Skocz do zawartości
Damundo

Zakup starszej platformy (s1156) i zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam okazję zakupić i7-875k z płytą Asus P7P55D-E Premium i 8GB RAM Kingstona za ~600zł (cooler Noctua wliczony w cenę).

Wiem, że w takiej cenie i przy takim sprzęcie nie powinienem o to pytać, ale to już kilkuletni sprzęt i jednak zadam to pytanie -> czy opłaca się w to 'zainwestować'?

Żeby temat bardziej pasował do działu dodatkowo zapytam o zasilacz do takiego zestawu.

Obecnie posiadam to co w sygnaturze.

Żeby nie szukać w ścianie tekstu dodam, iż obecny zasilacz służy mi wyśmienicie i jest to Amacrox Warrior AX450-PNF, który jak mniemam będzie za słaby do wspomnianego zestawu, zwłaszcza do podkręcania go.

Budżet nie jest bliżej określony, byle się nie martwić i nie przepłacać. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Amarox spokojnie pociągnie ci tego i7 z resztą sprzętu, szczególnie, ze twój 7770 pali tyle, co nic, nawet zapas na jakieś normalne OC będzie. Nie ma sensu kupować zasilacza na wyrost. Jakbyś miał złom firmy krzak, albo coś typu 300W, to tak, ale masz dobry zasilacz. Producenci sprzętu podają znacznie zawyżone wymagania w stosunku do zasilaczy, gdyż biorą poprawkę na wyroby zasilaczopodobne typu Tracer, Take-me czy Codegen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem tego amacroxa w przypadku dużej obudowy to teoche krótkie kable. Posiadalem ten zasilacz i aby sensownie pociągnąć kable trochę brakowało. A tak to pociągnie ten zestaw. Z tego co pomietam to jest mc400 z inna naklejka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...