Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam przedmowcow...przed jakas godzinka skonczylem ogladac The Butterfly Effect...film JEST SUPER, HIPER WYPASIONY...po prostu swietny....zwlaszcza na koncu filmu jest swietny motyw(ci co ogladali to wiedza)...POLECAMM!! no i daje do myslenia, jakby sie nasze zycie potoczylo gdybysmy powiedzmy poszli do innego liceum, czy na inne studia(wtedy bysmy np nie poznali naszych drugich polowek itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebalem ten juz lekko nadgnily topic, zeby was przestrzec: NIE OGLADAJCIE KILL BILL vol.2 a jesli juz, to BRON BOZE NIE W KINIE (chyba ze macie bilety za darmo).

 

Dziekuje, to wszystko co chcialem powiedziec :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet mnie nie denerwuj ajgon :P moj kumpel widzial kawalek i mowi, ze rownie dobry jak vol1, a w piatek mamy isc do kina :)

Moze napisz cos wiecej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebalem ten juz lekko nadgnily topic, zeby was przestrzec: NIE OGLADAJCIE KILL BILL vol.2 a jesli juz, to BRON BOZE NIE W KINIE (chyba ze macie bilety za darmo).

 

Dziekuje, to wszystko co chcialem powiedziec :mrgreen:

8O

Aż tak źle :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce pisac, zeby nie popsuc komus zabawy, jesli jednak wybiera sie do kina. Ale jest tragicznie.

 

A moze jednak napisze... w calym filmie doliczylem sie TRZECH walk, z czego kazda trwala cos kolo minuty (no, moze dwie). Przez pozostale 2 godziny, gadaja, gadaja, stekaja, znowu gadaja itd. Moglem zrozumiec, male glupoty w pierwszej czesci (w koncu, Tarantino chcial zrobic film w stylu anime, a tam sa lekkie przegiecia), ale przezycia strzalu z dubeltowy z odleglosci metra, przezycia zakopania zywcem nie jestem w stanie zrozumiec. A o koncowce sie nie wypowiem - po prostu szkoda slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebalem ten juz lekko nadgnily topic, zeby was przestrzec: NIE OGLADAJCIE KILL BILL vol.2 a jesli juz, to BRON BOZE NIE W KINIE (chyba ze macie bilety za darmo).

 

Dziekuje, to wszystko co chcialem powiedziec :mrgreen:

Twoja opinia przeciw najlepszemu otwarciu w Stanach :P

25 milionow baksow w premiere :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Stany, to sa Stany :P A po drugie, jedynka mi sie dosc mocno podobala, wiec sam poszedlbym na premiere dwojki do kina, gdybym jej wczoraj nie obejrzal. No ale kumple ogladali, piwko bylo, to jakos dalem sie namowic... ;) I nie zaluje - nie zmarnuje kasy na bilet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podobały:

Final Destination & Final Destination 2 Najlepiej oglądać jeden za drugim :))

100 Girls

21 Grams

Good Bye, Lenin! Mozna sie posmiac ze szwabow

How High Jak ktos jusz wczesniej powiedzial- stare ale jare"

Interstate 60

Minority Report

Phone Booth - Przezten film nie kozystam z budek telefonicznych ;)

Pulp Fiction

Scary Movie 1...3

The Shawshank Redemption

Underworld

 

I oczywiscie większość polskich komedi powstałych w PRL'u ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie tu wpisze bo lubie czasem cos obejrzec ..

no 1 polowanie na czerwony październik

EVENT HORIZON

LOST HIWAY

ostatnio łzy słońca ... polecam dobry

duplex .. świetna komedia

odradzam oglądniecie snipera 2 o ile 1 była extra to 2 odgrzewana chała ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w koncu obejrzalem tak zachwalanego 'motylka' (The Butterfly Effect) i jestem pod wrazeniem

 

Nie spodziewalem sie ujrzec tego aktora w tak powaznej roli.

 

poza tym dorwalem Ostatniego Samuraja i nie zawiodlem sie, chociaz wiadomo ze Amerykanie lubia przesadzac co widac od razu. Zbyt przerysowane to wszystko, ale pozytywnie oceniam ten film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po drugie, jedynka mi sie dosc mocno podobala, wiec sam poszedlbym na premiere dwojki do kina, gdybym jej wczoraj nie obejrzal. No ale kumple ogladali, piwko bylo, to jakos dalem sie namowic... ;) I nie zaluje - nie zmarnuje kasy na bilet ;)

Hmm... no to chyba zaoszczedze 12zl... (mialem jutro isc do kina na premiere) obejrzalem dzisiaj u kumpla i jestem troche zawiedziony. Nie zeby bylo tragicznie, ale spodziewalem sie wiecej.

