Jump to content
Sign in to follow this  
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Recommended Posts

sam Craig przyznał, że był już tą rolą zmęczony, jak i ćwiczeniami fizycznymi (ma już prawie 50tkę) moim zdaniem idealne zakończenie byłoby na Skyfall

Zjawa - Leo na oscara. Mur beton. Za kamerę, charakteryzację i zdjęcia.

Akcja z grizzli, polowaniem wilków.... Nie mam pojęcia jak to zrobi ale efekty z przebudzenia mocy zrobiły mniejsze wrażenie.

9/10

Ja też bawiłem się setnie na Deadpoolu, w przeciwieństwie do kolejnych x-menów, avengersów itp - bardzo fajna odmiana :)

Edited by Aquarium

Deadpool w dość udany sposób naśmiewa się z obecnej modły na kręcenie filmów o 'super-mocach';

Tak czy siak może błędnie szukam w tym filmie 'drugiego dna', może jest to tylko film pełen wulgaryzmów, przemocy i bezsensownej jatki...
Ale dla mnie najważniejsze w seansie jest to jak szybko zleciał mi czas...

A ostatnim filmem gdzie nie myślałem żeby się już skończył był(o): Kingsman (Secret Service);

Zalezy dla kogo niezly, bo mnie troche wynudzil. A scena w kosciele byla ot slaba. Nie ma to jak goscie atakuja  glownego bohatera tylko od frontu, a Ci z tylu kompletnie go zlewaja... Niczym w Assassins Creedach - 1 przeciwnik atakujacy naraz to wszystko co mozna zaoferowac ;)

Co do filmow to ostatnio niezle sie bawilem przy 4 czesci StarTreka (powrot na ziemie, czy jakos tak). Sporo humoru i w sumie najlepsza czesc ze starych ST co obejrzalem dotychczas.

Edited by Quave

jak ktoś chce z drugą połówką coś w miarę przyswajalnego obejrzeć, to Love & Other Drugs. Całkiem miły seans, 6,5/10.

lekki offtop: zna ktoś nazwę filmu z 4:20
youtube.com/watch?v=IR8p5luSMSI

Wczoraj oglądałem starcie tytanów. Film strasznie się ciągnął. Całe starcie trwało 4 minuty a reszta to bzdury. Wg mnie film oceniam na 4,5/10. Dałem 0,5 za "release the kraken"

Edited by Ram1rez

Fakt przez większość czasu wieje nudą  ale 0,5 za Gemme Artreton możesz dorzucić :D

Ślizgacze u Ciebie zapewne mają oceny 11/10.

Edited by Orgiusz

https://d-w24.ppstatic.pl/g2/9f/16/56/30435_1181578792_c333_p.jpeg

Eee, to skali nie ma... just fun

A tak off top polecam:

Body/Ciało(2015) http://www.filmweb.pl/film/Body+Cia%C5%82o-2015-714087 - stara gwardia jednak najlepsza.

Nienawistna ósemka(2015) http://www.filmweb.pl/film/Nienawistna+%C3%B3semka-2015-714192- dobre kino ... Tarantino.

Imigranci - Dheepan 2015 http://www.filmweb.pl/film/Imigranci-2015-731423- indywidualnie...

Creed: Narodziny legendy(2015) http://www.filmweb.pl/film/Creed%3A+Narodziny+legendy-2015-694246- indywidualnie...

Zupełnie Nowy Testament(2015)http://www.filmweb.pl/film/Zupe%C5%82nie+Nowy+Testament-2015-719855- Indywidualnie...

Edited by NostradamuSek

Guest

Ślizgacze u Ciebie zapewne mają oceny 11/10.

Mnie o takie rzeczy posądzać :O  Masz i znajdź mnie tak jakiego ślizgacza http://www.filmweb.pl/user/Leutnant_WaszQ/films

Po prostu niektóre filmy maja to do siebie, że trzeba sporo pogłówkować, aby powiedzieć cokolwiek dobrego.

Stalingrad 3/10 

Wystawione na wyrost bo jedyne co się zgadza (mogę pochwalić) to:

1. "Prawda Historyczna" Rosjanie walczą z Niemcami w Stalingradzie - nie ma murzynów i azjatów

2. Nie używają nawiedzonej  broni

3. Momentami łapało dobrą scenerię

Bielyj Tigr 2/10

Film produkcji rosyjskiej kinematografi stanu umysłu, który powstał gdy owego dnia zbrakło wódki i filmowcy zabrali się za kręcenie "dzieła"

Główny bohater posiada 6th sense pomagający w poszukiwaniu nawiedzonego czołg Tiger I...

Jak znajdę wreszcie Milczenie Owiec (z napisami) to będę się leczył normalnością Hanibala Lectera, bo to co wyczyniał bohater "Tigra" wychodzi poza nieludzkie pojęcie.

Room - 7.5/10 - bardzo dobrze zagrane główne role, ale film w żaden sposób nie złapał mnie za serducho, w przeciwieństwie do takiego Crash...

