Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

(brunneriusgreyna @ Oct 27 2005, 14:53)

Do d*py Creep omijajcie szerokim łukiem (koleś gwałcący ćpunkę przy pomocy noża) OCHYDA!!

to byla maczeta;] i to nie wygladalo na gwalt tylko raczej zabijanie; ps. ten koles to taki mutant -]

A facjate po sprawie miał co najmniej jak po bzykanku.

Czterdziestoletni prawiczek - fajne nooo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Pie Band camp 7,5/10 fajna kontynuacja, trzyma poziomek :D

1723159[/snapback]

Trzyma poziom ??? stary to Ty chyba oglądałeś inne Americany wcześniejsze niż ja i reszta ludzi :P To się nie umywa do poprzednich części jak chociażby ostatnie Wesele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzyma poziom ??? stary to Ty chyba oglądałeś inne Americany wcześniejsze niż ja i reszta ludzi :P To się nie umywa do poprzednich części jak chociażby ostatnie Wesele...

1723786[/snapback]

heh trzyma trzyma.

oglądałęm wszystkie części :P

Z tej częsci wyszła troche komedia romantyczna, ale i tak bardzo mi sie podobało ;]

poprzednie częsci to troche głupawe komedie ale i tak zajebi.e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos juz pisal o Serenity? ,kino sf ,z wieloma fajnymi efektami ,bardzo "nierowny" film z fabula ktora raz moze sie podobac a raz mozna mozna wyrzucic ja do kosza ,glowny bochater to taka inna troche wersja Hana Solo i jego statek o nazwie tytulowej filmu, mozna obejrzec pod warunkiem ze nic innego nie ma sie do roboty

 

 

dla mnie warte obejrzenia to

-frida

-zycie jest piekne

-the ring, ale japonski

-ogolnie filmy almodovara-np. drzace cialo

-milczenie owiec i hannibal ;]

-dzien swira icon_biggrin3.gif

-pulp fiction

-zielona mila

-i z polskich podobnie jak ktos pisal wyzej-klasyki-mis,sexmisja

wszystkie filmy sa ok oprucz ..Hanibala , poprostu zakonczenie tego filmu wola o pomste do nieba ,jesli ktos czytal ksiazkie to wie ze cale zakonczenie z odcinaniem reki bylo wyssane z palca i nie mialo miejsca bo w rzeczywistosci Hanibal podajac srodki odurzajace uprowadzil Clarens Starling i wyjechali za granice gdzie zyli dlugo i szczesliwie :) ,dlatego nie wybacze nigdy jedenmu z moich ulubionych rezyserow Ridleyowi Scotowi taka kiche oraz aktorki Julian Moor (pisze z pamieci) ktora nie dorasta do piet Judy Foster(z pamieci pisownia),oraz ktora byla beznadziejna i koszmarnie brzydka

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio oglądanych...

 

Hause of Wax - Miłe zaskoczenie. Po horrorze z najmodniejszymi aktorami/aktorkami sezonu spodziewalem sie znacznie mniej:> A tu prosze - mamy napięcie, niezłe momenty, bohaterowie (o dziwo) zachowuja sie realistycznie, scena finalowa robi wrazenie. Dalbym 7/10 gdyby nie fakt, ze jest to remake, wiec nie moge nic doliczyc za oryginalnosc fabuly:> - 6.8/10

 

Hause of 9 - Tutaj odwrotnie. Spodziewalem sie wiele i srodze sie zawiodlem. Fabula zrzyna z Cube'a (jedna scena doslownie identyczna) i stara sie byc na sile zaskakujaca. Szkoda tylko, ze wiekszosc "sprytnych zabiegow rezysera" mozna przewidziec. Zachowanie ludzi zamknietych w domu totalnie nierealistyczne. 6/10 ze wzgledu na zakonczenie, ktore zwiastuje drugą czesc - oby lepsza:>

 

Cube Zero - Warto obejrzeć, wiele rzeczy zostaje wyjasnionych, aczkolwiek jeszcze wiecej pozostaje niedomowień. Całosc dosc sprawnie zrealizowana. Podobaly mi sie nawiazania do jedynki. +1 za naprawde efektowne pułapki:> 7/10

 

Battle Royale - Film tak zryty, ze aż kultowy:> Fabula bez sensu, ale nie o fabule chodzi:> Pozostawiam bez oceny.

