Skocz do zawartości
Jellied

Temperatura procesora

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, nie mam pojęcia czy wybrałem dobry dział, bo zastanawiałem się jeszcze nad tym jeśli jest to zły dział, to przepraszam.

 

Otóż ostatnio zdarzyło mi się wylać kawę na obudowę i zalałem ja, ale nie aż tak bardzo jakby się mogło wydawać. Sporo wylało się na podłogę i na biurko.

Komputer sam się natychmiastowo wyłączył, a ja od razu odłączyłem zasilanie od komputera. Wyczyściłem cały komputer, wydmuchałem i wszystko dzisiaj podłączam i wszystko jest w porządku.

 

Tylko gdy odkręciłem radiator z procesora muszę nałożyć nową pastę, ale czy to jest potrzebne, bo pasty nawet było dużo.

Sprawdzałem temperaturę procesora (Intel Core i5 2400 3,10 GHz) to normalnie wynosi gdzieś 38-45, a w stresie nawet do 82.

Tylko kiedy minimalizowałem grę to od razu temperatura spadała, więc ciężko mi napisać dokładnie.

 

Jest wymagana nowa pasta czy może być taka temperatura?

Edytowane przez Jellied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie chłodzenie? Box od intela?

Trudno się odnieść to temp, skoro nie wiadomo jakie są maxymalne.

Odpal CoreTemp i zanotuje ci maxymalne wartości.

 

i2 2400 ma już pewnie kilka lat, wymiana pasty zalecana po takim zabiegu.

Polecam Arctic MX-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na pulpicie, a podczas CS:GO gdzieś ok.70 max stopnii

Temperatura min. szybko znika po minimalizacji, więc nie zdążę zauważyć.

Misiu, dlatego kazałem ci użyć programu jak wyżej.

Odpalasz program, i go nie zamykasz, odpalasz grę, grasz ile chcesz, wychodzisz z gry i patrzysz jakie temp. max odnotował CoreTemp.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...