Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Amityville horror

Normalnie dla mnie jak nic film zainspirowany ,,Lśnieniem".

Fabuła bardzo podobna w każdym bądź razie ;), nie ma co się rozpisywać po oglądnięciu tego filmu doszedłem do wniosku, że nigdy nie będę brał po uwagę opinii ludzi na stopklatce, filmWebie itp.

 

8,5/10

Jednym słowem bardzo dobry film.

Lśnieniu dałem kiedyś coś koło 9,5/10.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy film na podstawie gry i do tego jeden z pierwszych to "street fighter" z niezapomniana rolą Jean C. Van Damme-a.Ten film na stale zapisal sie w swiatowej kinematografii. Zwariowałem jak zobaczylem ten film :blink:

1705980[/snapback]

Wybacz ale nie mogę się powstrzymać :lol2: :lol2: :lol2: :ploom: hahah to się nadaje do Topicu Śmiechu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy film na podstawie gry i do tego jeden z pierwszych to "street fighter" z niezapomniana rolą Jean C. Van Damme-a.Ten film na stale zapisal sie w swiatowej kinematografii. Zwariowałem jak zobaczylem ten film :blink:

1705980[/snapback]

Jeśli to nie jest wyrafinowana ironia to grubo. Z jednym się zgodzę, zapisał się napewno:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy film na podstawie gry i do tego jeden z pierwszych to "street fighter" z niezapomniana rolą Jean C. Van Damme-a.Ten film na stale zapisal sie w swiatowej kinematografii. Zwariowałem jak zobaczylem ten film :blink:

1705980[/snapback]

HEhe, w pierwszej chwili jak przeczytałem to normalnie zamarłem, no ale po przeczytaniu 2 i 3raz doszedłem do wniosku że to ironia i to ostra :D Normalnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

IMHO najlepszy jest MK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, ze jest film na podstawie tekkena?:> Tylko nie wiem czy dobry, bo nie ogladalem:]

1706216[/snapback]

Kiedyś to widziałem i nie był to film tylko chyba anime, albo zwykła kreskówka. Chyba fajne było:) ale nie wiem czy o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie mogę się powstrzymać  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :ploom: hahah to się nadaje do Topicu Śmiechu!

1705995[/snapback]

Szczerze mowiac nie myslalem, ze ktos wezmie moja szydercza wypowiedz na powaznie.

Nastepny film ktory obejrze to "imperium wilkow" film budzi skrajne opinie wiec jak zwykle chetnie sie sam przekonam.MOze ktos ogladal.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy Advent Children - jeden wielki efekt! dla samego efektu warto zobaczyc, a jako fan anime jestem troche zawiedziony, ale cóż...

1707015[/snapback]

a ja jako fan FF7 prawie sie poplakalem :wink: ze wzroszeniem wpominam te 140godzin grania...ehhh to bylo cos:) SUPER FILM! koniecznie zobaczyc! na pewno lepszy od FF;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie warte obejrzenia to

-frida

-zycie jest piekne

-the ring, ale japonski

-ogolnie filmy almodovara-np. drzace cialo

-milczenie owiec i hannibal ;]

-dzien swira :D

-pulp fiction

-zielona mila

-i z polskich podobnie jak ktos pisal wyzej-klasyki-mis,sexmisja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Braci Grimm. Efekty spejalne zapewne robia wrazenie w kinie, aczkolwiek sama fabula jest slaba niestety:/

 

6/10

 

EDIT:

Wczoraj natomiast sięgnąłem po Ziemie Zywych Tropow mistrza Romero;] Troszke sie zawiodlem, jednak wciaz czuc reke rezysera. Specyficzny klimat utrzymuje sie do pierwszej do ostatniej sceny. Charakteryzacja tytułowych bohaterow najwyzszej klasy;] Imho zapowiada sie na nowa trylogie :) . Film ma co prawda kilka wad ale jest ich niewiele. Najwieksza jest sama koncowka:/ Chociaz byc moze jest to poczatek nowej serii i taka mam nadzieje;] Gdyby nie zakonczenie dalbym 7/10. A tak jest 6.8/10;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Braci Grimm. Efekty spejalne zapewne robia wrazenie w kinie, aczkolwiek sama fabula jest slaba niestety:/

 

6/10

1708188[/snapback]

a wlasnie sie przymierzalem do tego filmu...nieco go przesune w kolejce do obejrzenia. Czy ktos z panstwa ogladal film Devour-Pozarci czy jakos tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten dubbing jest kiepski.

Ale oczywiscie film jest cudowny i warto zobaczyc. Zostala dzisiaj druga czesc.

Podobno jakies sceny sa w tej wersji, ktorych nie bylo w kinach.

Ogladalem na razie pierwsza czesc i takich nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę z dziewczyną na Doom ^_^ :D Bilety kupione, czas zarezewowany. Nawet jak ten film okaże się pukaniem od spodu w dno, to i tak dobrze, że ktoś się zainteresował tym tematem, a już szykują drugą część :D A i Quake też w planach - nic tylko czekać na ....Duke Nukem- The Movie :P

 

A co do filmu o papieżu- dubbing słaby, acz w końcu to nie jest polski film, bo nas widocznie nie było stać - wstyd. Za to nie podobbał mi się zdecydowanie przejasrawiony Wojtyła, to bólu wręcz odrealniony :blink: . Sytuacje ekstremalnie nie prawdopodobne jak pouczanie Niemca ( a potem jeszcze ze 2 razy LOL) przez podrzędnego księdza, czy gra na stacji na skrzypcach przez Żydówkę mnie raczej śmieszyły, niż smuciły. Nie potrafię przełknąć naciąganych faktów do tego stopnia :mur: . To nie jest film biograficzny, tylko oparty na życiu Wojtyły, szkoda, że większość tego nie pamięta, co nie zmienia faktu, że przekaz jaki niesie jest jak najbardziej pozytywny. Szkoda, że wyłożony tak łopatologicznie.

Tutaj Pianista nie ma konkurencji.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...