Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Skarb Nardów

Bez ten film byłby dnem totalnym gdyby nie Nicolasa Coppola.

Gośc zagrał bardzo dobrze.

Co do filmu typowa amerykańska przygodówka, fabuła banalna, troche niejasności, ale ogólnie 135 minut wysiedziałem bez problemu.

Film nawet mnie torchę zacikawił, mimo że bardzo przewidywalny.

 

Jak ktoś chce sobie oglądnąć coś niewymagającego myślenia, POLECAM ;)

 

6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie Nicolasa Coppola.

Ja tam myślałem że w tym filmie grał Nicolas Cage :unsure:

 

Kung Fu Hustle - przed chwilą obejrzałem. Film denny, strasznie naciągany, "nierealny", ale... podobał mi się. Ma coś w sobie. IMO muzyka dobrana fenomenalnie.

 

Film 7/10

Muzyka 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plan lotu - naciągany, ale oglądało się przyjemnie 6/10

house of 9 - film przecietny, nic ciekawego oprócz zakończenia 6/10

Skarb narodów - głupia bajeczka naciągnięta do granic możliwości 3/10

crash - dobrze zrobiony film o życiu, trochę naciągnięty 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Four Brothers - znakomity film; super wykonanie, ciekawy scenariusz, i aktorzy idealnie dopasowani do swych rol. jeden z lepszych filmow gangsterskich jakich ostatnimi czasy przyszlo mi ogladac. +4/5

 

A History of Violence - BEUHEHEHEHHAHA !!!!!!!!!!!!!!!!! nie no... nic dodac nic ujac, 0/5!

 

Kicking and Screaming - flaki z olejem udajace komedie... 1/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Four Brothers - znakomity film; super wykonanie, ciekawy scenariusz, i aktorzy idealnie dopasowani do swych rol. jeden z lepszych filmow gangsterskich jakich ostatnimi czasy przyszlo mi ogladac. +4/5

1702111[/snapback]

znakomity ??? R.i.P. co się z Tobą stało :P. Ja po "znakomitych" recenzjach i punktacji na filmwebie też go obejrzałem wczoraj. Ten film to nie wiem jak to ująć "amatorszczyzna", fikcja, nienaturalność, naciąganie, nie będę pisał spojelrów( mase scen to naciągane, szutczne, beznadziejne ) w które chyba tylko elo młodzieżowy ziom jest w stanie uwierzyć. Krótko mówiąc dla mnie ten film to strata czasu. Jedyny aktor który trzymał poziom to Mark Wahlberg. Film zapowiadał się fajnie. Gangsterski film ??? to chyba dla młodzieży amerykańskiej, bo jak tak wyglądają gangi to śmiech na sali.

 

Obejrzałem jeszcze Skeleton Key i Amityville. Z pierwszego wyszedł raczej thiller niż horror i to niskiej jakości, czyli LIPA. Drugi zdecydowanie lepszy, może dlatego, że mam sentyment do Lśnienia, które jest bardzoo podobne. No i film na faktach. Jak ktoś się zastanawia to z tych 2 filmów lepiej obejrzeć Amityville.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Water - Fatum - po pierwsze film cienki jak nitka, 2. opowiada historie ktora juz walkowano tysiace razy, 3. wykonanie fatalne, klimat oraz srodowisko w ktorym sie dzieje akcja wogole nie sa przerazajace a poprostu kiczowate. 4. no i film wogole nie wzbudza (przynajmniej u mnie) zadnych emocji...

-1/5

 

@ ojejku -... ;]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obejrzałem kolejny film na podstawie Marvelowskich komiksów - Man-Thing :) Choć momentami miałem mieszane uczucia to w sumie ogólne wrażenie jest pozytywne, nie był to jakiś super film, aczkolwiek fabuła w miarę ciekawa i lekko zakręcona (jak na ten rodzaj filmów). Oglądało się przyjemnie i co najważniejsze-świetne udźwiękowienie :) Jeśli ktoś lubi filmy na podstawie komiksów i czytał Man-Thing'a to raczej nie będzie zawiedziony :)

 

Ocena 7/10 (Fani komiksu mogą spokojnie +1dodać :) ).

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem `przyjemnosc` obejrzec Doom'a.

 

Mimo niezlych trailerow i wielu dobrych zapowiedzi, rozczarowal mnie bardzo.

 

Nie bede spoilerowac ale fabula gry i fabula filmu dosc znacznie roznia sie od siebie, przekombinowali, wychodzi z tego taki pseudo horror. Super wyszkoleni marines musza oczyscic teren bazy, skradaja sie, pozniej biegaja a `potwory` i tak ich morduja w kolejnosci uzaleznionej od listy plac :} Pozniej glowny bohater znajduje... niszczy co trzeba i film sie w dosc durny sposob konczy.

Na plus kilka scen idealnie sciagnietych z gry, kilka ujec ala fpp ale to naprawde za malo. 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem `przyjemnosc` obejrzec Doom'a.

 

Mimo niezlych trailerow i wielu dobrych zapowiedzi, rozczarowal mnie bardzo.

 

Nie bede spoilerowac ale fabula gry i fabula filmu dosc znacznie roznia sie od siebie, przekombinowali, wychodzi z tego taki pseudo horror. Super wyszkoleni marines musza oczyscic teren bazy, skradaja sie, pozniej biegaja a `potwory` i tak ich morduja w kolejnosci uzaleznionej od listy plac :} Pozniej glowny bohater znajduje... niszczy co trzeba i film sie w dosc durny sposob konczy.

Na plus kilka scen idealnie sciagnietych z gry, kilka ujec ala fpp ale to naprawde za malo. 2/5

1704216[/snapback]

Hmm, widziałeś wersję normalną czy w gorszej jakości? Bo taki film raczej trzeba w kinie obejżeć, choć przyznam szczerze że na nic super się nie nastawiam po obejżeniu trailerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem CAM'a w calkiem niezlej jakosci.

Niewiem po co ogladac ten film w kinie, nie ma w nim praktycznie zadnych wartych uwagi efektow.

Nie ma zadnej ciekawej walki ani fajnej sceny ktora obecnie chcialbym zobaczyc w kinie.

Film jest ciemny, calosc polega na przestraszeniu widza, dlugim zwolnieniem i nagle wyskakujacym wrzeszczacym potworkiem, i jakimis odglosami w tle. Oczywiscie zeby nie bylo za nudno, momentami biegaja i proboja cos walczyc ;}

Fabula nedzna, nie umywa sie do prostej ale szalenie sugestywnej w grze , tutaj mamy naukowo-metafizyczna papke z genialna pania doktor w roli glownej.

 

Z tym ze jak mowie jesli ktos jest fanem i podobal mu sie naprzyklad Resident Evil (ew. AvP) to moze bedzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widziałeś wersję normalną czy w gorszej jakości? Bo taki film raczej trzeba w kinie obejżeć, choć przyznam szczerze że na nic super się nie nastawiam po obejżeniu trailerów...

1704423[/snapback]

 

A ze tak zapytam co ma jakosc filmu do fabuly?? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak film jest kiepski to mu nawet najlepsza jakośc i 50 calowy telewizor nie pomoże...

1704705[/snapback]

Kurcze, SGJ ja wcale nie bronię DOOMa :P Tylko mówię że jest sporo filmów tracących swój urok podczas oglądania na monitorze lub telwizorze, tymbardziej jak się TSa ogląda...

 

Eh mozna bylo to przewidziec, dla mnei zadne zaskoczenie. I rezyser lipny i jakos malo dobrych filmow na podstawie gier jest (sa takie w ogole?)

1704762[/snapback]

Mortal Kombat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...