Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wreszcie The Crash i fakt...kopie tyłek...szkoda tylko że na kompie oglądałem (nie bij Crosis :) )...

 

btw wszystkie filmy które wymieniłeś już ładny kawałek temu na Canal+/HBO oglądałem...jak wiadomo TVN wpakuje w to jakieś 1,5h reklam - więc dziękuję bardzo :|...

 

nadrabiania zaległości część kolejna...dziś oglądamy Wojnę Światów o którą to wielkie spory wszędzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś oglądał już Polskiego Pitbula, jakie wrażenia B)

1607663[/snapback]

jakieś 2 miechy temu, byłem na tym w kinie.

Pisałem nawet o nim w tym wątku :razz:

Filmik dla mnie bardzo średni, miałem wielkie wrażenie że oglądam ,,kryminalnych" z TVN'u.

Gra Rossati bardzo kiepska jak dla mnie, słaba z niej aktoreczka :-( choć nadrabia trochę urodą :D

Gdyby nie Brabowki film byłby totalną kiszką.

Film oglądnałem do końca, ale tak sobie patrzyłem . . bez jakiegoś zaangażowania .. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie jestem po i powiem jedno ten film miażdzy ! sory za SPOJLERY

takich lamusów jak w napoleonie.. to jeszcze kino nie widziało

wujcio z 82r który chciał być pro (jak AL bundu ) :lol:

kip który spedza z laska 2 h online :lol: no kolo miażdzy

pedro z miną jak by miał sie zachwile popłakać

rex ze swoim kwon do i laskochłopem

no i przede wszystkim napoleon no takiego lola to w zyciu nie widziałem koles kazdym textem zabija kazda scena na ekranie to mega LOL IMO zasłuzył w 100% na wszystkie nagrody mtv (a nie tak jak niektorzy pisali ze dostał je jako chwyt marketingowy od producenta ....mtv )

akcje z grubasem dokuczjącym looserom to majstersztyk ( daj 50c , albo daj chrupka do napoleona i to co stało sie po odmowie )

POLECAM mocne 7/10

 

aha i dziadek farmer z txt zapomniałem książeczki czekowej .... miażdzy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pedro z miną jak by miał sie zachwile popłakać

Pedro jest fajny bo jako jedyny w szkole ma wasy %-)

 

Swietne w tym filmie jest, ze nawet zaraz po obejrzeniu mozesz go sobie wlaczyc, wybrac jakas losowa scene i poplakac sie ze smiechu :] .

Sceny takie jak ta gdy Kip "czatuje caly dzien z goracymi laskami" a tu wchodzi Napoleon i zaczynaja sie bic :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night Watch/Nochnoj dozor - mial byc taki super po zapowiedzi z trailera. tymczasem rosjanie popisali sie tylko umiejetnosciami technicznymi kopiujac niektore (ciekawe nawet) efekty z hollywoodzkich producji. ogolnie film jest bezsensu i nie wiadomo konkretnie o co tak naprawde chodzi. jakis taki z duupy jest ;] 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio oglądalem film "Klątwa"

w miare fajny, w niektorych momentach mozna sie posrac :D

ale najlepiej ogladac go w kinie lub jezeli w domu ma sie jakies pozadne glosniki bo na kompie z glosnikami za 20 zeta to raczej marnie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitbull - typowy polski film traktujacy o psach ;] Brutalnosc w takich polskich produkcjach to juz standard (tak jak ten polonez caro). A to jak jak zagrala Weronika Rosatti to juz mega lol. Ale ze sie nawet postarali ziomale to postawie 3/5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guess who - u nie 8/10 dawno sie tak nie usmialem.POLECAM

Fantastic Four - tylko dla zagorzałych fanów komiksow-lepsze od Spawn-a na poziomie HellBoy-a ale do Batman Begins, X man, czy Spider-man daleko. czekamy na supermana i X-Man 3.Po drodze chyba maja byc inne ekranizacje Ja czekam na Ghost rider gdzies w 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądaliście Mysterious Skin? Podobno film kładzie na kolana.

Jestem ciekaw kogo polozyl, i z jakiego powodu... Historia nieciekawa, bez zadnego glebszego przekazu, od polowy filmu wiadomo co sie stalo. Stracilem 1,5h i chce zapomniec ten film jak najpredzej O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hostage z Brucem Willisem - mam mieszane uczucia.

Jest to jeden z lepszych filmow akcji jakie ostatnio widzialem razem z 13 dzielnica. Ale czuje jakis niedosyt. Willis oczywiscie mistrz aktorstwa, koles nigdy chyba jeszcze nie zawiodl.

Poczatek filmu po prostu miazdzacy i az ciarki po plecach leca.

Pozniej spokuj i kolejna podobna akcja i myslalem, ze to rowniez bedzie takie wprowadzenie do filmu ale okazalo sie sercem sprawy.

Ciezko cokolwiek pisac bez spojlerow dlatego raczej nie bede tego robil a jedynie polece film bo wart zobaczenia - 7/10 z malym plusikiem za poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day of the Dead 2 - Contagium - dla mnie film porażka do kwadratu, beznadziejny :? Jak można wymyśleć tak debilny scenariusz :mur: wykonanie też denne... moja ocena 3/10 - jedynie za obrzydliwe sceny z trupkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ostatnio(?) podobały:

13 Dzielnica z genialnym Davidem Bellem (dla mnie :))

The Jacket (dosyc juz starawy, ale...)

Memento

 

Z seriali:

Alias (dla mnie bomba!!!)

i teraz nowy serial na 2 - ojce leci o 15 :D (tytul zapomnialem, ale chyba cos jak *** strzelcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash --> tak poruszającego filmu nie oglądałem już dawno (ostatni to 21 Gramów).

Na prawdę warto, Polecam!!! Być może znajdą się i tacy, którzy zarzucą twórcom użycie "taniego" chwytu,

jakim jest granie na ludzkich emocjach, ale IMHO to tylko zdanie krytyków którzy nie mają się do czego przyczepić

 

 

PS

R.i.P. --> dobrze, ze tyle ogladasz i wiesz co dobre, a co nie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"21 gramow" zupelnie niepotrzebnie było nie po kolei. Ten zabieg kompletnie niczemu w tym przypadku nie służyl, a tylko na sile komplikowal fabule :) . Poza tym tytuł nijak sie ma do tresci filmu ;) . Co nie zmienia faktu, ze film był bardzo dobry :) . Dawno temu na tym byłem, ale z tego co pamietam to spokojnie 8/10 bym dal :)

 

Ps.

Właśnie obejrzałem po raz kolejny Kill Bill'a (obie czesci jedna po drugiej) i ocena 10/10 nie oddaje wpelni, jaki ten film genialny. Zdecydowanie najlepsze dzieło mistrza Tarantino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...