Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanko co do jakiegoś dobrego nowego serialu.

 

Skończyłem oglądać X-FILES i przydałoby się coś nowego.

 

Mam na oku

"LOST"

"DESPERATE HOUSEWIFES"

 

podobno dobre serie, dużo nagród itp.

 

poradźcie coś (może być coś innego).

dzięki

1680251[/snapback]

 

z seriali to only:

TwinPeaks

NorthernExposure

i

Janosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No serial swietny. Na poczatku jak ogladalem w TV to malo zajarzylem, ale mam na plytach juz... dobra obsada, fajnie zrobiony, gra aktorow... kryminalni i inne badziewia nie maja polotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transporter 2 - Kurier 2 <- Jedynke jeszcze dalo sie ogladac ale 2, napchali "takich siwtnych efektow" specjalnych ze hej. Film kiepski, jezeli mozesz obejrzec cos innego zrob to.

 

Howl's Moving Castle - Ruchomy zamek Howla <- Dla tych co lubia anime :] mi sie podobalo

 

Hostage - Osaczony <- Calkiem dobry film, warto obejrzec.

 

House of Wax - Dom Woskowych Ciał <- Mam mieszane odczucia. Film calkowicie kiepski nie jest, ale troche "senny". Senny w sensie ze przez pierwsza godzine nic sie nie dzieje, aby przez ostatnie 20 min filmu wszystko sie wyjasnilo.

 

Na kiepski dzień polecam Monty Python i Święty Graal , baaaardzo dobra komedia, a jak bedzie ci malo to Martwice Mozgu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko co do jakiegoś dobrego nowego serialu.

 

Skończyłem oglądać X-FILES i przydałoby się coś nowego.

 

Mam na oku

"LOST"

"DESPERATE HOUSEWIFES"

 

podobno dobre serie, dużo nagród itp.

 

poradźcie coś (może być coś innego).

dzięki

Od seriali jest oddzielny temat ;]

Tak na szybko co mi sie przypomina to obowiazkowe do obejrzenia moim zdaniem jest 24, Kompania Braci. Jezeli chcesz pakowac sie w ogladanie tego co aktualnie leci w stanach to napewno Lost i Prison Break, ale nie polecam bo czekanie co tydzien na kolejny odcinek zaczyna mnie dobijac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać The island

Mówcie co chcecie gó...o mnie to obchodzi, ale dla mnie jeden z najlepszych filmów jakie oglądałęm . . . I zdania nie zmienie :-P

Rewelacyjny w każdym calu., no może prawie w każdym...

Takie moje zdanie i tyle.

Dawno nie oglądałem takiego dobrego filmu, do tego daje trochę do myslenia .. .

 

Crasha nie oglądnąłem do końca z porzyczyn niezależnych, ale kiedyś do niego wrócę ;)

 

Póki co Wyspa 9,5/10

 

EDIT:

Buu no może wczoraj byłem zabardzo nakręcony ;) 8/10 będzie sprawiedliwą oceną

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co Wyspa 9,5/10

1680703[/snapback]

:blink: az 9,5 na 10, ja bym dal 7. Co prawda scenariusz mozna uznac za dobry ale reszta :/ mi sie film dluzyl. Efekty mozna powiedziec ze tez dobre..... no dobra dalbym 7,5 ale nic wiecej ;).

 

PS: Jame-sy Bondy takze polecam ;)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o filmach

1. Dark Water - Fatum

2. Głosy - z Keatonem ?

1680795[/snapback]

ad.1. Wersja japońska dobra, amerykańskiej nie oglądałem.

ad.2. Dla mnie lipa :/ nic nie straszył a zapowiadał się fajnie, ogólnie przekombinowany.

 

Jak wybierasz między nimi, to bierz się za Dark Water :> oby angielska nie odstawała od japońskiej.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres 1 japonska jak widziales to nie masz co ogladac amerykana

2 nic specjalnego 3/10

 

dawno nic nie pisałem w tym temacie wiec czas odkurzyc troche klawe

BTW to sa mojej opinie i mozecie sie nie zgadzac i dont give a fu..

i sory za spojlery jak beda to zaznacze

 

Wojna swiatow : potwierdziła niezaprzeczalny fakt iz stiwen S schodzi na psy(Catch Me If You Can , terminal a tera wojna...) z filmu na film coraz słabszy .gdzie tam jest ten budżet (130MLN $) ? ogladajac ten film czułem sie jakbym ogladał smieszny s-f z lat 50 efekty jak na takie pieniadze smieszne ! powalac to one mogły ale z 5 lat do tyłu max i to zakonczenie no zero niczego ! przy dniu niepodległosci waojna ś .. wypadła mega słabo ! 3/10

