Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blanka

Pomimo przekazu , który został ukryty w treści Narnii, jakoś nie jestem przekonana, ze jest on na tyle widoczny dla postronnych, by mógł zostać wyłuskany spod mrocznych i baśniowych pokładów dzieła C.S.Lewisa. Do tej pory obejrzałam kilka lat temu wersje wcześniejsza, dostepna na kasetach. Być moze w wolnej chwili, z ciekawości pokusze sie o ogladniecie tej najnowszej, jak juz bedzie dostepna na płytce. ( nie lubie chodzić do kina B)

 

Polecam fajna komedie pt: Monster in Law ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Man - sredni choc w miare dobry. 3/5

Skazany na Bluesa - 2/5

Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch & the Wardrobe - bajka dobra dla dzieci, mnie jakos znudzila i nie napawa mnie takim uczuciem zebym wystawil 5, ode mnie 2+/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety złe 1868548[/snapback]

Bez paniki... Narazie dopiero nabył prawa... Prawdopodobnie nie bedzie mial kasy, zeby to nakrecic...
Nie nabył praw, stara się o nie... Ale z tego co czytałem z nieoficjalnych doniesień sam Hideo Kojima powiedział w skrócie że "ni chu chu" :P Znaczy że on wybierze sam reżysera i będzie w ścisłym nadzorze kręcony MGS... Mam nadzieję że to prawda, bo jak Boll się dorwie, to nawet BOLS nie pomoże w oglądaniu MGSsa by BOLL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy oglądałem The Saw 2... Lipa, dno, badziew... Nie ma to jak spierdaczyć kontynuację dobrego filmu :mur:

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy oglądałem The Saw 2... Lipa, dno, badziew... Nie ma to jak spierdaczyć kontynuację dobrego filmu :mur:

 

;)

No nie powiedział bym , mnie się podobał i trzymał napięcie no i zakonczenia się nie spodziewałem takiego. Czekam na 3 część bo wydaje mi się że powinni nakręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj "Truman Show" (dziwnym trafem nie było mi to wcześniej dane :| )...i...szczerze mówiąc średnio lubię J.Carrey'a, ale w roli Trumana bardzo mi się spodobał...jak i cały film...dla mnie 9/10 (głównie za sam pomysł)...

 

Co do "Synów Mafii", o których Mak wspominał - dość fajny film, dobrze spędzone 90 minut... - 8/10

 

A MGS w wykonaniu Uwe Boll'a... - czy Hideo Kojima wygląda na idiotę ??...- przecież już wszyscy się przekonali co z filmami robi Boll...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symetria, polecam ( nie tylko ja ), klimat swietny... 9,9/10 , 0,1 punktu odejmuje za jedna niescislosc z rzeczywistoscia, ale o tym to bedzie wiedzial ktos kto obejrzy film, dowie sie co za niescislosc... POLECAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nabył praw, stara się o nie... Ale z tego co czytałem z nieoficjalnych doniesień sam Hideo Kojima powiedział w skrócie że "ni chu chu" :P Znaczy że on wybierze sam reżysera i będzie w ścisłym nadzorze kręcony MGS... Mam nadzieję że to prawda, bo jak Boll się dorwie, to nawet BOLS nie pomoże w oglądaniu MGSsa by BOLL :)

W tym newsie pisalo, ze stara sie juz o nakrecenie, wiec wywnioskowalem sobie (troche pochopnie), ze prawa juz ma i teraz szuka skad wziac kase;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarhead - polecam

 

Nie nastawiajcie sie na akcje, latające flaki itp itd... raczej na komedio-dramat pokazujacy dlaczego NIE warto iść do marines wbrew amerykańskiej propagandzie zachęcającej do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam , jarhead, bylem wlasnie w sobote (dzien po premierze) ciekawy watek, film nie pokazuje tak naprawde wojny tylko tego co wojsko robi z ludzmi. Duzo psychologii. o dziewczynach tez troche ;] warty obejrzenia. ("nie wystrzeliłem ani jednego pocisku, to teraz strzelaj " ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Film CINDERELLA MAN- film wart obejrzenia,opowiada o bokserze który trafił z samej góry na samo dno i później znów odbił się na szczyt,cały czas coś się dzieje ja osobiście nimogłem oderwać oczu i dlatego oceniam go 9/10.

 

DOM WOSKOWYCH CIAŁ-bajka jakich mało niby horror ale niezbyt ciekawy.OCENA 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi cos o filmie Appleseed. Tzn. nie opowiadajcie ale jakiego typu to jest film.

