Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że będzie się dobrze bawić:)

 

Ostatnio oglądałem shreka 3 i się aż tak bardzo nie zawiodłem. Pierwsza cześć przygód wielkiego, śmierdzącego i nieprzyjaznego ogra była najlepsza. Coś nowego, innego oraz ciekawego. Druga część była fajna. Mimo wszystko czas poświęcony na ostatnio wyreżyserowaną wersję minął mi bardzo dobrze:)

 

2+/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shoot Em Up - Kupa i nic wiecej. Jak dla mnie to strata czasu. Idiotyczne strzelaniny, glupia fabula (no po czesci to film sensacyjny wiec w szczegoly sie nie bede zaglebial) i do tego rambo z marchewka w gebie, ktora od czasu do czasu pojawia sie w jego rekach i robi za zabojcza bron. Jesli ktos lapal sie za glowe przy ogladaniu akcji w die hard or live free to tutaj bedzie wyl ze smiechu. W pewnym momencie zli goscie swoja liczebnoscia przebili "agentow Smith'ow" z Matrixa :lol: Kupa akcji podana w malo smacznym stylu..bleee. Kompletnie nic mi sie nie podobalo w tym filmie... Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Man From Earth - rozkładajac budzet filmu wygladalby nastepujaco:

-20% - aktorzy

-79% scenariusz i 1% reszta :D

pomimo mniej znanych aktorow ktorzy z reszta wedlug mnie sietnie zostali dopasowani do roli. Postacie są silnie zróżnicowane co wpływa na dialogi ktore sa praktycznie calym filmem.

dawno nie widzialem produkcji gdzie 1 mala chatka, kanapa i rozbudowany scenariusz tak potrafil zaciekawic.

 

The Man From Earth - 9++/10

UWAGA --> !!! FILM NIE DLA DZIECI NEO !! juz widze te komentarze ze nudy itd...

Edytowane przez johnny00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA --> !!! FILM NIE DLA DZIECI NEO !! juz widze te komentarze ze nudy itd...

Ehh no to pokazales styl i klase tym tekstem, czemu akurat dzieci neo maja przyjsc prosto do tego tematu i narzekac wlasnie na ten film ? Poza tym z gory zalozyles ze wszyscy ktorzy uznaja ten film za nudny i nieciekawy sa dziecmi neo ... zastanow sie co piszesz czlowieku :|

 

Film ciekawy ale "roznorodna" sceneria zabija :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Ganster - jeden z najlepszych filmów gangsterskich jakie widziałem. Nie będę się rozpisywał o roli Denzela Washingtona czy o fabule. To trzeba zobaczyć!

Oj tak, film naprawde swietny. Mimo iz na ekranie nie uswiadczymy wielu spektakularnych strzelanin to przez bite 2,5godziny nie mozna sie nudzic. Zdecydowanie polecam ;)

 

The Man From Earth - rozkładajac budzet filmu wygladalby nastepujaco:

-20% - aktorzy

-79% scenariusz i 1% reszta :D

pomimo mniej znanych aktorow ktorzy z reszta wedlug mnie sietnie zostali dopasowani do roli. Postacie są silnie zróżnicowane co wpływa na dialogi ktore sa praktycznie calym filmem.

dawno nie widzialem produkcji gdzie 1 mala chatka, kanapa i rozbudowany scenariusz tak potrafil zaciekawic.....

A ogladales Phone Booth ? B-) Tam akcja toczyla sie praktycznie tylko w obrebie tytulowej budki telefonicznej, a thriller byl z tego konkretny.

 

ps. Na horyzoncie pojawil sie nowy horror, The Mist. Oceny na imbd wygladaja zachecajaco. Moze wkoncu cos dobrego (jesli chodzi horrory).

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie kiedys trailer tego widzialem ale samgo filmu juz nie.

No ale w The Man From Earth watek religijny to juz wgniutl mnie w zemie :P

 

heh.. masz te same sluchawki co ja :D moze dlatego podobny gust w filmach

 

a nie dla dzieci neo bo zanim doszedlem czy warto ogladac film naczytalem sie komentarzy ze nudny i nic sie nie dzieje.. no coz sa i ludzie ludzie ktorzy lubia bardziej filmy typu die extremely hard :P

a dzieci neo poniewaz kojazy mi sie juz to ze stereotypem czlowieka.. cos na wzor trola forumowego :D

Edytowane przez johnny00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na horyzoncie pojawil sie nowy horror, The Mist. Oceny na imbd wygladaja zachecajaco. Moze wkoncu cos dobrego (jesli chodzi horrory).

