Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio o 1 w nocy Pulp Fiction leciał...siut czemu dobre filmy tak późno puszczają ??...nie miałem siły już obejrzeć...

 

A teraz wam powiem czego nie oglądać...

 

Naszła mnie ostatnio chęć na obejrzenia 4 części Kruka...to był zły pomysł...

 

Tak debilnego i idiotycznego filmu to chyba od 10 lat nie widziałem...płycizna i dno totalne...i jeszcze Edward Furlong jako tytułowy bohater...i ta blondi z "Wiecznego studenta" jako ...jako w sumie nie wiem kto...

To się bezczeszczenie tytułu nazywa...

 

Te stukoty które słychać od czasu do czasu w filmie to się Brandon Lee w grobie przewraca...przy tym gniocie to dla mnie Kruk 3 jest dobrym filmem...

 

Poprę me słowa tym...

 

FILMWEB - THE CROW IV: Wicked Prayer

 

IMDB - THE CROW IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salem's Lot - wiec tak... jeden z lepszych thrillerow/horrorow jakie ostatnio widzialem, podobala mi sie gra Donalda Sutherlanda i Rutgera Hauera. film dostaje ode mnie 4/5 ale nie dla pewnego typu bohaterow tego filmu, lecz za ta groze Stephena Kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio oglądanych...

 

Edi - Ten film potwierdza dwie rzeczy: 1) polskie kino leży (chociaż ostatnio sie troche podniosło); 2) dla krytykow [dobry film]=[film niskobudżetowy]. I jeszcze ta nagroda za zdjecia... Szkoda tylko, ze musiałem manipulować jasnościa i kontrastem monitora, zeby cos widziec (ogladałem na DVD). Jesli ten film miał najlepsze zdjecia, to ja nie chce wiedziec, jakie mialy pozostale pozycje konkursowe. Kilka udanych scen (glownie w końcowce) nie wynoszą tego "dzieła" nad przecietną. Że przekazuje jakies wartosci? Sorry, inni zrobili to lepiej. Nie polecam. 4.5/10

 

Batman - początek - Podobało mi sie, aczkolwiek Nolan mogłby nieco bardziej skupic sie na szkoleniu Bruce'a. Końcowka też mogłaby być dluższa. Ogolnie film troszke za krotki, zeby wszystko ładnie pokazac. Jednak dobrze zwiastuje nowej serii. Świetny Christian Bale. 7/10

 

Amelia - Dobry film; surrealistyczny. Niech juz lepiej Jeunet kreci takie filmy, bo do Obcego sie nie nadaje. Polecam. 7.2/10

 

Jackie Brown - Zdecydowanie najsłabszy film Tarantino, a mimo to bardzo dobry:> Ps. S. L. Jackson wyglada w tej fryzurze jak debil :lol: 7.4/10

 

Lolita (wersja z 97 roku) - Najlepszy z wyżej wymienionych. Popis aktorstwa w wykonaniu Irons'a. Cała historia zgrabnie opowiedziana. Film można interpretować jako studium ludzkiej psychiki. Co ciekawe, nie odczuwamy niechęci do głownego bohatera. Biorąc pod uwage, ze to ekranizacja, dam 8/10

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robots - fajne efekty, ale nic pozatym.nudy nudy nudy, prawie usnalem. 2+/5

 

The Polar Express - rowniez ciekawe efekty ale tez nudny. typowa bajka dla dzieci. mnie sie nie podobalo. 2/5

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House Of D - interesujaca historia nakrecona okiem Davida Duchownego, swietna rola Robina Williamsa. naprawde mi sie podobal. mocne 4/5

1583210[/snapback]

właśnie się za niego zabieram :) zobaczymy

 

aha Alien 3000 ODRADZAM :) szajsik ! 0/5

 

a polecam zabrać dziewczynę na A Lot Like Love

 

Dołączona grafika

 

dam 7-/10

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 Seconds - po pierwsze tytul - wogole nie wiadomo czym sie sugerowali producenci filmu dajac mu taka nazwe, film jest krecony w Rumunii i te akcje normalnie az zapieraja dech w piersiach ;ss widac wielki wklad amerykanskiego kina ;o pozatym jak jest pierwsza scena filmu to jak widze Wesleya to wydaje mi sie jakby mial te 2 kielki niczym z Blade. moim zdaniem film cienki, 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Charlie i fabryka czekolady" - jak dla mnie rewelacja. Depp jak zwykle niesamowity. Osobiście najlepszym filmem Butrona jak dla mnie pozostaje "Jeździec bez głowy".

