Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

czemu ten punisher wyglada jak ruski gangster? :/ gdyby ten film byl robiony w stylu np. runnig scared to moglby byc niezly umilacz czasu, ale tutaj oczywiscie musi byc jakis zly pan probujacy zniszczyc swiat :/ a zwisania z zyrandolu to juz nie skomentuje... Od razu mi sie boondock saints przypomnialo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już wiem, czego nie będę oglądał. Znowu debilne tratatatata bez kropelki krwi i "źli" mają złe spojrzenie tzn. zeza- całą brygada strzela i nikt nie trafia ( ew. w kolegów) :(

 

Poza tym poprzedni Punisher po odpowiednim podejściu wydaje się całkiem niezły, tak na 6/10, choć za pierwszym razem dawałem góra 4/10 ;)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He was a quiet man - trochę z komedii romantycznej, trochę z thrillera psychologicznego, trochę stylu sam-twórca-nie-wie-o-co-kaman. Byłoby nawet strawne, gdyby nie zakończenie kompletnie bez pomysłu. Półtora biustu (w tym jeden nader zacny), bobrów brak. 5/10

 

Black water - jak za pomocą pięciu aktorów, gumowego krokodyla, dokumentalnych zdjęć krokodyla i pleneru na moczarach nakręcić kawałek psychologicznego kina. Nie najgorsze, duży minus za szpetne aktorki, plus za mało widoczną gumowatość krokodyla. Potrafi ścisnąć to i owo. Nie krokodyl, tylko film. 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In Bruges - powiem szczerze, że na początku jakoś mi się dłużył, ale w połowie przyspiesza. Świetna fabuła, dobry Farrell (chociaż generalnie za nim nie przepadam), genialna muzyka i piękna sceneria. Dochodzi do tego spora dawka czarnego humoru i nie pozostaje mi nic innego, jak dać 8/10 (-2 za początkowe dłużyzny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi Bruges podobalo sie, az do zakonczenia ktore jest po prostu slabe, przewidywalne i tendencyjne :/ Ciezko nawet tutaj mowic o zmarnowanym potencjale no bo wszystko co jest pokazane w filmie ma przygotowac widza do slabego finalu tej historyjki.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnice Los Angeles - bardzo dobry film opowiadający o skorumpowanych gliniarzach miasta aniołów rozgrywający się w klimacie Ameryki lat 50-tych. Dwóch bystrzaków Russell Crowe i jego mniej znany koleżka, oczyszczają cały wydział z szumowin. Oglądając, miałem taki mały przedsmak przed grą Mafia 2, czuło się ten gangsterski klimat choć historia bezpośrednio nie opowiadała o mafijnych porachunkach. 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meet the spartans - "what's your favourite scary movie?". To samo co zwykle, czyli wymiociny, smarki i inna fizjologia, biusty, czarnuchy, popkultura i totalny brak pomysłu na to, co dalej robimy z tym scenariuszem, tym filmem, wiatrem, lasem krzyży i tak dalej. Początkowe sceny powaliły mnie swą nonsensownością, ale potem było już tylko gorzej. Twórcy "dzieła" najwyraźniej nie wiedzą, że nawet śmieszny żart powtarzany pincet razy już nie śmieszy i zaczyna męczyć. Dla koneserów ... "gatunku". 2/10

 

Platoon - wreszcie obejrzałem to do końca i bez reklam. Podobno klasyka, ale nie zachwyciło mojego małego chamskiego serduszka. Ot, trochę biegania, strzelania, krzyków i robactwa. Właśnie, jeden z niewielu filmów o Wietnamie, w którym doskonale widać, jak w dżungli dają się we znaki insekty. 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What Happens in Vegas - 8/10 no nareszcie zajebista komedia...lekko, latwo i przyjemnie i chociaz wszystko juz bylo to kilku rzeczy nie przewidzialem.Fabula nie jest tu mocna strona ale duet Kutcher i Diaz dali rade, zreszta podobnie jak drugoplanowe role.POlecam bo jest naprawde smiesznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Incredible Hulk - film sie dość długo rozkręcał. Kiedy przyszło już co do czego - za szybko sie skończył. Ogólnie kupa śmiechu, efektów i mimika Hulka niszczyły. Film dobry do obejrzenia na poprawe humoru, i pod takim kątem też go oglądałem. Nic szczególnego, jest wiele znacznie lepszych filmów. 6/10

