Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

sprawdziłem parę ostatnich stron w tym dziale, ale mimo wszystko chciałbym prosić o poradę, ponieważ pomogliście mi tutaj już kilka razy i wyszło świetnie. :)

 

Potrzebuję porządnie wykonanego laptopa (jest to główny priorytet), do użytku codziennego dla dzieci w wieku ~10 lat. Filmy, gry przeglądarkowe (czasem też jakieś poważniejsze), podstawowe programy - wiadomo. Aha, no i musi mieć rozmiar matrycy 13,6 i dobrze byłoby od razu z systemem W8.

Wszyscy dookoła internetu polecają tego Lenovo ThinkPad E545, jednak mam lekki uraz do tej marki i chciałbym, aby ktoś albo spróbował przekonać mnie do Lenovo (jakieś opinie po dłuższym użytkowaniu? ktoś, coś?), albo po prostu rzucić inną propozycję solidnego laptopa.

 

Pozdrawiam  :>

Edytowane przez kerm1t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thinkpad Edge to najniższy model z biznesówek od lenovo. Dużo lepsza jakość wykonania niż w większości laptopach konsumenckich. Minusem E545 jest procesor AMD, który nie jest zbyt wydajny. Jeśli myślisz o grach "poważniejszych" to połączenie APU + GPU to beznadziejne połączenie. Dual graphic od AMD przysparza tylko problemy.

 

Z systemem szału nie bedzie. Znajdziesz jeszcze Acera E1-530G z niskonapieciowym pentiumem i wydajniejsza karta GF820. Taka konfiguracja przynajmniej nie przysparza problemów z grami

 

Bez systemu kupisz już Lenovo G500h, które bez problemu poradzi sobie nawet z nowszymi grami. System można zainstalować w wersji 30 dniowej a potem dokupić. To takie minimum do komfortowego grania (oczywiście nie na max)

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie szczerze mówiąc nie zależy mi na grach innych niż jakieś przeglądarkowe, i różne arkadowe "gierki" - bo w tej cenie w BF'a 4 czy inne nowości płynnie i tak sobie nie pogram. Głównie liczę na wytrzymałą konstrukcję i w miarę szybkie (bez jakichkolwiek ścięć etc.) przeglądanie internetu czy pracowanie w pakiecie office. Dzięki za opinie

Edytowane przez kerm1t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...