Skocz do zawartości
Bialykucyk

zestaw gry (ok, 3500zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Od poniedziałku mam zamiar zabrać się za zamawianie nowego Pcta głownie do gier filmów i codziennych bzdetów.

Zależy mi jak każdemu na wydajności i względnej ciszy chociaż od wydajnego kompa nie spodziewam się cudów..

 

-planuje małe OC 

-zestaw bez SSD 

-grać będę na rozdzielczości 1680-1050 monitor raczej nie HD (wymienie na jakis monitor 24" HD za jakis czas)

 

Przeglądając forum znalazłem taki zestaw http://www.morele.net/inventory/info/3j7LMS/ tez myślałem o i5 devil's canyon oraz r9 290 pytanie tylko moje czy coś w tym zestawie zmienić i czy r9 od asusa czy inna.

 

Chce wydać około 3500zł maxymalnie do 4000 Jesli warto

 

ps. czy jest jakias alternatywa dla r9 290 w podobnej cenie +/- 300zł pod warunkiem ze wydajność jest warta dopłacenia

 

Pilne !!! Bo mój staruszek się sypie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw, który przedstawiasz jest bardzo dobry. Nic tylko go kupować ;)

Można się pokusić o troszkę tańsze pamięci - też 1866 MHz, ale to już detale.

 

W tej cenie nie dostaniesz lepszej R9 290 niż Asusa.

Ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądało OC i5-4690K na tym Anniversary. Ta płyta dedykowana jest do overclockingu Pentków 3258.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem o tej płycie wiec chyba zdecyduje się na nią ... Ale GoodRam mnie nie przekonuje a o tylko 20zł różnicy wiec zestaw jest ok i moge go zamawiac tak? 

 

Bo zastanawiam sie jeszce co pokaze Nvidia z tym nowym GTX 9wrzesnia i nie wiem czy sie wstrzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest bardziej niż OK- a R9 290 bierz od Asusa- jeśli design, DCUII i osiągi cię nie przekonują- coż zawsze może być MSI- ale z kartami MSI jest pewien problem- są ciche (w większości przypadków), ale osiągają wyższe temperatury- a R9 290 nie należy do najchłodniejszych układów na rynku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :) wlasnie chciałem zamawiać PCTA i na morele zabraklo procesorów Intel Core i5-4690K jak dlugo uzupełniaja zapasy ktos sie orientuje ? czy zamawiac w proline albo innym ?

 

Zadzwoniłem i uzupełnili dzieki

Edytowane przez Bialykucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...