Dla mnie tez jedynka byla conajmniej kultowa ;) a dwojka juz niestety nie trzyma jakos tego klimatu :/ Nawet muzyka (w jedynce odegrala dla mnie niebanalna role) juz nie tej klasy :( szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good Bye, Lenin! Mozna sie posmiac ze szwabow

Niemcy jako narod sami w sobie nie byli niczemu winni, a u nas nie bylo wcale lepiej np jechaly ulicami czolgi banany kupowalo sie raz w roku uzywane auta byly drozsze od nowych itd itp i trzecia sprawa nie bylo w tym nic do smiechu, moim zdaniem prawdziwa komedia oparta na nonsensach tych lat to Rejs, no i miażdżące Alternatywy mozna je ogladac regularnie w kolo bo nigdy sie nie nudzą. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio obejżałem dwa nowe filmiki :)

 

Walking Tall - film z The Rock'iem, powiem że filmy z nim pomału stają się coraz ciekawsze, choć na miano ciekawego i porywającego jeszcze nie zasłużył :P

 

The Punisher - oczywiście mowa tutaj o wersji z 2004 roku :) W sumie dużo bardziej mi się podobał od pierwszego Punishera, ale to kwestia gustu, moim zdaniem najlepsza adaptacja komiksowa z wszystkich dotyczasowych (Spider-Man, The Hulk, DareDevil itd....)

 

Aaa bym zapomniał, jak dla mnie świetna sensacja/thriller lekki:

DC.Sniper.23.Days.Of.Fear - opowiada o zdarzeniach które miały naprawdę miejsce w Stanach, te 23 dni grozy kiedy to snajper mordował losowo wybranych ludzi, film jest naprawdę niezły!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajgon co Ty, za przeproszeniem, bredzisz - byłem już dwa razy na vol. 2 (na vol. 1 też byłem dwa razy) i stwierdzam "obiektywnie", iż 2 jest.... lepszy :D . Dialogi miażdżą, niektóre sceny przekomiczne, jednym slowem film genialny;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja [gluteus maximus] jestem i sie nie znam ;) (No dobra, Pai Mai Five Step Trick, Exploding Hearth Technique mnie tez powalil, ale w tym mniej pozytywnym sensie :mrgreen:) A tak powaznie, ogladalem kinowke miernej jakosci i moze to jest po trosze tego wina. Ale i tak, motyw z okiem jest mierny (choc nie przecze, smialem jak idiota :mrgreen:), koncowka z Billem zalosna (w ogole ten aktor, za Chiny nie pasuje mi do Billa), Pai Mai fajny, ale juz motyw z dubeltowa w klate i zakopaniem w trumnie byl fatalny. Obejrze jeszcze raz, bo juz sa lepsze ripy na DC - moze zmienie zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Właśnie skończyłem oglądać "The Butterfly Effect" (jest 2:01 :D)

 

Film niezły, bardzo niezły... bardzo :]

Jednak pozostaje lekki niedosyt... tak od połowy filmu coś gaśnie, nie potrafię tego wytłumaczyć, ale na początku (do połowy praktycznie) czułem na swojej skórze dreszcze, później coś siada, film staje się jakiś taki monotonny... przewidywalny, coś skopcony jest ten scenariusz, choć pomysł genialny :P (Ale nie orginalny :))

 

Na pewno nie lepszy niż Rekwiem dla snu, które jest moim 2 ulubionym filmem, po Grze - oczywiście :)

 

Cóż mogę powiedzieć: polecam !! :]

 

Chyba zaczne pisać pamiętniki :wink:

 

A słuchajcie: może możecie mi polecić jakieś inne "ambitne" filmy, które wymagają myślenia.... :) (Takie, których tu jeszcze nie wymieniono!) Bo z wymienionych w tym temacie widziałem 98% :D

 

 

POZDRO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie: może możecie mi polecić jakieś inne "ambitne" filmy, które wymagają myślenia....  (Takie, których tu jeszcze nie wymieniono!)

SECRET WINDOW - przed chwilą skończyłem oglądać i musze powiedziec że ciekwy...

A jak ktos lubi X-Men'ów to polecam HELLBOY - coś podobnego ale z jajem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość moich ulubionych filmów już tu padła, więc nie będę się powtarzać; tak na szybko mogę jeszcze dorzucić C'est arrivé pres de chez vous (Człowiek Pogryzł Psa) oraz z lekkim :wink: Bulgaski Pościkk tudzież inne pomniejsze wytwory Z.F. Skurcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godne polecenia :) monty python :) cała seria co by tu jeszcze .... zielona mila,balir project,hym ghotica,a to czego nie lubie:) tolkien zekranizowany,PI,piękny umysł,faceci w czerni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja NIE POLECAM filmu Van Helsing. Wczoraj bylem z 3 kumplami na tym w kinie w Gdańsku w krewetce i powiem iz 3/4 filmu to bajka, a 1/4 to jakas fajna akcja. Nie polecam tego filmu chyba ze ktos lubi jakies kosmiczne sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

A słuchajcie: może możecie mi polecić jakieś inne "ambitne" filmy, które wymagają myślenia....  (Takie, których tu jeszcze nie wymieniono!)

SECRET WINDOW - przed chwilą skończyłem oglądać i musze powiedziec że ciekwy...

A jak ktos lubi X-Men'ów to polecam HELLBOY - coś podobnego ale z jajem :wink:

mi sie z kolei Secret Window wcale nie podobal!! film nudny jak flaki z olejem....pare razy prawie zasnalem przy kompie podczas ogladania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie polecam "Cheats" opowiada o kolesiach, którzy w szkole ściągają na wszystkich testach - nuda.

Polecam "Curse of the jade scorpion" lata 40ste Woody Allen, Helen Hunt i Dan Aykroyd (czy jakoś tak). Znakomite dialogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...