Skocz do zawartości
Pan Tadeusz

Modernizacja komputera na bazie zestawu za 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Oglądałem na stronie PurePC polecane zestawy komputerowe i po obejrzeniu http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_sierpien_2014?page=0,8 pomyślałem by na bazie tego zestawu zmodernizować mój PC, gdyż robi się trochę stary:

  • C2D E4400 @ 3 Ghz BOX
  • 2x2 GB GoodRAM 800 Mhz
  • Gigabyte G31M-ES2L Rev.2
  • Dysk Samsung F1 640 GB
  • Nagrywarka Samsung
  • Tagan BZ 500W
  • Obudowa Asus Vento AB.

Planuję zachować z tego zestawu wszystko co da się wykorzystać.

Planowane wykorzystanie zestawu: BF3 na eee.... nie na ultra :D, zabawa wirtualizacją, być może programowanie (amatorskie).

 

Dobry plan?

Edytowane przez Pan Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma prawie 6, a SMART sprawdza mi SpeedFan, więc nie powinno być źle. Skanowanie sektorów - nie mam cierpliwości, ale kiedyś zapuszczę HDTune :P (Checkdisk też raczej nie marudził o sektorach :D )

 

EDIT: SMART czyściutki poza jednym marudzeniem HD Tune (B8 żółty), a skan bezbłędny (nie quick).

 

P.S:

A może nagnę ramy i:

Reszta bebechów bez zmian, czyli odzysk napędów, PSU i budy.

Na tą chwilę 1104 zł + ew. R9 285 (ok. 900 - 1000 zł ) jak wyjdzie i stanieje :D

Gut?

Edytowane przez Pan Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...