Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moja SUBIEKTYWNA opinia, więc nie wiem o czym rozmawiamy. A widziałem kilka z lepszych: Zielona Mila, Desperacja(polecam),1408 i tyle w tej chwili wymienić mogę ;)

 

PS. I jeszcze Skazani na Skawshank, który ma coś związenego z twórczością Króla ;)

Edytowane przez ddmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moja SUBIEKTYWNA opinia, więc nie wiem o czym rozmawiamy. A widziałem kilka z lepszych: Zielona Mila, Desperacja(polecam),1408 i tyle w tej chwili wymienić mogę

Dlatego napisalem, ze zadko kiedy komentuje, ale to nie jest nawet 30 procent z tego co wyszlo na podstawie, czy przy udziale Kinga. Obejrzyj Sleepwalkers, a szybko zmienisz zdanie o mgle :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII - Advent Children - wszystko, czego nie lubię w japońskich kreskówkach: miecze większe od postaci, walki wyglądające jak screenshoty z głupawych młockarni na konsole, denerwująca kreska, gargantuicznie wielkie oczy, sens ukryty tak głęboko, że sami autorzy nie wiedzą, gdzież on. Być może ma to potencjał. Być może nawet jakiś sens. Nie dotrwałem jednak do końca, więc nie wiem. Stąd też brak oceny.

 

Vexille - wszystko, co lubię w japońskich kreskówkach: spójna i sprawnie opowiedziana historyjka, bohaterowie dający się odróżnić nie tylko po fryzurkach, akcje typu walka, pościg czy co tam nie przyprawiają sposobem prezentacji o epilepsję i chorobę lokomocyjną, a Japończycy mają mniejsze oczy niż Amerykanie (poważnie). Rzecz doprawiona klimatem o smaku "Ducha w skorupce". Jedynki. Zacne, zacne. 7/10

 

 

Jeśli nawet widziałem jakieś ekranizacje Kinga, to i tak nie pamiętam jakie (nigdy nie pamiętam tytułów, kumple mi podpowiadają), więc dla mnie "Mist" było jak najbardziej jadalne :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII - Advent Children jak dla mnie 4/10 , a 4 tylko za dobrą jakość renderów... Film od strony fabularnej tragiczny Final Fantasy: The Spirits Within bije go na głowę...

 

z ostatnio oglądanych anime mogę polecić Appleseed i Appleseed: Ex Machina(w kontynuacji, więcej akcji niż fabuły, ale i tak bardzo przyjemnie się oglądało), które moim zdaniem dużo lepiej trzymało w siedzeniu niż Vexille...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie pisalem, co nie znaczy ze nie ogladam filmow. Poprostu brakuje mi weny...

Jestem swiezo po obejrzeniu Rec - swietny horrorek hiszpanskiej roboty, majacy w sobie conieco z blair witch project oraz japonskich straszaczy. Momentami potrafi czlowiekiem niezle zatrzasc. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to dziewcze nie może zobaczyć mocnego kina ? :lol2: wg mnie więcej przy takim rozrywki niż zanudzać ja i siebie mdłymi filmami o miłości

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cloverfield - 6.5/10 - bardzo ciekawy, dobra rozrywka, nie nudzilem sie, niemniej film stal sie swoja wlasna ofiara poniewaz balonik ktory byl dmuchany przed premiera czyli cala otoczka, tajemnica, klimat itd. pekl w momencie ogladania.Film po prostu nie sprostal oczekiwaniom -do tego razacy na kazdym kroku product placement -grrrr.Mimo wszystko polecam bo zawsze to troche inny od wszystkich film. Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Flock - 6,5/10 "zmarnowany potencjal" a szkoda bo film mogl byc na miare Siedem-zreszta duzo tu podobienstw. Rezyser za wczesnie odkrywa karty i nie dba o klimat filmu.Do tego beznadziejnie obsadzona rola zenska. warto jednak obejzec bo ostatnio ciezko o dobre pozycje. Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transporter - właśnie leci na Polsacie. Przyznam się drugi raz przymierzyłem się do tego filmu i drugi raz nie wytrwałem do końca. Nie polecam film nudny i głupi.

Film świetny i przynajmniej nowy pomysł na film akcji.

Fajne sceny walk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Step up 2- The Streets - gdyby nie taniec to lipa straszna. Teraz na topie w polsce jest You can dance więc fajnie się oglądało te kocie ruchy. Ale gra aktorska, reżyseria, akcja, temat, niespójność akcji to PORAżKA !!! - 4/10 (3 punkty za świetne tańce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z koncertu U2 3D w IMAX'ie, ja pierdziu, rewelacja, bajka, coś pięknego, nie jestem fanem tego zespołu, ale podobało mi się niesamowicie, co za dźwięk, co za głos, no kosmos, sprawiło mi to więcej radości niż jakieś trójwymiarowe NASCAR'y i inne dinozaury, dla fanów OBOWIĄZKOWĄ POZYCJA !

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgła - wszystkim tym ktorym sie nie spodobal, polecam przeczytac http://www.filmweb.pl/topic/811698/Uwaga%2...iler+!.html

Jest tam kilka faktów, które zabijają teorię tego kolesia.

 

- nogi bez tułowia, które są wciągane a nikt na to nie patrzy. Mnie to wystarczy aby tą teorie obalić.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Into the Wild - długi i nudny film o szczeniaku, stereotypowym, naiwnym do bólu Amerykaninie, który nie mając problemów w życiu postanowił je sobie znaleźć. Zapowiadało się ciekawie, byłem bardzo rozczarowany. Szkoda marnować ponad dwie godziny 4.0/10

 

The Orphanage - świetnie zrealizowany europejski horror. Przeciętna amerykańska produkcja nie dorasta do pięt. Jeden z niewielu, na którym autentycznie się bałem. Smaczku dodaje jeszcze fakt seplenienia po hiszpańsku ;-) Gorąco polecam 8.5/10

 

Bourne Ultimatum - dokładnie to, czego oczekujesz. Solidne kino, bez fajerwerków czy mistrzowskiej gry aktorskiej. Ciekawy wypełniacz dziury czasowej między kolacją a przytulaniem. 6.5/10

 

The Colour Of Magic - sam w sobie nieco przydługawy, ale jest rewelacyjną ilustracją do książek, które lubię. Z tego powodu dam 9.0/10

Edytowane przez grogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...