Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Green Street Hooligans

Dosyc dlugo przymierzalem sie do tego filmu, ale dopiero ostatnio znalazlem w dobrej jakosci. Bez owijania w bawełna napisze ze nie spodziwalem sie az tak zajebistej produkcji! Jeden z najlepszych filmow jakie ostatnio widzialem, jeden z dwoch ktory mnie w zyciu wzruszyl. Poprostu genialny. Pokazuje czym jest przyjazn i braterstwo, Ci kibole moga byc postrzegani jako wspolczesni rycerze, walczacy o swoj honor. Nabralem dla nich szacuknu. Pan Frodo udowodnił ze potrafi byc kims innym niz wlasnie Frodem, poniewaz nie mialem zbyt duzo okazji by go ogladac. Swietna muzyka i gra kamery. teraz jeszcze przypomne sobie Fight Club'a i mozecie zaczac sie bac ;)

I'm forever blowing bubbles,

Pretty bubbles in the air...

9.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blood Diamond - Dobry Film 8/10 jak nic.

 

 

W Afryce wciąż jest 200 tysięcy dzieci-żołnierzy

:-|

 

 

 

// Zaraz zabieram sie za Green Street Hooligans, nie poszedlem na impreze (mecz itp..), wiec zrobilem sobie wieczor filmowy :P

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1408 - dobry film, reżyser w ciekawy sposób przelał na ekran lęki głównego bohatera.

Minus za to, że w wielu miejscach mocno odbiega od książki.

Polecam.

a slyszeliscie ze sa dwie wersje zakonczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... Ja oglądałem to gorsze ;) czyli lepsze w sumie, bo gdybym obejrzał go pierwszy raz z tym happy endem to na koniec seansu zwróciłbym zawartość żołądka na podłogę.

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Street Hooligans - ogladalem to chyba z dwa lata temu, dosc krotko po Football Factory i to drugie jednak o wiele lepsze. Frodo nie pasuje do takiego filmu tak jak Danny Dyer. Ale film obejrzec mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1408 - kolejny pseudo horror, oklepane wstawki mające wystraszyć widza. IMHO szkoda czasu na ten film. Z pewnością nie jest do film wybityny, bardzo dobry - dla mnie tylko poprawny = jakich wiele. Lepiej te 2 godziny poświęcić na lepienie bałwana B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rescue Dawn - Film zdecydowanie ma swój klimat, nakręcony został w sposób jakby się to odbyło w latach 80tych, co imo na początku lekko drażni ale później jest na prawdę extra. Świetny dramat wojenny; super rola Ch.Bale'a - wielki rispekt za podjęcie się zagrania w tym filmie. Czasami odnosi się wrażenie, że film jest niedopracowany, brakuje czegoś, ale dramatyzm górą! ;o Ode mnie -4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stardust (Gwiezdny Pył) - tak przysypiałem przysypiałem aż w końcu usnąłem i to bynajmniej nie ze zmęczenia.

Kiepski, nie wciągający zupełnie. To z przygodowych już lepsze są i tak kiepskie Piraci z Karaibów - każda część.

5/10

 

Harry Potter and the Order of the Phoenix (Harry Potter i Zakon Feniksa) - Wam widzę, że się nie podobał. W sumie nie lepszy od Więźnia Azkabanu ale myślę, że zaczyna się coraz mroczniej i gdyby wyjąć kilka głupich scen (np. z olbrzymem) to całkiem udana część - 7/10

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1408 - dobry film, reżyser w ciekawy sposób przelał na ekran lęki głównego bohatera.

Minus za to, że w wielu miejscach mocno odbiega od książki.

Polecam.

no sorry, ale zeby z 30 stronicowego opowiadania w ktorym polowa tekstu to jeden dialog, zrobic pelnometrazowy film trzeba chyba troche "odejsc od oryginalu"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Football Factory

Mimo wielu pochlebnych ocen i opinii ze ten film jest lepszy od Green Street Hooligans, nie moge sie z nimi zgodzic. Jak dla mnie to wlasnie ta druga bije FF na glowe. Jest poprostu plytki, a to co widzimy przez wiekszosc czasu jest wciaganiem białego. Nawet same bijatyki jakies tkaie slabsze, mniej klimatyczne, podobnie jak gra aktorska i muzyka.

6/10

 

Sympathy for Lady Vengeance

Kolejna czesc z trylogii Zemsty, ktora udalo mi sie obejrzec. Spodziewalem sie czegos na miare Oldboy'a, jednak rozumie ze ciezko zrobic rownie dobry film ;) Brakuje w nim emocji, tej prawdziwej i dzikiej checi zemsty. Najlepsza czesc filmu zaczyna sie mniej wiecej w jego 3/4 dlugosci, podczas walnego zebrania w szkole. Mozna tam zaobserwowac prawdziwa nature ludzi i... ich materializm. Tak czy inaczej warto obejrzec.

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 3 (?) Zagłada

Nie miałem co dorzucić, by zapełnić płytkę DVD więc padło na ten film - w końcu obejrzałem poprzednie części, jest to też gra komputerowa ... na dodatek wstawki reklamowe w TV całkiem fajne ...

Moim zdaniem, nie jest źle - można obejrzeć jeśli oglądało się poprzednie części. Niestety film kończy się tak, ze sugeruje część następną ... ciekawe jak długo będzie się ciągną - Die Hard jest już 4 część ...

Ocena: 5/10

 

Teraz myślę nad Hitmanem ... ale z trailerów wynika, że zrobili z tego młóckę/sieczkę, a przecież esencją tej gry było silent assassin ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shoot Em Up - 8/10 (w kategorii 10/10) Bardziej dowcipny niz Die Hard, bardziej napakowany akcją niz Bourne. Sensacja w pigulce. Nasunelo mi sie skojarzenie z Running Scared, z tym ze Shoot Em Up jest o wiele lzejszy.. no i z przymrozeniem oka. Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman - już po trailerze było widać, że film nie jest taki jak powinien. Z kultową grą nie ma niestety za dużo wspólnego. W sumie, gdyby nosił inny tytuł to byłby nawet znośny film akcji, ale Hitman zobowiązuje do czegoś więcej i tutaj tego zabrakło. Poza tym jest krótki a więc nie ma co liczyć na duży epizod z życia agenta 47. Robią z niego bez sensu Bonda podczas gdy w scenariuszach gier jest ogromny potencjał do wykorzystania. 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...