Czytalem to opowiadanie ( 150stron by stephen king ) była w zbiorze opowiadań i miało byc to najlepsze opowiadanie z calego zbioru ( tak mowili w internecie ) a było chyba najgorszym !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beowulf - NIE polecam, nuda wieje od poczatku filmu, przespalem ponad polowe, znajomy obudzil mnie gdy ludzie juz wychodzili. Scenariusz bardzo slaby, zero akcji - nuda.

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beowulf - NIE polecam, nuda wieje od poczatku filmu, przespalem ponad polowe, znajomy obudzil mnie gdy ludzie juz wychodzili. Scenariusz bardzo slaby, zero akcji - nuda.

Przespałeś ponad połowę filmu, a mimo to uważasz scenariusz za bardzo słaby, a akcji podobno nie ma. Wiesz, Twoja opinia jest śmieszna, bez względu na to, czy film jest dobry czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Man From Earth - PIĘKNY FILM! Z całą pewnością mogę powiedzieć że to jeden z tych filmów, które można oglądać co 5 lat i zawsze będą tak samo genialne. Polecam każdemu, jeśli wyjdzie u nas na DVD to od razu kupuje i zajmie on honorowe miejsce na półce :)

 

10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snatch

Świetny sensacyjno-komediowy filmik. Niezle akcje, ogólne zakręcenie i zajebisci aktorzy. Czego chciec wiecej od takeij produkcji? Hmmm zabraklo jedynie jakiejs sexi panienki do pelnego kompletu ;) Polecam.

8.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snatch

Świetny sensacyjno-komediowy filmik. Niezle akcje, ogólne zakręcenie i zajebisci aktorzy. Czego chciec wiecej od takeij produkcji? Hmmm zabraklo jedynie jakiejs sexi panienki do pelnego kompletu ;) Polecam.

8.5/10

To obejrzyj sobie jeszcze Lock, Stock and Two Smoking Barrels , tez powninien ci sie spodobac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej może mi ktoś powiedzieć jak to jest z projekcją 3d kiedy nosi się okulary? Czy dla ludzi z wadą wzroku oni mają jakieś inne okulary, w stylu gogli narciarskich? :lol: . Czy po prostu trzeba sobie radzić zakładając jedne okulary na drugie?:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman - według mnie całkiem niezły. Chociaż nie jest to wprost przeniesienie przygód z cyklu zakradnij się i zwiej, to film moim zdaniem nic na tym nie traci oraz co ważniejsze unika nudy. Fani gry znajdą wiele smaczków wyjętych wprost z gry. Moja ocena: 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespałeś ponad połowę filmu, a mimo to uważasz scenariusz za bardzo słaby, a akcji podobno nie ma. Wiesz, Twoja opinia jest śmieszna, bez względu na to, czy film jest dobry czy nie.

Ehmm, zlapales mnie na moim bledzie. Przesadzilem nie pol filmu bo jak biegla akcja wiem dobrze itp. dlatego moge stwierdzic ze film jest slaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1408 - 7/10

 

całkiem fajny film . taki lajtowy . bylo kilka fajnych scen ktore mnie zaskoczyly ;) pod koniec robi sie przynudnawo .'

 

film - mozna obejrzec

 

 

 

 

Fracture - 9-/10

 

naprawde swietny film , fajna rozkmina ;D cały czas trzymający w napięciu ;D

 

POLECAM !.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

btw. mialem jechac na pszczoly z klasa . na co odpowiedzielismy brechtem i kolega stwierdzilz e nie jedziemy bo tam za duzo

 

cytuje ,,bzykania" :lol: :lol:

Edytowane przez #matthew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1408 - jestem świeżo po seansie w kinie i... no mam mieszane uczucia. Z jednej strony film był jakosciowo lepszy od Klątwy 2 czy Posłańców, ale z drugiej troche powiewał nudą, szczególnie początek. Tak lansowany Samuel L. Jackson zagrał w całych dwóch scenach :lol: . Natomiast bardzo mi sie podobała gra głównego bohatera, super oddane stany psychiczne i strach. Lubie takie filmy, to nie kolejny horro z serii "coś wyskakuje zza roku, widz ma sie przestraszyć". Tutaj sam pokój buduje grozę i napięcie. Nad samą końcówką filmu

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nagranie z dyktafonu
musiałem sie chwile zastanowić co dokładnie oznacza. Film oceniam pozytywnie, mimo tego zawiewania nudą na początku to IMO najlepszy horror tego roku. 7+/10

 

 

Teraz czekam na I am Legend bo trailer mnie zaciekawił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1408

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...