Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś chce obejrzeć dość nietypowy film, to polecam film pt. Sekretarka. Ostrzegam, iż jest on raczej od 18 lat (a przynajmniej 16).

W recenzjach czytałem, iż wiele dziewczyn/kobiet miało problemy z oglądnięciem całego do końca - w pewnym momencie "wymiękały".

 

Uprzedzając ewentualne głupie komentarze: to NIE JEST horror i to NIE JEST film z "różowej serii" (XXX, zwany także "przyrodniczym")

 

PS. Nie czytajcie recenzji itp, bo spalicie sobie fajny film.

 

Inny dość nietypowy film, to SinCity, który już pewnie był wymieniany wiele razy. Wg mnie bardzo dobry film, wart obejrzenia.

 

Poza tym polecam 'Bait' ("Przynęta") oraz komedię 'Be Cool'.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty same w sobie są autentyczne. Co Wy chcecie od apo5. :lol: Black Hawk Down + masę bezmyślnych reklam i losowanie lotto o 21:30. :blink:

Lepiej obejrzeć na kompie, jeśli ktoś ma. A sam film jak dla mnie jest fantastyczny, super itp.

1729647[/snapback]

Wiadomo ;))) za to kochamy polskie prywatne telwizje :D I tak oglądam :P Zdjęcia w tym filmie są poprostu genialne/masakryczne i ujęcia scen....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M E M E N T O

Heh, nie mam pojęcia jak ocenić ten film .. .

Film jest niezłykły, mocno zakręcony w pewnym momencie trudno skapować o co biega, ale po oglądnięciu i uporządkowaniu sobie wszystkiego w głowie, można dać 8/10 .

 

Oglądał już go ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Street Hooligans - ogladalem i msuze powiedziec ze ciakawy film. Wart obejrzenia.

1729896[/snapback]

Spoko film ale jakoś Football Factory mi sie bardziej podobał.

 

GOAL= film taki sobie... odczułem wrażenie że w tym filmie wszystko było do przewidzenia. 6/10 za ładne akcje na boisku ;]

 

Four Brothers=very, very... spoko film. Podobał mi sie bardzo. Nie ma co tu duzo pisac to trzeba zobaczyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... no mi się tam Gol podobał... owszem są lepsze filmy ale... no, każdy ma swój gust. A oglądał ktoś Dooma? Nie wiem czy warto oglądać mój kumpel był na tym w kinie i potem jak mi zaczął opowiadać to szkoda gadać: "Mówię ci! Filmik full wypas! Totalna masakra! Bo było takich 6 gości co to wszysci zgineli a potem jeden przeżył i mu wszczepili takie coś że stawał sie potworem albo miał supersiłę, super prędkość i takie bajery, i kamerka jak w gierce, no i on trzyma takiego gnata, obraca się, a tam taki Einstein co miał taką fryzurę jak Einstein, i on się tak brechta, on strzela no i się długo nie pośmiał!..." :blink: wszyscy wszystko rozumieją, zeznania godne czterolatka... :) no to jak, fajny film, warto iść do kina, czy lepiej poczekać aż będzie w telewizorku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... no mi się tam Gol podobał... owszem są lepsze filmy ale... no, każdy ma swój gust. A oglądał ktoś Dooma?  Nie wiem czy warto oglądać mój kumpel był na tym w kinie i potem jak mi zaczął opowiadać to szkoda gadać: "Mówię ci! Filmik full wypas! Totalna masakra! Bo było takich 6 gości co to wszysci zgineli a potem jeden przeżył i mu wszczepili takie coś że stawał sie potworem albo miał supersiłę, super prędkość i takie bajery, i kamerka jak w gierce, no i on trzyma takiego gnata, obraca się, a tam taki Einstein co miał taką fryzurę jak Einstein, i on się tak brechta, on strzela no i się długo nie pośmiał!..." :blink: wszyscy wszystko rozumieją, zeznania godne czterolatka... :) no to jak, fajny film, warto iść do kina, czy lepiej poczekać aż będzie w telewizorku?

1730980[/snapback]

Hmm.... dziękujemy za recenzje ;] Jak masz Canal + albo HBO to możesz czekać jakieś 2-3 lata, jeżeli nie masz to nie licz że prędko (lub czy wogóle) bedzie w TVP ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S H A D O W OF F E A R

Lipa i tyle ;]

-

1. Nudny

2. fabuła do [gluteus maximus]

3: Aktorzy grali jak w Plebanii@Klanie.

