Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się wczoraj do kina na Inception z faktu, że tak tutaj wszyscy polecali. Jak dla mnie nie ma aż takiej rewelacji jak tutaj wszyscy mówili. Dokładnie tak jak powiedział Mayo, jak zwykle po amerykańsku musieli wsadzić przynajmniej pół godziny totalnie zbędnego nawalania z karabinów. Pomysł ciekawy, film warto zobaczyć ale nie jest to żadne arcydzieło. Jakbym miał wystawić ocenę to byłoby to 7+/10.

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również wczoraj zaliczyłem Incepcję i jakoś na kolana mnie to może nie rzuciło (w sensie och ach jakie arcydzieło najlepszy film dekady) co nie zmienia faktu, że film zrobiony z jajcem, bardzo oryginalny co dziś jest rzeczą niesłychaną i należycie zrealizowany. Nie mogę się z tobą Oskaliber zgodzić, że było 30 min zbędnego nawalania się z karabinów co więcej było tego aż za mało! Oglądając trailer podziewałem się znacznie wiecej scen akcji, a tutaj miła niespodzianka ponadto w mojej opinii wszystkie strzelaniny/efekty specjalne służyły fabule, nic nie było na siłę. Bardzo podobało mi się zakończenie filmu - daje do myślenia to był ten happy end czy nie? ponad 2h szybko zleciało. Do czego mogę się przyczepić? Momentami akcja lekko zwalniała, chciano widza wprowadzić bardziej w zagadnienia snów ale robiono to bez większej pompy a szkoda; akcja "śnieżna" budziła we mnie mieszane uczucia. Ostatecznie mogę dać 8 z wielkim + albo 9 z dużym -. Nie ma to jednak większego znaczenia bo Incepcję po prostu trzeba obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie "Incepcja" dostalaby gora 8.

Film z fajna fabula, ale oczywiscie musi sie pojawic ktos kto nie mial z tym nigdy nic wspolnego i raptem rach ciach !! Teach me master bo juz wszystko wie

Inna rzecz to glupie wpadki takie jak np w samolocie. Po cholere piekny Di Caprio ma wlewac srodek do wody Fishera skoro mogla to zrobic podstawiona stewardessa???

 

No ale achmerykanie sa mistrzami szerzenia debilizmu podczas checi podniesienia akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio Ghost Writer; dobry film, dosyć ciekawy. Przynajmniej ja oglądając go byłem ciekawy rozwoju wydarzeń. Ja dowiedziałem się, że to film Polańskiego dopiero z końcowych napisów :lol: i jakoś tak miło było, że nasz rodak coś takiego wyreżyserował. Cyferkowo to tak 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Idiots - Komedia o 3 studentach w Indiach. Jak to bywa w produkcjach Bollywood są śpiewy i tańce, ale poza tym film jest genialny i co najważniejsze potrafi naprawdę pozytywnie nastawić do życia ;) Moim zdaniem lepszy od Slumdog Millionaire. 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Idiots - Komedia o 3 studentach w Indiach. Jak to bywa w produkcjach Bollywood są śpiewy i tańce, ale poza tym film jest genialny i co najważniejsze potrafi naprawdę pozytywnie nastawić do życia ;) Moim zdaniem lepszy od Slumdog Millionaire. 9/10

 

