Skocz do zawartości
arkus98

Karta graficzna do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż mój GTX 470 odmówił współpracy szukam jakiejś karty graficznej cena 600 zł mogło by być więcej ale nie ma sensu przepłacać do mojego dość starego komputera, najlepiej by cena oscylowała w granicach 500zł.

Specyfikacja mojego komputera:

Procesor i5 760 2,8 GHz

4 GB ram 
Zasilacz OCZ 550W
Płyta gł. Asus P7P55D Evo

Najpierw zastanawiałem sie nad r9 270x od MSI ale stwierdziłem że nie ma sensu i lepiej oszczędzać na nowy komp, ciekawią mnie modele:
GTX 750 Ti
Radon 7850
R9 270
GTX 660 Ti

R7 265
Ale nie wiem która karta była by najrozsądniejszym wyborem, zamierzam pograć w GTA V które za niedługo wyjdzie na PC. A wy co proponujecie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

660 i R9270 to chyba najlepszy wybór. Co do 660 to polecam chłodzenia od MSI bo są bardzo ciche. WindForce są tak samo wydajne, ale jednak głośniejsze :/ 

Wybór Radeon czy Nvidia łatwo rozwiązać tak:

Radeon - Mantle i dobre osiągi w grach EA i innych pod "AMD Gaming"

Nvidia - gorsze osiągi w grach "AMD Gaming", czasem problemy ze sterami (sam doświadczyłem wielu), ale za to mają FXAA i PhysX. 

Do GTA V pewnie tak samo Radeon jak i Nvidia da radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taniej za 500zł , to najwydajniejszą opcją jest MSI ATI Radeon R7 265 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP (ver.OC) , natomiast wyżej to jedną z najczęściej polecanych jest MSI Radeon R9 270 Gaming 2GB DDR5 256bit (900/5600) , potencjał podkręcania do poziomu 270X lub wyżej , w kwocie 599zł można śmiało brać , jeżeli większa mięta do nv , to w/w  prop. będzie dobrym zakupem

 

Edit: @up szybszy .

Edytowane przez gando

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...