 

Sorry za off topic, ale "mistrz" adaptacji gier komputerowych Uwe Boll oprócz Far Cry po Bloodrayne bierze się za... Dungeon Siege... we are all doomed :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unleashed (Człowiek Pies) - Wreszcie nie tylko głupia nawalanka z Jetem Li. Film warto zobaczyc, przynajmniej coś sobą prezentuje. 8/10

 

House of 9 - Fajny thriller. Takie połącznie The Saw i Cube. 7/10

 

Madagascar(pl) - Kolejny plus dla naszego dubbingu ;) 7+/10

 

Mr & Mrs Smith Moze nie jest to film najwyższych lotów, ale fajnie mi sie oglądało. Dość ciekawy, nie przynudza. 7/10

 

The Jacket (Obłęd) - Następny świetny thriller. Podobny do Butterfly effect, tylko bardziej hardkorowy ;). B. mi sie podobał. 9/10

 

Sex is zero - Początkowo komedia, później dramat traktujący o aborcji. American Pie + Lolita (?). Film głupi, ale z przesłaniem, mozna obejrzeć. 5+(6)/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Ponieważ żadna z ostatnich nowości nie przykuła mojej uwagi zapuściłem po raz n-ty "Podziemny krąg" Finchera.  Zarówno film jak i muza rządzi.

1591285[/snapback]

Szczegolnie ostatni kawalek jak **********;) Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off topic, ale "mistrz" adaptacji gier komputerowych Uwe Boll oprócz Far Cry po Bloodrayne bierze się za... Dungeon Siege... we are all doomed  :lol:

Nie tylko... On juz ma w planie pare innych pozycji :lol:

Polecam podpisywać tą

petycje

 

Szczegolnie ostatni kawalek jak wala sie budynki;)

Jak zaraz nie usuniesz tego spoilera to przyjade i zabije Ci kota:> Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Polecam Miasto Grzechow (Sin City), Wojne swiatow.

A ze starszych to sage Evil Dead (Martwe Zlo), Evil Dead 1&2, oraz Evil Dead 3: Army of darknes. Krew leje sie litrami, pily lancuchowe bucza, rece sie odcinaja ;) Polecam fanom filmu Brain Dead, oraz wszystkim innym. Czasem mozna sie przestraszyc, ale najbardziej mozna sie usmiac z wygladu tych potworow i z calosci. Sage z 20 razy ogladalem ,regularnie z kumplem co tydzien ogladamy i lejemy z tego :D

 

Stegobor - nie wiem czemu sie zawiodles, mnie sie film podobal, wg mnie najlepszy film traktujacy o podbijanu ziemi/ataku kosmitow. A koncowka? Ja bym to zaliczyl na plus, zreszta tak sie w ksiazce konczylo inaczej rezyser postapic by nie mogl, bo by zostal zbluzgany przez fanow ksiazki... koncowka jak najbardziej na miejscu i ciekawa, oraz nie jest bezmyslna, wiele bylo filmow co konczyly sie na Z A G L A D Z I E (!), a ten odbiega od standardow. Wiec troche przemysl co napisales.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Miasto Grzechow (Sin City), Wojne swiatow.