 

 

 

7 seconds : kolejny średniak ze snajpsem w ktorym łezli walczy sam przeciw wszystkim ( no laska mu pomaga tysz standart) początkowo zapaowiada sie nieźle ale w miare rozwoju sytuacji przewidywalny aż do bulu

BTW swoje 3 grosze do filmu dozucił OPEL ... kto zobaczy zrozumie 3/10

 

 

batman begins - no i znowu mnie rozczarowali ... znowu nic nowego nie wymyslili pierwsza połowa filmu ciągniesię jak flaki z olejem .. rozumie że batman chce zakamuflowac tożsamosc ale ten głos niczym Michael buffer jest po prostu śmieszny tak jak rolka katie holmes no film bez niej nic by nie stracił to samo tyczy sie rutgera obie postacie totalnie bezbarwne 4/10

 

 

małą odskocznia

 

CRASH : w końcu cos na poziomie jestem zachwycony tym filmem sposob w jaki pokazano życie w LA normalnie brak mi słow

spojler moment w którym policjant ratuje christine (z poczatku myslalem ze ja zostawi ) chwyta normalnie za serce że nie wspomne o zamachu na ślusarza moment w ktorym pada strzał i widok matki , ojca i pociagajacego za spust normalnie ta scena mnie zmiażdzyła porownywalnie z zebami na krawezniku w american history x spojler end warto zobaczyc 8,5/10

 

 

 

IN good company : myślałem ze to bedzie jakas typowa komedia ... myliłem sie b.dobra rola tophera Grace pasuje do niego jak ulał, no i przeurocza skarlet . cos ala komedia obyczajowa 6/10

 

kingdon of haven ..hmm żałuje ze nie byłem na nim w kinie .. dobra fabuła ciekawa postac króla jerozolimy . krucjata pokazana z tej realnej strony nie jak filmy z lat 50 z rycerzykami walczącymi w imie chrzescijanstwa tylko o włądze majatek wpływy itp mozna polecic z czystm sumieniem 7/10

 

 

 

 

pan i pani smith - 5/10 tez specjalnie nie zachwyca ot tak mozna obejzec o dziwo nie pszesadzili az tak jak w ...

 

... transporter 2 - cz 1 była naciągana ale to to juz szczyt naiwnosci zrobili z tego teledysk niczym XXX next level dotrwałem do konca z czystej ciekawosci 3.5/10

 

 

big white ciekawy choc troszke się ciągnie brava za dobor obsady łiliams dziowani i i łudi pasuja idealnie do swoich ról 4.5/10

 

 

Fantastic4 IMO wkoncu jakas porządna ekranizacja komiksu efekty trzymaja poziom alba ładnie wygląda ;] no i dr doom spisał sie wysmienicie 7.5/10

 

 

SIn city .. nie bede sie powtarzał to trzeba zobazyc ...

 

 

mean girls - ot taki wydawałoby sie film dla nastolatkow ale ja widze w nim fale krytyki amerykanskiego stylu zycia ( nastolatkow) miło i fajnie sie oglada no i lindsay lohan wyglada fajnie okraglutko nie to co teraz ( bulimia czy co ... ;/) 6/10

 

 

 

machinist - nie dziwie sie ze rola bale nie została doceniona fakt zagrał poprawnie schudł te paredziesiat kilo ale to nie uratowało tego filmu jest nudny jak dla mnie 4.5/10

 

wyspa - i tu jak czytam wypowiedzi wyżej ze film jest the best to mnie skreca ( my opinion ;) ) po 20 min juz wiadomo o co chodzi i cała bajka peką znika niczym mydlana bańka dalej juz tylko kilka efektownych poscigów i tyle film co prawda lajtowo sie oglada ale jak napisałem wyzej po 20 min to juz jest tylko ciekawosc co za efekty jeszcze wymyślili ... rola makgregora niczym sie nie wyroznia to ze gada z innym akcentem to jest pryszcz zwykły pryszcz , skarlet spisuje sie znakomicie ( czyli pieknie wyglada i na tym koniec ) BTW swoje 3 grosze do filmu dozuciły microsofst (x "bill" box ) reebok i jeszcze ze 2 koncerny ktore mi wyparowały z głowy ... 5/10

 

 

dawn of the dead 2004 naewt sie za to nie abierajcie nudy strataczasu niby miało byc new ze zomnbiaki sa szybkie ... no i co ztego jak nikt tego nie wykozystał łejst of tajm 2/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SPOJLER

:blink:  az 9,5 na 10, ja bym dal 7. Co prawda scenariusz mozna uznac za dobry  ( opcja klonow jako zapasowych "czesci" ) ale reszta :/ mi sie film dluzyl. Efekty mozna powiedziec ze tez dobre..... no dobra dalbym 7,5 ale nic wiecej ;).

