: fracture, i could never be your woman, spiderman 3.

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers - tylko dla fanow, jak zreszta wiekszosc filmow zrealizowanych na podstawie komixow/seriali rysunkowych. Dla mnie 8/10

Next - swietny film, Nicolas Cage jak zwykle sprawdzil sie swietnie w swojej roli. 9/10

Number 23 - film zaskakujacy i nietypowy, Jim Carrey nie zawiodl. 7/10

88 Minutes - ciekawa intryga, Al Pacino na czele stawki, trzyma w napieciu. 8/10

300 - dla mnie film przeswietny, jako ze jestem fanem tego gatunku i tychze czasow. 9/10

Evan Almighty - totalna porazka, ziewajaco, Bruce Almighty po stokroc lepszy. Tylko 3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arytmetyka Diabła - świetny film o obozie koncentracyjnym. Fantastyczna rola Kirsten Dunst. Jeśli ktoś lubi takie filmy to jest to pozycja obowiązkowa. Daje to do myślenia i pokazuje jakie mamy szczęście że urodziliśmy się dzisiaj, a nie 68 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iluzjonista - naprawdę wciąga:D, świetne aktorstwo i do końca nie wiadomo o co chodzi 9/10

 

NEXT - miodność:D, świetny film, jak zwykle genialny Nicolas Cage zresztą mój ulubiony i urocza aktorka Jessica Biel, końcówka zaskakująca :D - 9,5/10 minus 0,5 za niektóre efekty no i mógłby być troszke dłuższy, ale ogólnie to to co tygryski lubią najbardziej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arytmetyka Diabła - świetny film o obozie koncentracyjnym. Fantastyczna rola Kirsten Dunst. Jeśli ktoś lubi takie filmy to jest to pozycja obowiązkowa. Daje to do myślenia i pokazuje jakie mamy szczęście że urodziliśmy się dzisiaj, a nie 68 lat temu.

 

Bardzo uproszczona i lekka jest ta "arytmetyka", ale i tak niezła jak na film pouczająco-edukacyjny z morałem dla amerykanów (tych mniej rozgarniętych). Kto widział trochę filmów (nie tylko fabularnych lecz także archiwalnych), przeczytał parę książek i jest w temacie, tego film nie powinien szczególnie zachwycić ani tym bardziej zszokować.

 

 

Plane Dead - :lol: :lol: :lol: w sam raz jak się kilka piw wypije ;)

Polecam dla fanów gatunku, niektóre sceny kojarzą się z resident evil, ogólnie całkiem dobrze zrobiona komedia gore ;) i do tego fajne stewardesy się szwendają po tym samolocie ;)

 

Next - cieniutko, ciężko się to ogląda bo Cage ma talent, ale marnuje się w takich produkcjach i traci renomę przez to; zakończenie do bani, nawet po takim słabym filmie miałem nadzieję, że zostanę chociaż trochę "zaskoczony".

 

28 tygodni później - kolejny film o żywych trupach (wiem, że to nie zombie), troszkę ambitniejszy niż plane dead ;) całkiem miły klimacik się tworzy na początku, ale później dobijają mnie błędy w scenariuszu i w miarę jak akcja sie rozkręca film coraz bardziej irytuje. Kilka nowych pomysłów, niezłe zdjęcia ale to nic nowego. Obejrzeć można jak sie nie ma nic lepszego.

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie zastanawial nad 7 krasnoludkow - historia jeszcze prawdziwsza to niech nie marnuje czasu ani pieniedzy - dno, wodorosty i 5 metrow mulu. I pisze to mimo ogladania go po spozyciu ;)

A teraz poprosze z powrotem moje dwie godziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evan wszechmogący - 3/10 i zastanawiam się czy nie za dużo :|...po co to było kręcić ?...a tak zapomniałem, że kasę trzeba za coś zedrzeć...

 

Transformers - jak każdy film Michasia Bay'a - masa efektów, szybkie i głośne...i w tej kategorii 8+/10 bo dawno mi się tak dobrze filmu akcji nie oglądało...

 

Czas na Ultimatum Bourne'a...dobrze, że różni się dość mocno od książki, nie narobią mi tyle spoilerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie zastanawial nad 7 krasnoludkow - historia jeszcze prawdziwsza to niech nie marnuje czasu ani pieniedzy - dno, wodorosty i 5 metrow mulu. I pisze to mimo ogladania go po spozyciu ;)

A teraz poprosze z powrotem moje dwie godziny...

Po pierwszej czesci tego chlamu - ktora kiedys widzialem na canale+ - nie mialem ochoty ogladac kolejnej czesci tego chlamu :P Lepiej po spozyciu, bo byc moze bez spozycia jeszcze by Ci jakis uraz zostal po ogladaniu wodorostow i innych ciekawych elementow podwodnej flory :wink: Po swoje dwie godziny zglos sie do polskiego dystrybutora filmu, pewnie nie bedziesz sam :)

 

Evan wszechmogący - 3/10 i zastanawiam się czy nie za dużo :|...po co to było kręcić ?...a tak zapomniałem, że kasę trzeba za coś zedrzeć...

 

Transformers - jak każdy film Michasia Bay'a - masa efektów, szybkie i głośne...i w tej kategorii 8+/10 bo dawno mi się tak dobrze filmu akcji nie oglądało...

 

Czas na Ultimatum Bourne'a...dobrze, że różni się dość mocno od książki, nie narobią mi tyle spoilerów...

Evan Almighty to jeden z najbardziej dennych filmow, jakie w zyciu wpadly przed moje oczy...

 

Transformers - jak dla mnie ten film, to cudenko, jeden z najlepszych efekciarsko filmow, ktory ogladne sobie jeszcze raz, a moze i nawet dwa, gdy najdzie mnie ochota :)

 

Co do Ultimatum Bourne'a, to czekam na ten film z utesknieniem, po poprzednich dwoch czesciach wiem, ze sie nie zawiode... Trailer fajny, bedzie goraco :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...