Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Planowałem się wybrać tylko czasu ostatnio brak...(jenyy ludzie wakacje i brak czasu :| )

 

Mak - predator - bardzo fajny film, jeden z lepszych z arnoldem gubernatorem...

 

Ostatnio obejrzałem część 2 predatora - zupełnie inna sceneria, inni aktorzy, dziwny film...i gdzie arnold ??...glover do zabójczej broni się nadaje...tu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem część 2 predatora - zupełnie inna sceneria, inni aktorzy, dziwny film...i gdzie arnold ??...glover do zabójczej broni się nadaje...tu nie...

1530103[/snapback]

Obejrzyj jeszcze raz to się dowiesz gdzie arnold i dlaczego inni aktorzy(do tego to akurat wystarczy zobaczyc częsć pierwszą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem oglądać kultowy film Predator :) Mimo że widziałem go po raz 4 całkiem przyjemnie mi się go oglądało :) Nie wiem, teraz już jakoś nie robią takich filmów :) Miło by było jakby zrobili 3 część, byleby nie Anderson lub jego kolega... :/

1530069[/snapback]

orzeszkurde chyba już z 5 raz czytam że oglądasz film 4-5 raz :)

Cierpisz na braki w asortymencie czy muszisz oglądać po kilka razy bo nierozumiesz :D

of course joke

 

Zeby nie było OT:

7 sekund,

nie chce mi się duzo pisać:

Mimo że byłem strasznie wymęczony, dilm mnie tak wciągnął że zapomniałem o zmęczeniu, i o to własnie chodzi! To jest prawdziwy film akcji.

 

Film według mnie lepszy od xxx next level choć ten również nie jest zły.

 

Oglądałem również ,,poznaj moich rodziców" i przyznam że spodziewałem się czegos lepszego . . .

Dla mnie film bardzo słaby praktycznie strata czasu bo ani się nie śmiałem ani nie płakałem( bez podtekstów) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w piąteczek znów do kina - Wojna Światów  B)

idzie ktoś?  <_<

1530073[/snapback]

Ja się wybieram z dziewczyną :) Mam nadzieję że bardziej na film niż do kina, tylko nie wiem czy ją przekonam do takiego pomysłu ;) B) Film zapowiada się bardzo ciekawie :) Mam też drugą wersję Wojny Światów, wyreżyserowaną przez Davida Michaela Latta, na podstawie książki George'a Wellsa, nakręconą w tym samym czasie co Spielberga, nawet premierę miały w tym samym czasie :) Podobono dużo słabsza, dlatego też obejżę ją po Spielbergowskiej :)

 

Obejrzyj jeszcze raz to się dowiesz gdzie arnold i dlaczego inni aktorzy(do tego to akurat wystarczy zobaczyc częsć pierwszą).

1530111[/snapback]

Dokładnie :) Wszystko było powiedziane ;) IMO jeden z niewielu filmów którego sequel jest tak samo dobry jak pierwsza część!!

 

orzeszkurde chyba już z 5  raz czytam że oglądasz film 4-5 raz  :)

Cierpisz na braki w asortymencie czy muszisz oglądać po kilka razy bo nierozumiesz  :D

  of course joke

Hehe, ojciec też się ze mnie nabija ;) Mówi że na starość wreszcie zacznę czytać książki bo będe widział już wszystkie filmy i tylko raz-2 w miesiącu oglądał jakiś nowy jak będzie premiera ;) Poprostu dobre filmy można oglądać parę razy i się nie nudzą :) Seria Predatora, Aliena, Terminatora i sporo sporo innych :) Aczkolwiek pierwszego Matrixa i tak nic nie przebije - 40parę razy ;)

 

Zeby nie było OT:

  7 sekund,

nie  chce mi się duzo pisać:

Mimo że byłem strasznie wymęczony,  dilm mnie tak wciągnął że zapomniałem o zmęczeniu,  i o to własnie chodzi! To jest  prawdziwy film akcji.

 

Film według mnie lepszy od xxx next level choć ten również nie jest zły.

Hmm, właśnie zaopatrzyłem się w ten film i przymierzam do obejżenia, w sumie lubię filmy z Wesleyem Snipsem, nawet jeśli nie są najwyższych lotów (choć to się naszczęście w miarę rzadko zdarza ;)).

 

Oglądałem również ,,poznaj moich rodziców"  i przyznam że spodziewałem się czegos  lepszego . . .

