Skocz do zawartości
White_Lies

Upgrade stacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Po dlugim czasie postanowilem wymienic troche rzeczy w stacji ze stopki. Czy taka propozycja moze byc?

ASRock Z87 PRO 4

i5-4670K 3.40Ghz

Pamięć DDRAM3 GoodRam8192MB 1866Mhz Play CL9 Czarne (2x4096)

 

Karta zostaje i cala reszta, ale mam watpliwosci co do zasilacza. Czy podola?

Jesli ktos cos moglby na ten temat powiedziec, bede wdzieczny. Chodzi o to, zeby bylo w miare tanio, do gier i gotowe do oc, ale ogolnie cos takiego chcialbym zlozyc.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wziąć i5 4690K + ASRock Z97 PRO4. Bo procek jest chłodniejszy nieco.

 

Chłodzenie jakieś masz by zamontować ? Będziesz planował wymianę karty graficznej bo ten 6850 nie pasuje do 4690K. Karta jest za słaba i procek się będzie nudzić.  Do tego wystarczy procek bez K lub wymiana karty min R9 270 by to miało sens. W innym wypadku proponuje i5 4590 + ASRock B85 PRO4.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to pasuje?

Musze sprawdzic w pudelku. Dam znac w weekend.

Ąa, no i jaka paste kupic? Z 4 lata temu uzywalem jeszcze arctic silver, a teraz to nie wiem.

I co dalej, jakie sugestie? Najbardziej zalezy mi na informacji, czy zasilacz da rade, bo jeden juz zjaralem tym radkiem co mam. Byl juz po przejsciach, ale nie dal rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, to spoko.

A już tak gwoli ścisłości - na przyszłość- upatrzyłem kartę graficzną:

http://www.x-kom.pl/p/177076-karta-graficzna-pci-e-sapphire-radeon-r9-280-3072mb-384bit-lite-dual-x-boost.html

Będzie dobra?Chciałbym kupić z szyną 512bit, ale jest poza moim zasięgiem. Na tą powyższą bym założył obecne chłodzenie - scythe musashi - jeśli bedzie pasować.

Monitor upatrzyłem taki:

http://www.x-kom.pl/p/182757-monitor-lcd-led-22-lg-22mp65hq-p.html

 

Edit:

Cześć Wam. Plany uległy zmianie. Otóż przeznacze na stację większą kwotę - zakup na raty - dlatego wracam z pytaniem.

 

Czy do powyższej konfiguracji odpowiednią kartą graficzną będzie radeon R9 290? Znalazłem propozycje asusa na x-komie za 1500zl.

Drugie pytanie - czy zasilacz ktory posiadam wyrobi przy takiej konfiguracji i czy dysk twardy nie będIe wszystkiego zwalniał?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez wojownik112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...