Skocz do zawartości
JROX

Realtek alc885 podłączenie do innego mobo

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem kompa i teraz zamiast starej alc885 mam alc892 która, nie oszukujmy się, gra gorzej.

Nie chce ładować kasy w kartę dźwiękową dlatego chciałbym się zapytać, czy da rade tą kartę podpiąć do Asrocka z97 pro4?
Stara karta była dołączona do DFI LT P35 i podłączona tasiemką 12 pin, w nowej mam wyjście na front panel, ale tam jest 11 pinów tylko.

 

http://www.overclock3d.net/gfx/articles/2008/02/11153126950l.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sideband, nie wydaje mi się żeby to było problemem. Wcześniej miałem różne stery, bo po każdej reinstalce systemu ściągałem nowe. A teraz różnica jest znaczna...

Kwazor, no wiem, ale gniazdo front panel najbardziej przypominało to o które mi chodzi [;

Czyli nici z tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowałem wszystkie te realteki od 850 do 1150 one brzmią podobnie, tylko stery knocą brzmienie.

 

Sciagnij sobie modowane stery 2.70 xfi i do tego panel panel xfi mb3. Ale masz na płycie pci , więc kupisz dobrą kartą za groszę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sideband, w końcu znalazłem odpowiednie mb3 i dziadostwo zdziałało cuda :)
Gra wreszcie tak jak przedtem, a może i nawet troszkę lepiej :)

 

Dzięki!

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...