Dla mnie film bardzo słaby praktycznie strata czasu bo ani się nie śmiałem ani nie płakałem( bez podtekstów)  :lol:

1530142[/snapback]

A możesz polecić jakąś porządną komedię?? Bo kurcze, obejżałbym coś dobrego i śmiesznego, ostatnio całkiem przyjemnie mi się oglądało Pacyfikatora, podobał mi się humor, wykonanie no i niecodzienna rola Vin Diesla ;) :)

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też drugą wersję Wojny Światów, wyreżyserowaną przez Davida Michaela Latta, na podstawie książki George'a Wellsa, nakręconą w tym samym czasie co Spielberga, nawet premierę miały w tym samym czasie :) Podobono dużo słabsza, dlatego też obejżę ją po Spielbergowskiej :)

Hmmm... Dlaczego ja nic nie wiem o tej drugiej (pardon, trzeciej) wersji?

 

Dokładnie :) Wszystko było powiedziane ;) IMO jeden z niewielu filmów którego sequel jest tak samo dobry jak pierwsza część!!

Tu bym sie klocil, ale mi sie nie chce ;)

 

Hehe, ojciec też się ze mnie nabija ;) Mówi że na starość wreszcie zacznę czytać książki bo będe widział już wszystkie filmy i tylko raz-2 w miesiącu oglądał jakiś nowy jak będzie premiera ;) Poprostu dobre filmy można oglądać parę razy i się nie nudzą :) Seria Predatora, Aliena, Terminatora i sporo sporo innych :) Aczkolwiek pierwszego Matrixa i tak nic nie przebije - 40parę razy ;)

Mam to samo... Najpierw mialem Matrixa na vhs, ale zdarlem tasme i musialem kupic DVD. Teraz zamierzam kupic Ultimate Matrix Collection, mimo iz mam juz wszystkie czesci osobno:> 'Requiem for a Dream' tez mam na DVD w dwoch kopiach, tak na wszelki wypadek:> Jak wyjdzie kolekcjonerka edycja Kill Billa to tez kupie, chociaz nie narzekam na te wydania co mam teraz;]

 

A możesz polecić jakąś porządną komedię??

Ali G in da Hause - to jeden z takich filmow, ktore moge ogladac w kolko :lol: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Predatora...oglądałem i wiem czemu Arniego w części drugiej nie ma...po prostu mi Dany Glover nie pasuje na kogoś kto ma walczyć z łowcą z kosmosu (choć może dobrze że to on, jeszcze by posadę dali Dolphowi W :| )

:P

 

Dziś się za coś oglądanego już biorę, a mianowicie Ghost Dog...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trzepalem lokalnego huba na dc++

Uwierzcie mi, ze jest tam filmow na oko z kilkanascie terrabajtow i mam spostrzezenia.

 

1. Sa swietne filmy ale wszystkie juz kazdy ogladal - klasyki tzw.

2. Sa filmy i to w przewazajacej wiekszosci (jakies 80%), ktorych tytuly kompletnie mi nic nie mowia.

Pytam sie jednego z ludzi ktory film by mi poleci bo ma ich ze 100 i ciezko zgadywac lub sciagac i sprawdzac po kilka minut kazdy czy bedzie interesujacy.

Okazuje sie, ze polowe ktore on poleca to gnioty.

 

Czy juz nie wychodza ostatnio zadne filmy warte wyjscia obejrzenia ?

Nie ukazuja sie zadne filmy, ktore sa "must see" ?

 

Nie ma czegos takiego jak Ojciec chrzestny, requiem dla snu, pulp fiction, i reszta kina ktora przechodzi do historii :/

Natomiast powstaja takie filmy, ze po prostu szkoda oczu.

Zeby komus nie przyszlo na mysl dawac bana za to.

Przegladac huby sobie moge i nie lamie prawa.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem hostage ( osaczony).

Powiem tyle

Wypas film, :) naprawdę warty oglądnięcia.

Po zaopatrzeniu się w ten film rano, włączyłęm dosłwonie na chwilkę żeby go ,,przelecieć" :D film mnie tak wciągnął że ta chwilka zamiast 3 minut trwała 20 minut. . . :mad: :angry:

Bruce Willis jest niesamowity, niewidziałem jeszcze filmu w którym zagrałby kiepsko.

 

8/10

 

 

Dzisiaj zobaczę Ali G In Da House :lol:

zapowiada się conajmniej ciekawie :D

 

Kurde zaopatrzyłem się w H.G Wells War.of the Worlds. i okazało się że to nie jest Film Spilberga :-P nie z T. Crousem tylko z jakimś innym typkiem :lol:

Tak czy inaczej zapowiada się baaardzo super, ale z tego co widziałęm w zapowiedźi w kinie spilberga jest jeszcze lepszy, muzyka podbno powala...