Jesli juz mowa o pozytywnym nastawianiu do zycia to chcialbym polecic Cemetery Junction, ktorego wlasnie skonczylem ogladac. Genialny klimat, generalnie film utrzymany w pozytywnym klimacie chociaz zdarzaly sie momenty w ktorych nastroj filmu robil obrot o 180 stopni (uwielbiam takie emocjonalne twistery). Swietna muzyka i barwne postaci nie pozwalaja sie nudzic przy tym filmie. Zdecydowanie polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Writer - 4/10 Film kompletnie poniżej moich oczekiwań, zupełnie nie przypadł mi do gustu. Nuda Panie i dłużyzny a do tego szczypta bezsensu w kilku scenach skutecznie zepsuły mi rozrywkę. Tylko dlatego, że większośc osób zachwalało ten film to nie napiszę, że nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proof (Dowód - aż dziw bierze, że tak przetłumaczono) - Film z 2005r leciał na TVP1 i w życiu o nim wcześniej nie słyszałem a był świetny. Gweneth Paltrow i Anthony Hopkins to najlepsze rekomendacje. Dodając świetną fabułę mamy ekstra kino - 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr.Nobody - "ambitniejszy" film, który niestety po godzinie lekko usypia. Ostatecznie obejrzałem go w dwóch częściach i jestem zawiedziony. Brak ładu i składu, ciężko się ogląda nie polecam. 6/10 Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken lipny.

Nie ma chyba co tracic czasu, no chyba ze interesuja Cie cycki Niny i Anny z ktorych zrobili dziwki...

 

Glowny bohater w kazdej walce musi obskoczyc porzadny wpierdziel, zeby przypomniec sobie stara i dostac zrywa

 

UPS cala fabula sie wydala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken:

Patrząc na aspekty techniczne (gra aktorów/plenery/ujęcia/efekty):

Plenerów może cztery na krzyż, aktorzy to oscarowi nie są (choć czy obecnie Oscary są jakimkolwiek wyznacznikiem?); Sam film nie grzeszy spójną i rozbudowaną fabułą;

Ale to raczej nie po to powstał;

 

Dla mnie napewno był to jeden z lepszych filmów bazującyh na grach komputerowych, a już napewno bardziej udany od filmu Street Fighter;

Poprostu po obejrzeniu filmu byłem zadowolony/nie czułem stracenia tych ~90min etc;

 

Minusem był dla mnie fakt, że mimo dość dziarskiej grupki uczestników turnieju... samego turnieju coś mało było; Tj. scen walki za mało;

Może poprawią się w drugiej części;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie!!! ale film to dno ;/

 

 

Istota to jest horror? to jest super film? OMG ludzie rzeczywiscie maja juz male wymagania.

Nudna, ciagnaca sie opowiesc o parze naukowcow krzyzujacych rozne gatunki w celu uzyskania specjalnego bialka, ktore ma byc cudowny lekarstwem. Postanawiaja do eksperymentu dodac ludzkie DNA no i... zaczyna sie... dalej nudno zieeeeeeeeew

4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Centurion jezeli kogos nie odrzucaja FXy zywcem wyjete ze Spartacusa to moze smialo ogladac...

 

To chyba ogladalem inny film :D Jesli chodzi o efekty specjalne w Centurionie to moze i to nie jest najwyzsza polka ale porownywanie ich do tych z serialu Szparagus (np ta smieszna krew, wiem ze byla stylizowana na taka ale wyglada to po prostu smiesznie) jest przesada imo ;) A film calkiem dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centurion - 6/10 W porównaniu do filmów o podobnej tematyce to jest słabo. Gra aktorska- bardzo średnio, Montaż, zdjęcia również nie najlepiej - niektóre sceny walki ograniczają się do pojedyńczych ciosów. Film jako zapchaj dziura w deszczowy dzień może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incepcja - Nic nowego nie napisze swietny film. Genialny byl zamysl rezysera zeby nawiazac tym co widzimy na ekranie wiez z kazdym widzem z osobna. Specyfika snow ktora dotyczy kazdego znas miala swoje wyjasnienie w filmie i jednoczesnie powiazanie z elementem sci-fi filmu. Polecam

 

A kolejnym filmem ktory zaprosi mnie do kina bedzie:

 

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Expendables - pomijając debilne tłumaczenie tytułu i niektórych dialogów w filmie(skąd oni biorą tych pseudo-tłumaczy?), to film podobny do John Rambo - jedna wielka sieczka, tym razem rozdzielona na paru twardzieli zamiast jednego. Nic tylko pójść do kina, wyłączyć myślenie i miło spędzić 1,5 godziny. 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...