Guest

Czas Apokalipsy 10/10

Pomimo upływu lat nadal jeden z najlepszych filmów wojennych. Efekty specjalne bez problemu konkurują z obecnymi komputerowymi pomimo upływu 40 lat, zaś gra aktorska Marlona Brando, Martina Sheena i Roberta Duvalla deklasuje filmy z ostatnich nastu lat. Film jest wymagający  ale absolutnie wart obejrzenia.

Lincz 8,5/10

Bardzo dobra gra aktorska, ciekawy scenariusz  oraz słabe udźwiękowienie, które pominąłem w ocenie (oglądałem z napisami) bo byłoby maksymalnie 6. Jeden z niewielu polskich filmów po 2005 który warto oberzeć

W ciemności 6/10

Dobra rola Więckiewicza, dla której przemęczyłem się przez cały film. Chaotyczne sceny, i tragiczne udźwiękowienie - nie radzę podchodzić bez napisów.

Czy ja jestem jakiś głuchawy? Czy co, bo polskich filmów praktycznie nie da się oglądać trzeba naprawdę się postarać i mieć idealne warunki akustyczne żeby coś usłyszeć.

[...]

Czy ja jestem jakiś głuchawy? Czy co, bo polskich filmów praktycznie nie da się oglądać trzeba naprawdę się postarać i mieć idealne warunki akustyczne żeby coś usłyszeć.

Nie, nie jesteś. Miałem podobne odczucia, ale zostały potwierdzone przez kilka osób, także jeszcze jestem spokojny o mój słuch. ;) Dysproporcja między cichym a głośnym jest momentami straszna, a na dodatek tego, czasami wymowa jest tak niewyraźna, że nie mogę zrozumieć mimo przewijania i podgłaśniania.

Jakos mnie ten wpis na filmwebie nie smieszy... Co do polskich produkcji to jakos stare komedie - killery itp. - dawaly rade z udzwiekowieniem. Po za tym mimo glosow, ze polskie kino powoli powstaje z kolan (zalosne komedyjki) to nadal filmy sa na zalosnym poziomie :/ Rzadko kiedy cos lepszego sie trafi, wiec mozna powiedziec, ze dzwiekowcy robia nam przysluge :D

Z naszych, polecam Obce Niebo i dźwięk całkiem dobry. Niby historia jakoś znana, wydaje się że wiadomo jak wszystko się zakończy, to ogląda się z zaciekawieniem. 7/10

Drugi dobry polski film, to Rezerwat i też nie trzeba napisów. Trochę stary, bo z 2007, szkoda że dopiero niedawno na niego trafiłem.

7182151.3.jpg

Edited by deserted
  • Upvote 1

Guest

Jakos mnie ten wpis na filmwebie nie smieszy... Co do polskich produkcji to jakos stare komedie - killery itp. - dawaly rade z udzwiekowieniem. Po za tym mimo glosow, ze polskie kino powoli powstaje z kolan (zalosne komedyjki) to nadal filmy sa na zalosnym poziomie :/ Rzadko kiedy cos lepszego sie trafi, wiec mozna powiedziec, ze dzwiekowcy robia nam przysluge :D

Humor każdy ma inny, chociażby tekst z upadającą łyżką jest nieśmieszny bo prawdziwy już nie pamiętam w jakim filmie ale na pewno coś takiego miało miejsce - totalny blamaż dla dźwiękowców.

O powstawaniu z kolan pierwsze słyszę jedyne co polska kinematografia produkuje w większej ilości to słabe i bardzo słabe komedie romantyczne.

Gdzie oglądacie filmy w internecie ? Ostatnio CDA mocno przerzedziło zbiór i zastanawiam się nad inną stroną / bądź p2p

True Grit 

Western z 2010 roku, w dodatku kolejna przeróbka oryginału z ubiegłego wieku. Jednakże bardzo dobre kino. Świetny Jeff bridges, Matta nie poznałem, a małolata ciekawie zagrała i w sumie dała radę. Jeśli ktoś lubi westerny to polecam. 5/6.

Bone Tomahawk

Kolejny "westernik", ale nowszy bo z 2015. Dodatkowo w moim odczuciu połączony z klimatami "Złego skrętu", czy "Wzgórza mają oczy". Spokojnie jednak, bo takiej sieki tu raczej nie uświadczycie. Film naprawdę ogląda się miło, ale dla mnie na jeden raz. 3,5/6.

Deadpool - na ten film czekałem i nie zawiodłem się. Dawno już tak się nie uśmiałem przy filmie.

Cudowny film. Ma wszystko. Są cycki, jest przemoc, krew i dobre sceny walki, a fabuła praktycznie nie ma znaczenia - czego chcieć więcej?

Pozdrawiam

• Upvote 1

Cudowny film. Ma wszystko. Są cycki, jest przemoc, krew i dobre sceny walki, a fabuła praktycznie nie ma znaczenia - czego chcieć więcej?

Pozdrawiam

Sequela  :wink2:

• Upvote 1