A ze starszych to sage Evil Dead (Martwe Zlo), Evil Dead 1&2, oraz Evil Dead 3: Army of darknes. Krew leje sie litrami, pily lancuchowe bucza, rece sie odcinaja ;) Polecam fanom filmu Brain Dead, oraz wszystkim innym. Czasem mozna sie przestraszyc, ale najbardziej mozna sie usmiac z wygladu tych potworow i z calosci. Sage z 20 razy ogladalem ,regularnie z kumplem co tydzien ogladamy i lejemy z tego :D

Racja, ale jedynke to wlasciwie mozna sobie odpuscic;] Ja jak ogladam to dwojke i trojke pod rzad - jedynka nic nie wnosci;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Nie tylko... On juz ma w planie pare innych pozycji :lol:

Polecam podpisywać tą 1591459[/snapback]

to jest jeszcze ktos kto nie ogladal tego filmu?;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

1 odpuscic? :o Jedynka pwnuje swoimi biednymi efektami. Poza tym, dwujka jest tak jakby jedynka, o jedynka im nie wyszla i nakrecili dwójke, akcja sie dzieje w tym samym domku tylko ze inni akotrzy. 1&2 obowiazek, 3 taka sobie.

 

"Do dziury z nim!!!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpuscic? :o Jedynka pwnuje swoimi biednymi efektami. Poza tym, dwujka jest tak jakby jedynka, o jedynka im nie wyszla i nakrecili dwójke, akcja sie dzieje w tym samym domku tylko ze inni akotrzy. 1&2 obowiazek, 3 taka sobie.

Primo - sprobuj zwracac na przyszlosc uwagę na ortografie. Zwlaszcza, ze to samo słowo raz napisałeś źle, a raz dobrze :lol:

 

Secundo - no własnie, dwójka to taka lepsza jedynka, jak sam przyznałes. Po co więc oglądac jedynke, jeśli jest tylko słabszą wersją dwojki? Natomiast Armia Ciemności zmienia gatunek filmu. Z lajtowego gore Evil Dead staje sie komediowym horrorem w proporcjach 70% komedia, 30% horror.

 

Ps.

Istnieja dwa zakończenia Army of Darkness - polecam znaleźć w sieci rowniez to drugie :)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Myslisz ze nie widzialem 2? -_- jak smiesz obrazac prawdziwego fana Armi ciemnosci? ;) Jedno, ze sie cofa do marketu, a drugie, ze wychodzi z jaskini i widzi rozwalone miasto z zegarem rzucajacym sie w oczy... co do ort. - sorry pisalem szybko, dobrze wiem ze sie pisze dwójka ;)

 

 

EDIT: Nie sa to 2 zakonczenia, tylko 1 wersja jest oryginalna wyadana do sprzedazy, a druga jest wersja bez wycietych scen... i podczas ogladania tej wersji rezyserskiej (directs cut's czy jakos tak...) mozesz zauwazyc wiele roznych scen, ktore nie znalazly sie w oryginale... np. kiedy Asha goni zlo (wtedy co wybiera sie po ksiege), zachodzi do mlynu (czy innego budynku z wiatrakiem ;p), i wszystko jest calkiem inaczej tam w srodku zrobione.

 

"Kochanie pocaluj króla..." czy jak to miale, hehe ;)

 

No i oczywiscie 1 wart oobejrzec, mimo ze jest niby gorsza. Wiele osob uwaza, ze 1 pwnuje dwójke... jedynka jest brutalniejsza (wbity olówek w noge, wsadznie paluszkow do oczu innych ;o) i ma gorsze efekty, co mozna zaliczyc na plus, bo sie usmiac mozna.

 

 

AHAHAHAH! W jedynce pwnuje gwalt, ktorego dokonal krzak (a raczej las) na pewnej pani, zakonczony ciosem kijem w pochwe rofl.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze nie widzialem 2? -_- jak smiesz obrazac prawdziwego fana Armi ciemnosci? ;)

Po czym wnosisz, ze tak myśle? Gdzie ja napisałem cos takiego? Po prostu zamieszczam tą informacje dla innych.

 

EDIT: Nie sa to 2 zakonczenia, tylko 1 wersja jest oryginalna wyadana do sprzedazy, a druga jest wersja bez wycietych scen...

Wiem - tak jak juz pisalem wspomnialem o innym zakończeniu, zeby zaciekawic tych, ktorzy nie widzieli wersji reżyserskiej - nie chciałem wdawać sie w szczególy. Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...