 

Boli mnie tylko jedno. Hulk krzyczał w filmie "Hulk rozwalać!". Porażka. Zawsze było "Hulk niszczyć!". niby taka pierdółka, a bardzo irytująca.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni i zaskoczyłem się rumuńskim Hollywood. Nie jest to nędzny wyciskacz łez, powiem więcej - dawno nie oglądałem filmu o tak wyraźnym klimacie. Coś w stylu [/i]Requiem for a dream[/i]. Jako recenzent dałbym 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apocalypse Now - ja nie wiem, czy jestem jakiś dziwny, spaczony czy zwyczajnie tępy, ale nie umiem zachwycać się klasyką li tylko dlatego, że to klasyka (a Słowacki wielkim poetą był). Otóż - pułkownik Jakiśtam polazł do wietnamskiej dżungli, gdzie raczył zwariować i z zadaniem eksterminacji czubka młody i piękny Harrison Ford posyła jakiegoś kapitana. Potem jest dużo bum, bum, ała, prysk, trzask, "uwielbiam zapach napalmu o poranku", bum, trzask, Murzyni giną, bum, bum. Pojawiają się nawet Francuzi, ale co ciekawe nie poddają się na widok uzbrojonych sołdatów. A im bliżej końca, tym mętniej - kapitan ma wątpliwości niczym Werter, pułkownik - okazało się - założył w tej dżungli komunę złożoną z miejscowych pastowanych autochtonów i resztki swoich żołnierzy, jakieś to wszystko pogmatwane. I kończy się jakoś ni w rzyć ni w oko. Skonfundowanym. Wniosek jak dotąd jeden - wojna to szambo. 6/10, acz niepewne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primal Fear 10/10 - wcześniej nie słyszałem o tym filmie, a szkoda bo jest genialny jak dla mnie. Edward Norton w początku swojej kariery; można powiedzieć że pokazał swój kunszt aktorski. Nie będę nawet streszczał fabuły bo nie o to chodzi. To trzeba po prostu zobaczyć. Oprócz Nortona, zobaczymy także Gere'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie oglądaj Redux:>

jonas chyba ogladal wlasnie wersje Redux, skoro byli Francuzi... Swoja droga genialny film. Bardziej filozoficzny niz wojenny. Klasyka jak sie patrzy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apocalypse Now - ja nie wiem, czy jestem jakiś dziwny, spaczony czy zwyczajnie tępy, ale nie umiem zachwycać się klasyką li tylko dlatego, że to klasyka (a Słowacki wielkim poetą był). Otóż - pułkownik Jakiśtam polazł do wietnamskiej dżungli, gdzie raczył zwariować i z zadaniem eksterminacji czubka młody i piękny Harrison Ford posyła jakiegoś kapitana. Potem jest dużo bum, bum, ała, prysk, trzask, "uwielbiam zapach napalmu o poranku", bum, trzask, Murzyni giną, bum, bum. Pojawiają się nawet Francuzi, ale co ciekawe nie poddają się na widok uzbrojonych sołdatów. A im bliżej końca, tym mętniej - kapitan ma wątpliwości niczym Werter, pułkownik - okazało się - założył w tej dżungli komunę złożoną z miejscowych pastowanych autochtonów i resztki swoich żołnierzy, jakieś to wszystko pogmatwane. I kończy się jakoś ni w rzyć ni w oko. Skonfundowanym. Wniosek jak dotąd jeden - wojna to szambo. 6/10, acz niepewne

Pisałem o tym wcześniej. Psińco tej film pokazuje, a ciągnie się strasznie i nudzi już w połowie.

Nie często się z Tobą zgadzam ale tutaj w pełnej rozciągłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas chyba ogladal wlasnie wersje Redux, skoro byli Francuzi... Swoja droga genialny film. Bardziej filozoficzny niz wojenny. Klasyka jak sie patrzy. ;)

Chyba masz racje. A tylko prawdziwi Wikingowie porywają się na Redux nie zapoznając się z "tematem" w wersji podstawowej;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...