Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez sie ona nie podoba... Tzn figure ma swietna, ale twarz jakąs taką dziwną :P

1673787[/snapback]

Dziwną, hehe dobrze powiedziane ;) A co do figury to bym się kłócił ;) Dobra, EOT ;)

 

Chyba będe musiał obejżeć ten House of 9, bo tak wszyscy zachwalają :) Tylko holender w żadnej wypożyczalni znaleźć go nie mogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będe musiał obejżeć ten House of 9, bo tak wszyscy zachwalają :) Tylko holender w żadnej wypożyczalni znaleźć go nie mogę :(

1673801[/snapback]

To obejrzyj Hause of Dead - tytuł podobny, a Uwe Boll za kamerą mowi sam za siebie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To obejrzyj Hause of Dead - tytuł podobny, a Uwe Boll za kamerą mowi sam za siebie :lol:

1673814[/snapback]

Oglądałem :) Jeszcze jeden film od tego gościa a sam do niego pojadę i mu wpierlolę :mur: Przecież jego powinni zagazować albo coś... Trailery z Bloodrayne są porażające... A on się jeszcze za Dungeon Siege bierze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwną, hehe dobrze powiedziane ;) A co do figury to bym się kłócił ;) Dobra, EOT ;)

 

Chyba będe musiał obejżeć ten House of 9, bo tak wszyscy zachwalają :) Tylko holender w żadnej wypożyczalni znaleźć go nie mogę :(

1673801[/snapback]

mak na czym oglądasz filmy że wypożyczasz DVD ::>?masz jakąs plazme czy cuś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...

 

klatwa dobra dalem lepsza ocene bo lubie bardzije takie filmy o takich klimatach niz sin city co nie zmienia faktu ze tez byl zajebisty!.

 

alba mmmm.... ten moment co ruszala tyleczkiem w filmie jako kowbojka hehe palce lizac ale zeby sie spuszczac nad jej zdjecie to bez prezsady :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak na czym oglądasz filmy że wypożyczasz DVD ::>?masz jakąs plazme czy cuś ?

1673872[/snapback]

Hehe, filmy lecą z laptopa na TV u rodziców, JVC płaski 29" cali, nic specjalnego ;) A czasami z wypożyczaniem i kupowaniem to w przenośni piszę ;) Choć często wypożyczam/kupuję ;) Chociarz zbieram teraz kasę bo w kwietniu rodzice mają 25rocznicę ślubu, więc mam zamiar kupić im jakieś porządne kino domowe ;)

 

Dobrze, że nie dorwał sie do Doom'a...

 

@dszywala

Ja kupuje DVD, a mam zwykłego, płaskiego Samsunga 17'' CRT :?

1673876[/snapback]

Nom, ja podobnie, powyżej napisałem ;)

 

hm...

 

klatwa dobra dalem lepsza ocene bo lubie bardzije takie filmy o takich klimatach niz sin city co nie zmienia faktu ze tez byl zajebisty!.

 

alba mmmm.... ten moment co ruszala tyleczkiem w filmie jako kowbojka hehe palce lizac ale zeby sie spuszczac nad jej zdjecie to bez prezsady :-)

1673963[/snapback]

HEhe, jak już coś to wolałbym żeby to ona lizała mi i to nie palca ;) Aleee ciiii, bo jak tu jakimś cudem moja kobita zajży to będe żył tyle ile będe uciekał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transporter 2 - spoko film, spoko akcja, tylko troche zakończenie nie mrawe ale ogólnie film na czwórke z plusem ;]

1676948[/snapback]

Ee film spoko, ale tylko jak sie ogląda w dobrym kinie . . :/

Na kompie kinówka przy zestawie 2.1 nie robi wrażenia :D :D

 

Przy okazji:

Bardzo długie zaręczyny . . :(

Tytuł powinien brzmieć Bardzo nudne zaręczyny . :/

Dotrwałem do 70% filmu i poszłem spać ;) ,- może kiedyś dokończe ..

 

Właśnie znalazłem w jak to się mówi tutaj ,,wypożyczalni" :D Nowy horror ,,Tokio.Psycho" przeglądnąłem właśnie i steridzam że Azjaci są the best w robieniu horrorów.