Bo slysze o tym same pochlebne oceny. Wg. wp.pl wygral ankiete na najlepszy film 2005 roku.

Czy to jest anime ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi cos o filmie Appleseed. Tzn. nie opowiadajcie ale jakiego typu to jest film.

Bo slysze o tym same pochlebne oceny. Wg. wp.pl wygral ankiete na najlepszy film 2005 roku.

Czy to jest anime ?

Tak, to jest anime, ale robione techniką komputerową. Takie połączenie anime i filmow Final Fantasy. Podobno postacie są rysowane wg motion capture. Fajny film, fajna fabuła. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest anime, ale robione techniką komputerową. Takie połączenie anime i filmow Final Fantasy. Podobno postacie są rysowane wg motion capture. Fajny film, fajna fabuła. Polecam.

Podpisuje się obiema "ręcami" pod tym co powiedział Snake :) Bardzo fajny film, zaryzykuję nawet że lepszy od FF VII Advent Children i FF VII Last Order!! Choć tutaj panują nieco inne klimaty :) Bardziej Futurystyczne, aczkolwiek ciężko definiowalne ;) Jest główna bohaterka, legendarna wojownicza-córka legendarnego generała :) No i jest sobie Miasto UTOPIA, ale tak naprawdę nie jest to taka utopia :) Resztę musisz obejrzeć, bo jak napiszę coś więcej to zepsuję Ci przyjemność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiesci z Narnii wysiedzialem wczoraj te ponad dwie godziny w kinie i musze powiedziec ze nie zawiodlem sie.

Wiedzialem ze ide na bajke.

Film wart zobaczenia chocby ze wzgledu na efekty.

Swietna animacja niektorych zwierzakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest anime, ale robione techniką komputerową. Takie połączenie anime i filmow Final Fantasy. Podobno postacie są rysowane wg motion capture. Fajny film, fajna fabuła. Polecam.

Problem w tym, ze moj mozg odrzuca anime z definicji.

Tak sie po prostu dzieje.

Nawet jakby ojca chrzestnego (moj najlepszy film wszechczasow) zrobili w anime to bym tego nie mogl ogladac.

Nie wiem czy sie przekonam.

Widze, ze Wy po prostu lubicie anime wiec dla Was wybor byl prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sięgnąłem po ten film z czystej ciekawości ;] Przekonał mnie imo plakat w wypożyczalni ;]

Kareas, nawet jeśli nie jesteś fanem anime, to musisz obejrzeć ten film!! 10/10!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ringer - Trailer pokazywal film jako jeden z odcinkow South Parka w wersji filmowej (przynajmniej tego sie spodziewalem - no dajcie spokoj, nawet najlepszy atleta na olimpiadzie nazywa sie Jimmy, nawet sie nie kryli ze zerzneli pomysl od poczatku do konca z SP), a tak naprawde jest to leciutka i nudna komedyjka. Trzy - cztery smieszne gagi i nic wiecej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Problem w tym, ze moj mozg odrzuca anime z definicji.

Tak sie po prostu dzieje.

Widze, ze Wy po prostu lubicie anime wiec dla Was wybor byl prosty.

obejrz Ghost in the Shell. anime bez wielkich mieczy, bez zbytnich wodotryskow - wiecej sie dzieje w dialogach niz w obrazach (chociaz niektorzy moga odebrac to inaczej). potraktuj jako komiks, ktory sie rusza.

masz wyobraznie? ten film Cie zszokuje. zareczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrz Ghost in the Shell. anime bez wielkich mieczy, bez zbytnich wodotryskow - wiecej sie dzieje w dialogach niz w obrazach (chociaz niektorzy moga odebrac to inaczej). potraktuj jako komiks, ktory sie rusza.

masz wyobraznie? ten film Cie zszokuje. zareczam.

Eee, widziałem każdą część GiS i jakoś średnio mi przypadł... Więc to kwestia gustu, IMHO Appleseed o niebo lepszy :)

 

 

K-Pax - wczoraj sobie obejrzałem, wiem wiem, wstyd że dopiero teraz :) Kurcze, utwierdziłem się tylko w przekonaniu że Kevin Spacey jest jednym z najznamienitszych aktorów :) Film jak dla mnie genialny :) A zakończenie, miodzio :) Szkoda że teraz nie robią takich filmów :) Ocena 9+/10 :) Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...