1680777[/snapback]

Człowieku do cholery nie spojleruj :/ Bez przesady... Psujesz niektórym radość z oglądania filmów :mur: :mur: Weź edytuj swojego posta!! Pozatym autor posta napisał że to jego zdanie...

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mozna tutaj zamieszczac gatunki filmu jakas prosta opinia ? czy cos takiego dalesz dyskusje raczej nie maja sensu chyba ze zmienicie temat na "Jakie filmy sie Wam podobaly i dlaczego .... " a streszczenia bede chcial to sobie obejrze na wp ;] a jakies nowe movisy bo te ostatnie co napisaliscie to widzialem przed wakacjami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak777 spokojnie to tylko film nic wielkiego a ty zachowujesz sie jakbym krzywdzil twoja matke :/ spokojnie wdech, wydech, wdech, wydech ......

A tamto to bylo moje zdanie na temat tego filmu wiec sie nie czepiaj.

1681640[/snapback]

Jakbyś czytał temat to byś wiedział jakie są jego założenia i że nie zdradzamy treści filmów :mur: :mur: Trzeba być ... żeby podawać najważnejszą część fabuły :mur: :mur: A takich tekstów jak powyżej sobie nie życzę...

 

P.S.

 

Pozatym jakbyś skrzywdził kogoś mi bliskiego to już raczej byś nie był w stanie pisać samodzielnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak777 spokojnie to tylko film nic wielkiego a ty zachowujesz sie jakbym krzywdzil twoja matke :/

Nie ma to jak nauczyc sie na pamiec paru tekstow z "Chłopaki nie płaczą" :lol:

 

Skoncz juz Buu... Mak moze troche za bardzo sie unosi, ale ma racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki film jak Nocna Straż (Night Watch) ktoś widział? rosyjski horror/thriller/fantasy film :P kumpel czytał książkę mówił, żeby go obejrzeć. pytanie - warto? czy może coś innego z nowości - podajcie typy :wink:

1683148[/snapback]

Imho warto. Jest to kawal dobrego filmu fantasy, troche innego od tych serwowanych przez Hollywood. Scenariusz troche pokrecony (przynajmniej dla mnie), poniewaz ksiazki nie czytalem, ale dobrze sie oglada. Co od efektow scecjalnych, powiem ze sa na wysokim poziomie, szczegolnie przemian bohaterow w zwierzeta oraz tez poscigi, a raczej posicig znana rosyjska ciezarowka marki ZIL. W skroce: film nie banalny, godny uwagi ;]. Edytowane przez stregobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki film jak Nocna Straż (Night Watch) ktoś widział? rosyjski horror/thriller/fantasy film :P kumpel czytał książkę mówił, żeby go obejrzeć. pytanie - warto? czy może coś innego z nowości - podajcie typy :wink:

1683148[/snapback]

To ten z Piercem Brosnanem?? Podobno w miarę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman początek

Bardzo fajny filmik ;) niespodziewałem się że mi się spodoba .. . leżał sobie już długo i czekał na okazję . .

Warto sobie oglądnąć, w czasie oglądania człowiek nie czuje że to Sc-FI, ogląda się jak dobry film akcji.

Ciężko będzie zrobić ciekawą kontynuację ;/

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman początek

Bardzo fajny filmik ;)  niespodziewałem się że mi się spodoba .. . leżał sobie już długo i czekał na okazję . .

Warto sobie oglądnąć,  w czasie oglądania człowiek nie czuje że to Sc-FI, ogląda się jak dobry film akcji.

Ciężko będzie zrobić ciekawą kontynuację ;/

7/10

1683784[/snapback]

No u mnie też czeka :) Tak samo jak Land of the Dead, Transporter 2, Skeleton Key i Gdzilla Final Wars :) Chyba zacznę od godzilli :) To taka zarypista jak te stare, identycznie zrobiona :D (jestem fanem godzilli :D). A potem Batman, transporter2, land i klucz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...