Skocz do zawartości
sw1ssst

Uprgade kompa po awarii płyty

Rekomendowane odpowiedzi

 Cześć, padła mi płyta na s775, chciałem wylicytować jakąś ale jak widzę że znośną używkę idzie wyrwać drożej niż kupiłem swoją 5 lat temu to nie wiem czy dać sobie spokój. Mój były konfig

q8200 + freezer 7

4gb ddr2

r4870 512mb

seasonic 600w

hdd 1tb + nagrywarka + inne nie istotne [ciach!]ły.

Chciałem kupić coś na p45 i @ proca na 3.2-3.5 ale taka płyta co to umożliwi widziałem ostatnio na allegro została wylicytowana za ponad 130 zł a nie wiadomo jak była używana :> , poza tym nawet nie wiem ile proc wyciągnie bo go p35 blokowało na 400mhz fsb, ramy też nie koniecznie zrobią okolice 1000 bo są 2 kości 667 i 2 kości 800mhz...

Czy jakbym kupił jakiegoś 4 wątkowego i3, mobo i ram a grafę i resztę zostawił to będzie jakoś śmigało? Wiem że grafa jest już stara ale wg mnie dawała radę. Czy dać sobie spokój i kupić używkę płytę i całego pc za rok-dwa zmienić? W sumie stać mnie teraz na nowego całkiem spoko sprzęta ale nie mam czasu grać nawet, a jak grałem to w takie rzeczy jak cs:s, cs:go, l4d i cod4 i to i tak na pradwdę dość rzadko

 

Czy takie coś z wymienionym radkiem 4870 będzie przyszłościowe?

intel core i3-4150

asrock h81m

4gb ddr3

Edytowane przez sw1ssst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...