Skocz do zawartości
ElHombre

2 w 1 do 1500 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zakupu prezentu mojej kobiecie i postanowiłem, że kupię jej hybrydę.

 

Do czego będzie używany?: 

Przeglądanie internetu, biurówka (preferuje Office), oglądanie filmów, skype.

 

Czego wymagam?:

Wytrzymałej konstrukcji, klawiatury w komplecie, windows 8.x, 11' max, do 1500 zł, płynności działania.

 

Urządzenie ma służyć głównie do nauki i oglądania YouTube, zabierane będzie poza dom raz minimum na tydzień na ok 8 godzin. Zastanawiałem się nad asus transformers ale nie wiem czy to dobry wybór.

 

Dziękuje z góry za pomoc :)

 

 

Edytowane przez ElHombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam trochę dołożyć do Acer Switch 10, który według mnie jest dużo lepszym wyborem. Mamy lepszą jaśniejszą matrycę, aluminiową obudowę tabletu oraz możliwość pracy w czterech trybach jednocześnie- w tym co jest ważne z formy tabletu bez rezygnowania z dysku 500gb ktory jest w klawiaturze. Zawias jest magnetyczny dzieki czemu bedzie sie wolniej zuzywal.

 

http://www.x-kom.pl/p/182122-urzadzenie-hybrydowe-2-w-1-acer-switch-10-z3745-2gb-32500-win81stdok-alu.html?partnerid=100119355&sm12=NDg=&ts=1408827848&token=8d075beb32315bc9bfe7c4d834cefff5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...