 

+

1. Jak się nie a co oglądać to się ogląda co się ma ;]

Film da się skończyć nie ma katastrofy, ale żaden to thriller raczej dramat ;]

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po DOOMie, mam konkretnie wymieszane uczucia, z jednej strony wiedziałem że nie mogę się spodziewać czegoś na miarę Pulp Fiction czy Władcy Pierścieni (chodzi mi o mistrzostwo w swoim gatunku dla mniej kumatych :P), ale i tak w głębi duszy liczyłem że film będzie przynajmniej dobry... No i... No i moim skromnym zdaniem jest dobry, nie więcej, nie mniej, poprostu dobry :) Fabuła ciekawa powiedzmy do 60% filmu, później wszystko staje się przewidywalne aż do bólu, co wcale nie przeszkadza w oglądaniu, wręcz przeciwnie i w sumie gdby nie końcówka filmu to może i mógłby być więcej niż tylko dobry... Mi się ogólnie podobał, aczkolwiek z grą DOOM miał tylko wspólne postacie-te złe (swoją drogą dlaczego drużyna RRTS miała nicki z Quake'a ?? :D ;) ). Hehe, swoją drogą fajnie nazwali głównego doktorka, widać ukłon w stronę ID Software i jego założyciela, tzw. Johna C. :P

 

Jak ktoś lubi kino w amerykańskim stylu to się nie zawiedzie ;)

 

P.S.

Widok FPP sycił jak p.e.n.i.s :D Szkoda że tak krótko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jakoś pozbierać te filmy w tabelkę, czy co - dać tytuł, opis, gatunek, żeby było łatwiej znaleźć, niż przekopywać się przez kilkadziesiąt stron...

 

Nie wiem, czy już ktoś napisał, ale ciekawa jest seria filmów Monty Pythoona:

- Monty Pythoon i Święty Graal

- Sens życie według Monty Pythoona

- Żywot Briana

- Jabberwocky

 

Tylko dla wielbicieli angielskiego humoru, dla reszty niestrawne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, i glowna bohaterka ktora od poczatku boi sie otworzyc drzwi/odkrecic wode w kranie/wejsc do windy itp. robiac przy tym miny jakby ktos jej noz w plecy wbil. Irytowala mnie strasznie i nawet nie obejrzalem do konca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Water - Dziwny :mellow: Nawet fajna fabuła i pomysl z tą wodą.. I ładna dziewczynka :P 7/10

1733505[/snapback]

Ja oglądałęm DARK WATER (2002)

Dla mnie rewelacyjny film, mało odstępujący THe ringowi.

Of course oglądałem wersję oryginaolną nie żadną amerykańską ;]

8/10 jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GREEN STREET ,CHULIGANI"

Hmmm Film dobry ale bez rewelacji.

Wcale nie powalił mnie na kolana,wręcz odwortnie. Szczególnie ostatnia ustawika chuliganów kiedy podjechała żona ,,Majora" .. . . porażka zupełnie bez sensu ;]

Film nie tylko dla lubiących ten ,,sport" , ale te oceny na film web itp dali chyba tylko fanatycy Ultrasa ;)

7,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Street Hooligan-Jak dla mnie bomba jeden z lepszych filmow o tej tematyce.Choc koncowka rzeczywiscie psuje obraz calosci 7.3/10

 

Four brothers-wieleosob zachwalalo ten film, ktory w istocie warto obejrzec.NIe mniej jednak ja sie rozczarowalem.6.5/10

 

No i moj rodzynek:

Land of the dead-Wiekszej kupy dawno nie ogladalem.Mało tu horroru za duzo flakow z olejem a Myslacy zombi...cuż...Mialo byc kino rozrywkowe a bylo meczace. Drugi raz bym nie scierpiał ale Leguizamo i Hopper choc to juz nie Hollywood superstars to sa wiec 3.5/10

 

Night Watch-Parokrotnie wrecz meczylem sie na filmie ale wytrwalem i film nawet mi sie podobal ale tworcy mogli dac z siebie wiecej 6.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ogólnie podobał, aczkolwiek z grą DOOM miał tylko wspólne postacie-te złe (swoją drogą dlaczego drużyna RRTS miała nicki z Quake'a ?? :D ;)

1732106[/snapback]

z tego co wiem jest tylko SARGE .. a sarge jest w q3 wlasnie z DOOMa :P

pierwsza scena z giery DOOM3 to lądowanie twoje, Sarge'a i Tego 3ciego jak mu tam :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EGZORCYZM EMILY ROSE

Dobry film, tylko nie oczekujćie krwawej wersji egzorcysty i podobnej dawki strachu. To właściwie nie jest nawet horror, ale więcej nie spojleruje :)

Załatwić przyziemne sprawy, przygasić światło w pokoju i obejżeć od deski do deski. Albo pójść do kina.

Warto!!!!

 

link do prawdziwej historii

http://www.moviesonline.ca/movienews_1253.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SHE IS DUTY

 

Heh fajny relaxujący filmik ;) Film to praktycznie trzy gatunki Komedia :- jest kilka śmiesznych akcji . . .

Film akcji :- to przedewszystkim

Romantyczne zakończenie ;)

7,5/10

Można się przy nim odstresować.

Dobra muzyka.

Mało znani aktorzy, ale zagrali rewelacyjnie szczególnie Pani detektyw ;].

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saw II - jeżeli ktoś spodziewał się mocnego thrillera jakim niewątpliwie była tytułowa "Piła" to się srogo zawiedzie na sequelu. Wg mnie film zrobiony na siłę i dla kasy. W niektórych momentach wybuchałem śmiechem, w innych przysypiałem. Ocena 4/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...