 

Snowboarder - Swietny klimat i zdjecia Alp, fabula z d*** wzieta. 6/10

 

Goodfellas - Porządny kawał kina - 8/10

 

Eurotrip - Swietny, ma wszystko co tego typu film powinien miec;] "Piosenka przewodnia" mnie rozwaliła :lol: 8/10

 

Czlowiek Pies - Niezły, aczkolwiek moglo byc lepiej... 6.8/10

 

13. Dzielnica - Fabula mocno średnia i naciagana do granic mozliwosci, ale fajnie sie oglada. Bez rewelacji. 6.5/10

 

Charlie i Fabryka Czekolady - Tim Burton i wszystko jasne. W filmie czuc klimat Edwarda Nozycorękiego, a momentami nawet pierwszych Batmanow;] Zdecydowanie najlepszy z wymienionych. Zaluje, ze nie ogladalem tego w kinie. 8.7/10

 

Rzekłem;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Amityville Horror nawet, nawet, choc pare scen nie potrzebnych 7--/10

Plan Lotu dawno zaden film mnie tak nie znudzil; i jeszcze jodie wkurzyla mnie swoimi krzykami 6/10

Dark Water: Fatum amerykanska wersja, nawet niezle zrobiona, tylko, ze kolejny remake; scen rozniacych ta wersje od pierwowzoru mozna policzyc na palcach jednej reki, dlatego 6+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battle Royale - Film tak zryty, ze aż kultowy:> Fabula bez sensu, ale nie o fabule chodzi:> Pozostawiam bez oceny.

1726318[/snapback]

 

ee dlaczego zryty? gdyby pomysł na ten film był bardziej realistyczny to wyszedł by całkiem normalny film, jeśli chcesz zobaczyć mocny film japoński, który naprawdę można nazwać kultowym to poszukaj Ichi the Killer

 

A tak w ogóle jeśli kogoś brzydzi już amerykańskie kino, nudzi europejskie, to na prawdę polecam kino azjatyckie, szczególnie japońskie i koreańskie.

 

Ostatnio widziałem jeszcze Charlie and the Chocolate Factory/Tim Burton's Corpse Bride dwa filmy Burtona i o ile Charlie jest jeszcze momentami ciekawy, to na Corpse Bride sie całkowicie zawiodłem, oczekiwałem parodii tych wszystkich marnych filmów z pod (cośtam)-in-law, a otrzymałem średnią czarną-komedie która podąża jednak hollywoodzkimi schematami, nic nowego ani ciekawego Burton dla mnie tym filmem nie pokazał i jeszcze do tego jak zwykle musieli śpiewać. Cóż sa to dwa dobre filmy, widać że reżyser chciał je wykreować tak, a nie inaczej, ale do mnie to nie trafia. Dla mnie Burton to było The Nightmare Before Christmas albo Beetle Juice a nie coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem "Revolver" ,bardzo dobry film moim zdaniem ,wiem ze krytycy nie za dobrze go odebrali ale zupelnie sie z nimi nie zgadzam,film miejscami przypomina "przekret" oraz "oceans eleven",polecam

 

"Undead" Horror polaczony z SF , Zombi i kosmici , fabula oczywiscie taka sobie ale jak dla mnie film moze byc kultowy bo ma wszelkie ku temu predyspozycje ,sporo gagow ,smiesznych bochaterow, choc wszystko podane niby na powaznie, wydaje mi sie bo nie sprawdzalem tego ze robili go australijczycy , dobre efekty specjalne i fajna (mniam) glowna bohaterka :), polecam wszystkim wielbicielom Zombi ,ten film trzeba zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek Ringu - taki sobie, muzyka bardzo fajna i niezle buduje klimat, ale jakos filmy o trudnych sytuacjach w rodzinie i bohaterach boxerskich do mnie nie przemawiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzorcyzmy Emily Rose - dziękuję postoję. Kto lubi mieć pełne gacie podczas ogladania filmu zapraszam do kin...po prostu straszne (i pomyslec ze to jest na faktach autentycznych o_O )

1729028[/snapback]

No to wypasik, o to chodzi, że ma być straszne :D już zacieram rączki :]]]

 

Obejrzałem "40 letniego prawiczka" i niezła beka jest ;)))) Polceam :> 100x lepszy np od najnowszego American Pie :P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktach autentycznych o_O

1729028[/snapback]

[joke]

 

To fakty moga byc autentyczne??? JAAAAAAAAAAAAAAaaaaa nie wiedzialem :mellow:

 

[/joke]

 

A zeby nie bylo off topu to powiem ze dzis leci w TV Helikopter w Ogniu i zastanawiam sie czy warto go ogladac czy lepiej sobie na kompie pograc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...