Muzyka muażdży, nie wiem jak akcja/fabuła ale nie może być źle :D film jest z 2004 roku ale nie am do niego ( . . ) w kinach też nie puszczają ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitbull Jak dla mnie film całkiem spoko. Bardzo podobała mi się rola Grabowskiego jako jedynego nieprzekupneego ;) Coś czego temu filmowi zabrakło to główny wątek. Oglądając go do tej pory nie wiem o co w nim chodziło. Ogółem 6.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1677369[/snapback]

hehehehe, dobra przyznam się: nie skapnąłem się że to jest tytuł :blink:

Filmik powinien być dobry, trzeba poszukać w wypożyczalniach . . . :D

 

Oglądałem wczoraj Red Eye, całkiem OK się zaczął, mały klimacik się zrobił, do połowy filmu było nie nagorzej, ale od 70% do końca film stracił sensowny wątek i zrobił się nudny . . . ;(

wyreżyserował to człek między innymi od ,,Krzyków" 1/2/3

Jedyna co w tym filmie było Super to muzyka, nie wiem jak oni to robią ale naprawdę respect .. .

 

 

 

Jeżeli checie oglądnąc naprawdę dobry film w tych klimatach, niedługo do polskich kin trafia The Shutter, Tajlandzki Horror który ma swój niesamowity klimat i pozostaje w pamięci na długo . .

W tym filmie rónież niesamowita wręcz rewelacyjna muzyka :rolleyes: . .. . Fabuła bardzo dobra nie ma sprzeczności no i końcówka wymiata ;)

Jak ktoś jeszcze nie oglądał Warto iść do kina . .

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash

 

Ogolnie film moze byc w skali od 1 do 10 dalbym 5,5

 

Po pierwsze to co przychodzi mi na mysl - ale to juz bylo ! - ogladalem juz kilka filmow w takiej konwencji i niestety ten nie pokonal swoich pierwowzorow.

 

Po drugie - troche to wszystko naciagane - w prawdziwym zyciu sie takie rzeczy nie dzieja, chodzi mi o to ze troche meczy to ze akcja poszczegolnych watkow zostala ponaciagana zeby stwozyc jedna calosc z reszta - po prostu sie to rzuca w oczy.

 

Po trzecie - jako plus uznal bym fakt ze sam film nie ocenia bohaterow - nikt nie jest negatywny ani pozytywny, jednak wnioski jakie mozna z niego wyciagnac sa banalne i mimo ze nie powiedziane w prost to tak zaznaczone ze slepy by ich tylko chyba nie wyciagnal po obejzeniu filmu :]

Ja lubie jak po takim filmie mozna posiedziec, pomyslec, zastanowic sie co chcial przekazac autor itd nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi...

 

I niech znow ktos na mnie nie napada ze mam inne zdanie od niego ;) kazdy ma inny gust - a moj ostatnio nie trawi amerykanskiego kina :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech znow ktos na mnie nie napada ze mam inne zdanie od niego ;) kazdy ma inny gust - a moj ostatnio nie trawi amerykanskiego kina :]

1678693[/snapback]

ja sie z Tobą zgadam co do Crasha

to wszystko juz było i to w znacznie lepszej formie

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem oglądać House of 9... Kurcze mieszane uczucia, muzyka jest genialna, dopasowana świetnie do każdego momentu i budująca genialny nastrój... Ale reszta... Hmmm... Po 20min filmu obstawiłem zakończenie i trafiłem... A jestem po 4pifkach z Ojejku i Fomexem z tweaka (i Bąblem spoza ;)). Ciężko mi się wypowiedzieć na temat tego filmu, liczyłem na coś więcej po początku który był genialny... W sumie niby zakończenie ratuje ten film, ale po filmach pokroju Piła czy nawet staruśki Cube łatwo się domyśleć co będzie mniej więcej... Przyznam się że od początku nie podobał mi się święty (i na tym skończę żeby nie spojlerować)... Niby film pokazuje ludzkie słabości w obliczu pewnych bodźców zewnętrznych, ale w praktyce to wszystko było i to w o wiele lepszej formie... Nie potrafię ocenić jednoznacznie tego filmu, dlatego też wogóle nie ocenię... Trzeba/można go zobaczyć, jednym się spodoba, inni uznają czas za zmarnowany... Kwestia gustu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyspa nie wiem dlaczego ale dla mnie film nudnyyyyyyyyy <_<

To żeś recenzje walnąl - może coś konkretniej?