Hmm Wie ktoś czy te dwa filmy to zupełnie co innego, czy może fabułe mają ta samą bądź bardzo podobną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zaopatrzyłem się  w H.G Wells War.of the Worlds. i okazało się że to nie jest Film Spilberga :-P  nie z T. Crousem tylko z jakimś innym typkiem  :lol:

Tak czy inaczej zapowiada się baaardzo super,  ale z tego co widziałęm w zapowiedźi w kinie spilberga jest jeszcze lepszy, muzyka podbno powala...

Hmm Wie ktoś czy te dwa filmy to zupełnie co innego, czy może fabułe mają ta samą bądź bardzo podobną??

1533042[/snapback]

Są o tej samej tematyce, zrealizowane w tym samym czasie. Pisałem o tym parę postów wyżej... Z tym że Ci co widzieli ten Wells'a to łapią się za głowę i klną... Ja narazie przejżałem urywki to poprostu masakra, beznadzieja i nędza... A w piątek idę z moją ukochaną do kina na Spielbergowską wojnę światów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram z dziewczyną :) Mam nadzieję że bardziej na film niż do kina, tylko nie wiem czy ją przekonam do takiego pomysłu ;)  B) Film zapowiada się bardzo ciekawie :) Mam też drugą wersję Wojny Światów, wyreżyserowaną przez Davida Michaela Latta, na podstawie książki George'a Wellsa, nakręconą w tym samym czasie co Spielberga, nawet premierę miały w tym samym czasie :) Podobono dużo słabsza, dlatego też obejżę ją po Spielbergowskiej :)

Dokładnie :) Wszystko było powiedziane ;) IMO jeden z niewielu filmów którego sequel jest tak samo dobry jak pierwsza część!!

Hehe, ojciec też się ze mnie nabija ;) Mówi że na starość wreszcie zacznę czytać książki bo będe widział już wszystkie filmy i tylko raz-2 w miesiącu oglądał jakiś nowy jak będzie premiera ;) Poprostu dobre filmy można oglądać parę razy i się nie nudzą :) Seria Predatora, Aliena, Terminatora i sporo sporo innych :) Aczkolwiek pierwszego Matrixa i tak nic nie przebije - 40parę razy ;)

Hmm, właśnie zaopatrzyłem się w ten film i przymierzam do obejżenia, w sumie lubię filmy z Wesleyem Snipsem, nawet jeśli nie są najwyższych lotów (choć to się naszczęście w miarę rzadko zdarza ;)).

A możesz polecić jakąś porządną komedię?? Bo kurcze, obejżałbym coś dobrego i śmiesznego, ostatnio całkiem przyjemnie mi się oglądało Pacyfikatora, podobał mi się humor, wykonanie no i niecodzienna rola Vin Diesla ;) :)

1530429[/snapback]

obejrzyj After the Sunset, calkiem przyjemny film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak: o dwojce zlodziei (hayek, brosnan) i bylym, skompromitowanym agencie FBI; warto obejrzec, mily filmik

 

przed chwila obejrzalem Creep: Strach. beznadziejny film, bezsensownie krwawy i niezbyt skomplikowany, wyciac pare scen i mozna uznac brak fabuly; zastanawiam sie po co tworzy sie takie filmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy juz nie wychodza ostatnio zadne filmy warte wyjscia obejrzenia ?

Nie ukazuja sie zadne filmy, ktore sa "must see" ?

Oczywiscie, ze wychodza. Trzeba tylko orientowac sie troche i 'polowac' na filmy konkretnych rezyserow. Np. ostatni film Amenabara 'W strone morza' jest swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

ja wlasnie zaczynam ogladac Closer... niema to jak film na dola:P dotego jeszcze bardziej dolujacy;)

 

edit: wlasnie sie zaczyna Mortal Kombat:D

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsrod ostatnich totalnie gniotowatych filmow ten wybija sie ponad wszystkie.

Nie jest co prawda arcydzielem ale podejrzewam, ze znajdziecie w nim wiele wspanialych chwil.

"Czlowiek pies" aka "Unleashed" aka "Danny the dog"

