Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi cos... Czy Willis gral kiedykolwiek w 100% czarny charakter?? Ogladalem kilkadziesiat filmow z nim i wszedzie byl pozytywna postacia :blink:

Trochę próbował w "Stanie oblężenia", chociaż już dobrze nie pamiętam tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No [ciach!]a co za krytyk filmowy. Spodobal sie to poleca innym. Jak ci sie nie podoba  to napisz krotko i tresciwie dlaczego, a nie [ciach!]lisz takie glupoty.

Cofnij sie kilkadziesiat stron do tylu i zobacz ilu osobom sie podoba. Polowie forum zaczniesz wytykac, ze sa plebsem bez gustu?

1658023[/snapback]

spoko, ze nie mozna miec swojego zdania; kogos urazilem? nie; jesli podoba sie wielu osobom to od razu musi byc dobry film wg Ciebie? to spoko; a nikogo nie nazwalem plebsem, choc moglbym... a tak w ogole to troche mnie denerwuje Twoja persona... nie musisz sie mnie zawsze czepiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obejrzałem Pitbulla..ktoś porównywał to do Kryminalnych..hmm..nie wiem w ktorym miejscu to podobne..MI ten film BARDZOOO przyponinał Miasto Gniewu..szczególnie pod względem MUZYKI (czest tez leciala sama muza a w tle akcja) i ogólny wizerunek zasranego życia ludzkiego :) i wyborów

 

dziś Purpurowe Rzeki - hmm..moze byc..nie byl zly, ale spodziewałem sie czegoś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Transporter 2 - za bardzo wybujaly, zbyt pyszny (chodzi mi o pyche), nierealny i w sumie scenariusz oklepany tylko wcisniety w tytul transportera. fajne 2 bryczki (audi i to bylo tez chyba lambo) ale reszta... takie pomieszanie mi-2, xXx i...bonda 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj jestem po Final Fantasy VII: Advent Children i z czystym sumieniem przychylam się do przedmówców, film to istny geniusz panów z squarenix :D Dla kogoś kto miał jakąkolwiek styczność z serią FinalFantasy jest to pozycja obowiązkowa!! Dla tych co nie mieli myślę że także, jest to kawał dobrego japońskiego filmu zrealizowanego techniką komputerową! Cloude syci :D Myślałem po przejściu FF7 że się na dobre załamie, ale widać... Walki są iście epickie (jak na kino tego typu ;)). Normalnie odrazu po obejżeniu zaczołem szukać Fina Fantasy 7, trzeba będzie przejść jeszcze raz :D No nic, nakręciłem się jednym słowem ;)

 

P.S.

Oglądaliście motywik po napisach końcowych? ;) Fajnie wymyślili ;) A sama końcówka daje nadzieję na następną część ;) Oby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII: Advent Children jak dla mnie 10/10. Absolutny hit...dawno nie widziałem tak dobrego anime :) oglądałem już 2 razy i chyba jeszcze pare razy obejrze...dla nie wtajemniczony w kliamty FF myśle, że też propozycja warta uwagi, gdyż mój kumpel po obejrzeniu chyba zacznie się anime i FF interesować :lol:

 

It's all gone...Pete Tong - również obejrzałem 2 razy, więc ocena 10/10, nawet mojej kobiecie się podobał, więc coś w nim musi być...film bardzo klimatyczny, kluby na ibizie, dokładnie Cream i Patcha, alkohol, narkotyki i co najważniejsze świetna muzyka klubowa. Aha to nie jest nowa wersja Human Traffic...film jest historią DJ'a (jednego z najlepszych na świecie), który zaczyna tracić słuch...reszte pozostawiam do obejrzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

Oglądaliście motywik po napisach końcowych? ;) Fajnie wymyślili ;) A sama końcówka daje nadzieję na następną część ;) Oby :D

1660133[/snapback]

Ogladalem ten film, ale nie kojarze, co tam byl za motywik :wink:. Co do koncowki, hm, jestem pewny, ze zrobia 8, po takiej popularnosci jak teraz ustanowil ten film, watpie, zeby nie robili kolejnej czesci :twisted2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO przedzej zrobia X-2. Pol Japoni by poszlo do kina patrzec jak sie panienki bija :] .

 

A co do Advent Children, to mi sie nie podoba. Jak juz ktos wczesniej bardzo trafnie stwierdzil - poltorej godzinny teledysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. Willis 100%owy czarny charakter zagrał w filmach "Szakal" oraz w Mortal Thoughts (nie wiem jaki to ma polski tytuł).

 

Nie mogę sie dopatrzeć co niektórzy widzą fajnego w filmie Transporter?