 

Po pierwsze to co przychodzi mi na mysl - ale to juz bylo ! - ogladalem juz kilka filmow w takiej konwencji i niestety ten nie pokonal swoich pierwowzorow.

Owszem, film nie jest zbyt oryginalny, ale co z tego? Dlaczego to ma być wada? I o jakich pierwowzorach mowisz?

 

Po drugie - troche to wszystko naciagane - w prawdziwym zyciu sie takie rzeczy nie dzieja, chodzi mi o to ze troche meczy to ze akcja poszczegolnych watkow zostala ponaciagana zeby stwozyc jedna calosc z reszta - po prostu sie to rzuca w oczy.

Faktycznie - naciagane to wszystko było. Jednak dlaczego mialoby być realistyczne? W tym filmie chodzilo o zupelnie cos innego...

 

kazdy ma inny gust - a moj ostatnio nie trawi amerykanskiego kina :]

Z ciekawosci spytam - a jakie kino trawisz? Japońskie? Indyjskie? Węgierskie?

 

Mnie ostatnio denerwuja ludzie, ktorzy wrzucają wszystkie filmy zrobione w USA do jednego wora z plakietką: "Hollywoodzka szmira":>. (Nie mowie teraz o Tobie, to tylko taka luźna refleksja.) Zauwazylem, ze jak ktos chce uchodzic za konesera, to w ogole nie tyka filmow zza ocenu, albo sie do tego nie przyznaje:> Jednak faktem jest, ze w Hollywood twórcy mają najwiekszą szanse sie wybic oraz zrealizowac swoje pomysly, dlatego utalentowani rezyserzy wlasnie tam kreca swoje filmy.

Powyższa wypowiedz nie miała na celu atakowac nikogo :) .

 

Ps.

Absolwent (The Graduate) - 8/10

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to co przychodzi mi na mysl - ale to juz bylo ! - ogladalem juz kilka filmow w takiej konwencji i niestety ten nie pokonal swoich pierwowzorow.

1678693[/snapback]

Jako, że crash mi się bardzo podobał, to poproszę o tytuły tych pierwowzorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że crash mi się bardzo podobał, to poproszę o tytuły tych pierwowzorów.

1679072[/snapback]

Ja także :)

 

EDIT

 

Z miłą chęcią obejrzę te pierwowzory skoro są jeszcze lepsze to będzie uczta kinomana :D

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem pibulla. Warto jak s[ciach!]ysyn,

1680176[/snapback]

nie przesadzajmy

 

niezłe pomysły , niezła konwencja , fabuła i montaz

doskonały Grabowski

 

ale polepione w całosc dosc chaotycznie i bezsensownie

 

pomysł dobry ale lepianka jakby z niedopasowanych klocków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było podawane wiele razy

choćby

 

"Short Cuts" Roberta Altmana

1679100[/snapback]

Wyjales mi to z ust :)

 

und3r - nie twierdze ze wszystko to holywoodzka szmira :) duzo filmow made in USA mi sie podoba, nawet takich, ktore mozna by uznac za esencje ameryki, a kto mnie zna dluzej ten wie ze hameryki i hamerykanow nie trawie ;) A przyklad ? Ulubiona seria odmuzdzajaca Zabojcza bron - kazdy odcinek ogladalem wiele razy i mi sie podobal mimo ze sa odmuzdzajace, lekkie, nawiazuja do niezbyt lubianego przezemnie "amerykanskiego stylu zycia".

 

Jezeli chodzi o filmy nie ma dla mnie barier jako takich choc przyznaje ze na amerykanskie kino patrze bardziej krytycznie ;).

 

A co do Crasha - mozliwe ze nastawilem sie zbyt wymagajaco do tego filmu, ale to takze Wasza zasluga ;) bo jak czytam recenzje zwala z krzesla itd to spodziewam sie naprawde arcydziela :]

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko co do jakiegoś dobrego nowego serialu.

 

Skończyłem oglądać X-FILES i przydałoby się coś nowego.

 

Mam na oku

"LOST"

"DESPERATE HOUSEWIFES"

 

podobno dobre serie, dużo nagród itp.

 

poradźcie coś (może być coś innego).

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...