8,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również obejrzałem ostatnio "Danny The Dog" (Człowiek Pies) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ! Jest to bardzo udane połączenie kopanego kina akcji, z dramatem psychologicznym. Oczywiście wszystko jest tu uproszczone i nie jest to jakiś ambitny dramat, więc ogląda się ten film bardzo lekko i przyjemnie. Scenariusz napisał "mistrz" Luc Besson, więc wiadomo czego się można spodziewać :D Historia w filmie jest ciekawa, akcja dzieje się w Glasgow, poznajemy pewnego gangstera, który wraz ze swoją świtą zbiera haracze i długi. Boss zawsze zabiera ze sobą swoją tajną "super broń", czyli tytułowego człowieka psa (rewelacyjna rola Jeta Li, wielkie zaskoczenie !). Sponiewierany i nieszczęśliwy tytułowy bohater, będzie miał przez chwilę okazję poznać smak normalnego życia, bez brutalnych walk i morderstw, ale czy uda mu się wykorzystać szansę i co na to jego Boss, oraz czy pozna prawdę kim jest naprawdę ? O tym właśnie jest ten film. Prócz Jeta Li, zagrali tu także Morgan Freeman, Bob Hoskins oraz pewna młoda aktorka o bardzo ciekawym nazwisku... Condon :D Wszystko mi w tym filmie pasuje, dużo tu świetnie nakręconych akcji (bijatyka u jubilera jest cool!), dużo czarnego humoru, oraz dobrzy aktorzy i wciągająca historia. Jet Li zaskoczył chyba wszystkich, udowodnił że potrafi dobrze zagrać, nie tylko używając rąk i nóg. Mroczną ścieżkę dźwiękową stworzył zespół Massive Attack. Film gorąco polecam, moja skromna ocena 9/10.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co polecicie z bajek ?

Powstaja jak grzyby po deszczu.

Jedynie z nowszych zdazylem sie zapoznac z Nemo.

Jakis Madagaskar, Rogate ranczo, Iniemamocni, Rybki z ferajny, Ksiega dzungli (to chyba jest stare bo mi cos mowi), Mulan, Mala syrenka, Dawno temu w trawie, itd.

Generalnie chodzi mi o te baje Disneya, ktorymi zalewa kina.

W sumie na Krolu lwie sie niezle bawilem, Dinosaur rowniez mi sie podobal, tak samo Atlantyda.

Wszystkie te bajki mozna ogladac w ciemno, czy sa jakies niechlubne wyjatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się przymierzam do Madagaskaru ;]

 

Może nie bajkowe, ale coś "w okolicach tego" to "Zebra z klasą", znalazło się w niej trochę humoru, dubbing zalecany.

 

Iniemamocni jak dla mnie cienizna...

Rybki z ferajny to jeden z faworytów, z tych które podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na Wojnie Światów ? Słyszałem że film taki sobie...

1537255[/snapback]

Bardzo dobry film! Byłem wczoraj z ukochaną i nam się bardzo podobał! Zresztą jesteś pierwszą osobą która mówi że taki sobie! Naprawdę ciekawie przedstawiony, efekty specjalne, jak to u Spielberga, poprostu genialne! :D Film się bardzo przyjemnie oglądało, były może z 2nudne przestoje niepotrzebnie wydłużające film (tzn. potrzebnie bo były tam wypowiadane słowa istotne dla fabuły). Jeszcze raz polecam film, każdy znajdzie tam coś dobrego dla siebie, są elementy komedi, dramatu, sensacji. Nawet nieźle została przedstawiona dramaturgia sceny w piwnicy... Kto oglądał ten wie :) Tom Cruise zagrał poprostu genialnie, moim zdaniem jedna z jego najlepszych ról! Aktorka grająca jego córkę też całkiem ciekawie się zapowiada! Będą jeszcze z niej ludzie ;) Aaaa, tylko ten tego, ten film trzeba koniecznie zobaczyć w kinie i to musowo z surroundem, musi być dobre nagłośnienie, bo ono bardzo potęguje momenty strachu i dramaturgi... Zresztą, nigdy film oglądany w domu, jeszcze kieprawej jakoście nie dorówna efektom w kinie :)

 

Dzisiaj się przymierzam do Madagaskaru ;]

 

Może nie bajkowe, ale coś "w okolicach tego" to "Zebra z klasą", znalazło się w niej trochę humoru, dubbing zalecany.

 

Iniemamocni jak dla mnie cienizna...

Rybki z ferajny to jeden z faworytów, z tych które podałeś.

1537984[/snapback]

 

Weź płatek spływaj do mleka :P Zebra z klasą była nudnaaaaa :P Albo ja, przyjaciel, dziewczyna i koleżanka byliśmy tak narąbani że nam się nudziło ;) Nie no żartuję, film jakoś przez pierwsze 30min nie mógł się cośza bardzo rozkręcić i sobie odpuściliśmy, obejżeliśmy "kultowe" "Morderstwo w Białym Domu"... Iniemamocni fajni byli, mi się podobali i mi tutaj kochanie podpowiada że jej też ;) Z dobrych bajek polecam jeszcze Madagaskar (wprawdzie nie widziałem ale podobno genialny), pozatym z klasyki: Króle Lwy obie części, Epoka Lodowcowa, offkoz Shreki :) Gdzie jest Nemo, Rybki z Ferajny i parę innych... Aaa no i Brat Niedźwiedź, to musowa pozycja, smutna ale bardzo wciągająca (nawet po 6piwach mnie ruszył).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...