IMO film był BEZNADZIEJNY, a lubię Jasona Stathama. Luck Beson powinien jakieś korepetycje brać z kręcenia filmów bo od czasów Piątego Elementu nic zjadliwego nie nakręcił (Yamakasi było chyba jeszcze głupsze niż Transporter o ile to możliwe). I pomyśleć że ten sam facet nakręcil Wielki Błękit i Leona.

 

Po Harold And Kumar Go To White Castle nie spodziewałem sie niczego specjalnego ale uśmiałem się nieźle.

 

Ostatnio oglądałem NARC - dobre, mroczne, policyjne kino, Ray Liotta i Jason Patrick dali niezły popis, polecam (8/10).

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, obejrzałem dziś po raz n-ty Zapach kobiety i dla mnie ten film jest the best :), Pacino po prostu genialny, takie filmy mogę 100x oglądać :> pewnie bez niego ten film byłby chałą :> mistrzowsko zagrał.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, obejrzałem dziś po raz n-ty Zapach kobiety i dla mnie ten film jest the best :), Pacino po prostu genialny, takie filmy mogę 100x oglądać :> pewnie bez niego ten film byłby chałą :> mistrzowsko zagrał.

 

pozdro.

1662011[/snapback]

co prawda to prawda :-) Pacino geniusz i moj ulubiony aktor, moim zdaniem ten oskar nalezal mu sie w 100000000000% juz to chyba raz tu pisalem zagral genialnie :D

z tego co ostatnio ogladalem to :

Assault.on.Precinct - w sumie da sie obejzec ale srednio mi sie podobal ;/

Dlug - po raz ktorys dla mnei bomba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Birth(Narodziny)- nic niezwykłego a film wciągnął mnie niesamowicie, jeśli komuś podobał się np. Joe Black to ten tez powinien podejść, ogólnie film polega na obserwacji emocji jakimi są kierowani bohaterowie, doskonała muzyka która potęguje nastrój, dobra gra aktorska(szczególnie tego dzieciaka), ładna praca kamery i zdjęcia, tak że od początku miałem wrażenie że jakbym jakąś bajke oglądał. Film ma jedną wadę, brakuje mu "kropki na i" , jakiegoś przesłania. Kino nie dla wszystkich.

 

Coffee and Cigarettes - Jim Jarmusch i tyle powinno praktycznie wystarczyć, cały film składa sie z epizodów polegających na studium relacji miedzy ludzkich, całość wypełniona jest humorem charakterystycznym dla Jarmuscha. Najlepsze epizody dla mnie to kuzyni i ten z Billem Murrayem i Wu-Tang-Clanem, warto obejrzeć, daje do myślenia.

 

Audition(Odishon)- oj ciężki film w odbiorze, jakoś nie zrozumiałem go do końca, zaczyna sie obyczajem, później psychodela, a kończy na horrorze. Ostatnie sceny mogą być dla niektórych drastyczne. Nie oglądać jeśli szukacie horroru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Birth(Narodziny)-  nic niezwykłego a film wciągnął mnie niesamowicie, jeśli komuś podobał się np. Joe Black to ten tez powinien podejść, ogólnie film polega na obserwacji emocji jakimi są kierowani bohaterowie, doskonała muzyka która potęguje nastrój, dobra gra aktorska(szczególnie tego dzieciaka), ładna praca kamery i zdjęcia, tak że od początku miałem wrażenie że jakbym jakąś bajke oglądał. Film ma jedną wadę, brakuje mu "kropki na i" , jakiegoś przesłania. Kino nie dla wszystkich.

Nie mozna prownac go do Joe Black. Birth(Narodziny)- przez caly fim wieje nuda.

Dobrze powiedziane

Kino nie dla wszystkich

Edytowane przez gralmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guess Who zobacz Kto

No nie ma słów żeby ten film opisać :D Jedna z najlepszych komedii które oglądałem, super zrobiona super teksty super aktorzy super zagrane role.

Zrobienie dobrej komedii nie polega na jakiej jakiej fabule i wymyśleniu kilku zabawnym historyjek sytuacji jak ma się to w teraźniejszych komediach. . . :-|

 

Film jest doskonały, Wszystko ze sobą współgra, motywy z początku filmu mają swpoje zastosowanie na końcu ...

Polecam oglądanie w minimum 2 osoby choć niekoniecznie :D

10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla kontrastu stwierdze, ze film jest straszny, moim zdaniem najgorsza rola Kutcher'a. Nudy, nudy, nudy...

1665268[/snapback]

No to jestes w mniejszosci Jin* Juz wczesniej polecalem ten film.Dawno sie tak nie ubawilem.

1665790[/snapback]

Jin jest poprostu takim młodym gniewnym... Wszystko na przekór innych... Przejżyjcie pare ostatnich stron to zrozumiecie o czym mówię... Ale JIN, Ty tak w każdym temacie, byle na przekór innym :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...